Відгуки паломників до подорожі «Католицьке Різдво у Ватикані»

Відгуки паломників до подорожі «Католицьке Різдво у Ватикані»

ПЕРІОД: 22-28 грудня 2017 р. Б Маршрут: Львів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Сієна – Братислава – Вадовіце – Львів *** Ігор та Любов Ми дуже щасливі, що відбули Католицьке Різдво у Ватикані. Насамперед ми вперше побували у Італії, Римі, Ватикані. Радіємо, що побували на святих місцях наших Апостолів. Вразило […]

ПЕРІОД: 22-28 грудня 2017 р. Б

Маршрут: Львів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Сієна – Братислава – Вадовіце – Львів

***

Ігор та Любов

Ми дуже щасливі, що відбули Католицьке Різдво у Ватикані. Насамперед ми вперше побували у Італії, Римі, Ватикані. Радіємо, що побували на святих місцях наших Апостолів. Вразило нас відвідання базилік, особливо Базиліка святого апостола Павла. Ми задоволені і будемо довго пам’ятати про цю паломницьку подорож. Дякуємо нашому куратору, що він уміло організував і у деякий час був для нас гідом. Дякуємо за духовний супровід духівнику. Також вдячні нашим водіям за щасливу дорогу. Ми щасливі і вдячні усім нашим паломникам за цих сім проведених разом тижнів. Будемо і в майбутньому до вас звертатися.

***

Ірина

Паломницька поїздка видалася напрочуд вдалою. Щиро приношу подяку куратору за згуртованість групи, за терпеливість та ввічливість, а також духівнику за спільні молитви, катехизацію, консультацію, сповідь; за його священничу та людську мудрість. Також водіям за ввічливість та турботу.

Паломницька поїздка залишила надзвичайні враження, як пізнавальні, так і душевні… знайомство з історією, релігією, людьми. Побачити Папу – велике блаженство. Помилитися у святинях – змінює людину, наближає до Бога…поїздка була незабутньою. Я вперше у такій паломницькій поїздці. Про те, думаю не востаннє. Дякую за це Богові й усім дотичним до цієї поїздки: моїм дітям, куратору, духівнику, водіям та чудовій групі паломників.

***

Микола

У паломницькій поїздці беру участь вперше. Організаційне забезпечення, проведення заходів у паломництві проведено на високому рівні. Куратору групи разом із духівником вдалося створити дружню атмосферу серед прочан, незважаючи на те, що вони є представниками різних релігійних конфесій. Серед паломників були представники 9 областей України, які своїми толерантними відносинами та знаннями збагатили одне одного. Хочу відзначити сім’ю з Криму, які своїм патріотизмом викликали позитивні емоції у прочан. Бездоганна робота водіїв автобуса.

***

Ольга

Щиро вдячна паломницькому центру, а особливо куратору за чудово організовану поїздку до Ватикану. Я дуже щаслива, що Бог дав мені можливість зустрітися з такими чудовими людьми, разом пережити нові емоції., поділитися своїми поглядами, враженнями від побаченого. Вдячна чудовим екскурсоводам, які дуже цікаво розповідали нам про історичні місця, святині. Окрема подяку духівнику за глибоку духовність, оптимізм та веселу вдачу.

***

Марія

Спасибі, Боже, за поїздку цю.
За тих людей, що нині тут зі мною,
Що під їх впливом іншою стаю,
Що більше нині сповнююсь Тобою.

Керівнику спасибі й водіям
Й священику, що донести уміє,
Отак велике Боже Слово нам,
Що всяк його приймає й розуміє.

Ми будем довго згадувать її
Поїздку, що нас всіх разом з’єднала
Подяка щира, Господи, тобі
І наша від усіххвала і слава.

***

Антоніна

Збулася моя багатолітня мрія, я була у паломництві разом зі своєю мамою. Справдилися всі мої сподівання. Надзвичайно велика подяка духівнику за духовний супровід, Літургії, проповіді, катехизацію. Куратору – за вирішення всіх організаційних питань, дякуючи чому, ми виконали всю програму паломництва. Окрема подяка водіям за безпечну і приємну подорож. І всім подяка за людяність й милосердя, підтримку та допомогу.

***

Ярослава

Я вперше у такій подорожі. Мені дуже сподобалося. Дякую духівнику за богослуження і молитви, за навчання, поради, ігри, позитив. Також дякую куратору за його професійну організацію. І ще більше хочу подякувати всім, хто зі мною їхав. Було дуже цікаво. Дякую!!!

***

Євгенія та Ганна

Вся поїздка, дякувати Богу, була найкращою з самого початку. Куратору  дякуємо за терпіння та щирість, дисциплінованість та організованість. Духівнику – за глибоко духовну подорож та супровід, а ще за почуття гумору. Водіям – за рівну та безпечну дорогу. Дякую кожному у групі за таку особливу подорож. Будемо раді ще подорожувати з вами!

***

Ольга та Василь

Мрія побувати у Римі здійснилась, тим більше, що побували на святкувані Різдва Христового. Велич і краса храмів – словом не передати. Група паломників – приємні люди. Куратор групи та духівник виконували свої обов’язки фахово. Поїздкою ми дуже задоволені. Дякую Богові, що супроводжуював нас у цій поїздці.

***

Лариса

Наша паломницька поїздка до святинь почалася у Львові, де нас зустріли куратор та духівник. Комфортабельним автобусом керували досвідчені водії, які також доклали свої зусилля для нашого безпечного паломництва. Католицьке Різдво у Ватикані додало нам більше смирення і терпеливості, дозволило вклонитися святиням та духовно збагатитися. Дякую Патріаршому паломницькому центру за організацію такої поїздки. Дай Боже, щоб ще було багато різних паломницьких поїздок, в яких були вислухані наші молитовні прохання і намірення.

***

Єлизавета та Олена

Дуже дякуємо за таку чудову поїздку. Дякуємо за нашу організацію куратору –  ви дуже гарний організатор. Дякуємо за нашу безпеку, швидку та зручну поїздку водіям. Дякуємо за нашу духовну підтримку, і не тільки духовну, духівнику.

В нашій паломницькій поїздці ми побачили дуже гарні та історичні місця. Кажучи чесно, я ніколи не знала, що такого типу поїздки та щей з такою ціллю можубути цікаві, але я дуже помилялася. Дякую вам за те, що змінилимою думку, за все це. Сподіваємося, що ми ще побачимося. Дякуємо!

***

Майя

Дякую за паломництво. Все було на достойному рівні. Водії – професіонали своєї справи. Особлива подяка духівнику за Боже слово і гарну науку. Куратор – також професіонал своєї справи. Зібралася дуже гарна компанія паломників, які доповнювали одне одного – і все це складало гарну атмосферу.

***

Людмила

Дякую всім, з ким були разом в ці дні. Шкода, що Літургію оглядали з монітору, а не в Базиліці. Добре складений маршрут. Гарна підбірка фільмів. До нових зустрічей.

***

Ірина

Дякую за цікаву подорож. Все було дуже гарно. Мені все сподобалося. Хай Бог вас благословить на виконання Його волі.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн