м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Відбулася IV Всеукраїнська проща до Патріаршого Собору

Урочистості зі святкування 3-ї річниці освячення собору розпочалися у четвер 18 серпня Архиєрейською Літургією, яку очолив владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ. У час прощі у Соборі були виставлено копії чудотворних ікон: Унівської Богородиці, Матері Божої Неустанної Помочі та Яворівської Богородиці. У своєму зверненні під час Літургії владика зазначив, що Собор, як місце Божої присутності та Божої благодаті, повстав на лівому березі Дніпра попри різні перепони, які є в Україні та світі, даючи людям ласки через Боже Слово та Святі Тайни.

У цей же день було відкрито виставку приурочену посвяченню Собору. Протягом п’ятниці, 19 серпня, прочани брали участь у богослужіннях, а після Вечірньої відбувся Творчий вечір духовної музики за участю Національної заслуженої капели бандуристів ім. Г. І. Майбороди, ведучим був Юрій Вольбин.

Протягом вечора 20 серпня відбулися нічні чування, в програмі яких були молитва за Україну, вервиця, акафіст, розважання над Святим Письмом, Молебен до Христа Милосердного, яку очолив о. Олег Шептяк у співслужінні з о. Петром Жуком. Опісля була Вечірня, яку очолив о. Ніканор Лоїк.

На Архиєрейській Літургії, яку очолив Отець і Глава Блаженніший Святослав, зібралися понад 500 катехитів, які здійснюють своє служіння по всій Україні. Він подякував катехитам за ту працю, яку останні виконують. «Від імені всієї Церкви я прагну скласти сердечну подяку всім нашим катехитам, які проголошують і навчають Боже Слово, народжують у вірі нових членів нашої Церкви. Саме ви, дорогі катехити, є тими, які показують молодим поколінням християн України, де є Божа рука, яка завжди чекає на них, де є Боже милосердя, яке завжди спішить до того, хто впав і кличе до Бога за його могутньою рятівною рукою». «Нехай Бог допоможе нам без страху звершити нам наше покликання в Його Церкві, а Мати Божа нехай поведе нас дорогою віри», – завершив своє слово Блаженніший Святослав. На завершення Отець і Глава УГКЦ уділив своє особливе благословення всім присутнім та Чин благословення на катехитичне служіння для представників єпархіальних катехитичних осередків.

***

Про найближчі паломництва дізнайтеся за цим посиланням.

***

Збагачуйтесь духовно з нами!

Патріарший паломницький центр

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: