Відгук про паломницьку подорож на Святу Землю у березні 2016 р

Відгук про паломницьку подорож на Святу Землю у березні 2016 р

Нещодавно завершилося паломництво на Святу Землю, яке відбувалося під духовним проводом отця Івана Ісаєвича. Отець Іван – військовий капелан, судовий вікарій та очільник єпархійного трибуналу Мукачівської греко-католицької єпархії.  Нещодавно священика нагородили найвищою недержавною відзнакою – медаллю «Народний герой України». Ділимося із вами відгуком про духовну мандрівку від паломниці Ольги, яка здійснила її разом зі своєю 10-річною […]

Нещодавно завершилося паломництво на Святу Землю, яке відбувалося під духовним проводом отця Івана Ісаєвича. Отець Іван – військовий капелан, судовий вікарій та очільник єпархійного трибуналу Мукачівської греко-католицької єпархії.  Нещодавно священика нагородили найвищою недержавною відзнакою – медаллю «Народний герой України».

Ділимося із вами відгуком про духовну мандрівку від паломниці Ольги, яка здійснила її разом зі своєю 10-річною дочкою Софійкою.

***

Подорож на СВЯТУ ЗЕМЛЮ (23.03-31.03.2016)

Кожна людина, яка вирішила побувати на СВЯТІЙ ЗЕМЛІ має запитання, можливо їх декілька, на які б вона хотіла отримати відповіді. Я впевнена, що завдяки цій подорожі кожен з паломників, якщо не на всі, то хоча б на частину із них, отримав відповіді. Тут Ви матимете можливість подумати про ті речі, на які Вам у щоденному житті просто бракувало часу, переосмислити все те, що відбувається, чим Ви живете. У багатьох відбудеться переоцінка цінностей. Хтось, пройнявшись атмосферою перебування на СВЯТІЙ ЗЕМЛІ відчує піднесення духовне і фізичне, хтось навпаки порине в роздуми.

Проте, жодного паломника не залишать байдужими науки, які протягом усього часу Ви отримуватимете від своїх духівників, які супроводжують кожну групу. Ви подивитесь на знайомі Вам речі абсолютно іншими очима. Поради, які Ви отримаєте, стануть надзвичайно цінними. Мабудь, кожен із духівників є прекрасним священиком, проте, нашій групі пощастило найбільше, оскільки отець Іван Ісаєвич був саме тим духовним наставником, який зумів почути кожного, підібрати саме ті слова, які були потрібні. Він зумів створити таку атмосферу, яка думками перенесла нас у ті далекі часи, щоб хоч на мить відчути присутність того, хто привів нас на СВЯТУ ЗЕМЛЮ.о Іван Ісаєвич

Екскурсовод Зоя — це просто диво, рідна душа, львів’янка в минулому. Вона кожного разу щиро переживає разом із паломниками всі події, які відбувались на СВЯТІЙ ЗЕМЛІ багато років тому. Вона не лише розповідає про історичні події цього краю, вона своїми розповідями створює атмосферу духовності, яка надзвичайно важлива для людей, які сюди приїжджають.

Якщо ж Ви вирішите взяти на СВЯТУ ЗЕМЛЮ дитину, і у Вас виникатимуть сумніви, можете відразу їх відкинути, оскільки, в дитини залишаться прекрасні спогади, вона матиме можливість перебувати в атмосфері роздумів, в молитві (а це надзвичайно важливо в наш час), водночас, неймовірно цікаво інформаційно.

Моїй Софійці 10 років, вона була єдиною дитиною в нашій групі. Проте, браку ровесників чи часу скучати у неї не було зовсім. Такої кількості тепла, уваги і турботи, яку вона отримала від усієї групи, просто годі було й сподіватися. І я хочу подякувати кожному, оскільки, залишивши своїх діток вдома, вони віддали все своє тепло моїй Софійці. Це було надзвичайно приємно як їй так і мені. Саме в цьому теплому і щирому колективі ми зустріли 10 День народження.

Мабудь, розповідаючи про враження від перебування на СВЯТІЙ ЗЕМЛІ не прийнято говорити про побутові речі, але це також є складовою загального враження, яке залишилось від даної подорожі. Скажу коротко, –  якщо у Вас є сумніви, чи всього Вам вистачатиме, можете не сумніватись, у Вас буде навіть більше, аніж Ви очікуєте. І жодні побутові моменти чи питання не відволікатимуть Вас від основної цілі Вашого перебування на СВЯТІЙ ЗЕМЛІ. Про це подбали організатори на найвищому рівні, за що їм особлива подяка.

І як підсумок усім словам, скажу, – СВЯТА ЗЕМЛЯ назавжди залишиться в наших серцях, а кожне почуте слово — в наших душах…

Related Blogs

“Ми даємо їм інструмент для розкриття їхніх можливостей”: підсумки дитячих таборів “Вільні діти”
Шість заїздів по 10 днів та 240 дітей з Херсонської та Донецької області, які, попри пережиті жахіття війни, розвинули свій потенціал - такими є підсумки таборів, які проводив Патріарший Паломницький...
Слідами Івана Павла ІІ
31/05/02024 - 3/06/2024 14/06/2024 – 17/06/2024 19/07/2024 – 22/07/2024 16/08/2024 – 19/08/2024 Польща Вадовіце, Кальварія-Зебжидовська, Краків, Лагевніки, Ченстоховак 110€ + 15€ (екскурсійний збір)
Posted by admin | 26.04.2018
Піша проща родин мігрантів-заробітчан із Самбора у Зарваницю
За благословенням Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви блаженнішого Святослава та Голови Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ преосвященного владики Йосифа (Міляна) ПМВ організовує чергову, ХIII Міжнародну пішу прощу мігрантів та їх родин...