Відгуки паломників до подорожі «Паломництво до Люрду та Ватикану для військових та їх родин»

Відгуки паломників до подорожі «Паломництво до Люрду та Ватикану для військових та їх родин»

Відгуки паломників до подорожі «Паломництво до Люрду та Ватикану для військових та їх родин» Період: 14-28 травня Маршрут: Львів – Варшава – Лейпциг – Люксембург – Париж – Люрд – Авіньйон – Ніцца – Сан-Ремо – Рим – Ватикан – Флоренція – Лінц – Відень – Львів Андрій та Любов Ми дуже вдячні Патріаршому паломницькому […]

Відгуки паломників до подорожі «Паломництво до Люрду та Ватикану для військових та їх родин»

Період: 14-28 травня

Маршрут: Львів – Варшава – Лейпциг – Люксембург – Париж – Люрд – Авіньйон – Ніцца – Сан-Ремо – Рим – Ватикан – Флоренція – Лінц – Відень – Львів

Андрій та Любов

Ми дуже вдячні Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за прекрасну подорож до Люрду. Їдемо з вами вже вдруге і надіємося, що в подальшому будемо підтримувати наші зв’язки. Нам дуже сподобалося керівництво групою наших паломників. Керівник був чітким, простим і спокійним. Дуже вдячні також духівнику за прекрасний духовний супровід нашої подорожі.

***

Ульяна

Дякую всім, хто допоміг мені взяти участь у 59-му Міжнародному паломництві військових у Люрді та Ватикані. Це можливість помолитись за мир в Україні, за здоров’я дітей, батьків і солдатів, які воюють, за різні потреби особисті. Дванадцять днів у паломництві в дорозі. Це ночі у дорозі, це до 25 км піших екскурсій, це пекельне сонце і спрага, але з Божою допомогою і заступництвом Матері Божої ми змогли насититись духовно. Я залишила всі свої тривоги, переживання десь так далеко-далеко завдяки молитвам і повчанням владики Михаїла (Колтуна) і нашого духівника.

***

Михайло

В цілому паломницький тур склав позитивне враження. Екскурсоводи у містах професійно і дуже цікаво розповідали історичні події і факти. Надіємося на подальшу співпрацю і активну участь у паломницьких турах.

***

Ольга

У порівняні з 2011 р, коли мені пощастило долучитися до паломництва до Люрду вперше, цьогорічна проща набула грандіозних масштабів. Три автобуси, сім країн, 12 емоційних днів – це все назавжди закарбується у пам’яті. Деякі святині та пам’ятні місця бачила вже не вперше, але від цього тільки краще вдалося їх відчути. Але також були місця, куди вдалося потрапити не просто вперше, а навіть чудом. Так, попри нереальні черги, бог провів нас у собор святого апостола Петра у Ватикані. А чи не дивом стала наша цьогорічна аудієнція з папою Франциском! Інакше й не назвеш! Однак, найбільшим нашим одкровенням для мене в цьому паломництві стали люди. Скалічені тілом, втім, прекрасні душею, наші справжні Герої. Дякую Ппц УГКЦ за моє душевне зцілення!

***

Валентина

У 2016 р. у вересні місяці ми з чоловіком прийняли участь у VIII Всеукраїнському паломництві військових до Зарваниці, після чого вирішили поїхати до Люрду. Вже з того часу ми поставили собі цю мету і неймовірно раді, що ця мета досягнута. Почути про паломництво до Люрду це одне, а побачити – зовсім інше. Враження переповнюють душу. Ми дуже раді, що як не так просто виявилися учасниками цього паломництва, а нас обрав сам Господь Бог. І ми дякуємо Богу, що надав нам цю можливість. Весь шлях ми відчували Боже благословення, його підтримку. За час подорожі ми набули нових друзів, ми побачили світ з кращого боку, який він світлий і добрий. Ми мали таку нагоду і дарунок стояти з поруч з Папою Франциском – це неймовірні відчуття. Це паломництво дало мені можливість вкотре зрозуміти як я люблю і поважаю свого чоловіка, і що дорожче сім’ї в житті не має нічого.

***

Олександр

Від імені паломників висловлюю слова щирої вдячності владиці Михаїлу (Колтуну), керівництву Ппц УГКЦ і, особливо, керівнику за вагомий вклад у вирішенні різноманітних організаційних питань, пов’язаних із цією поїздкою. Величезний практичний досвід, тонке почуття такту й гумору дозволило йому створити у групі хороший мікроклімат, що дало змогу легше переносити деякі дорожні казуси, доторкання до святих місць, гордість за нашу державу, нашу Україну. Особлива вдячність духівнику, який своїми молитвами, добрим словом утверджував віру у Господа нашого.

***

Оксана

Під час паломницького туру переконалася, що я тут не випадково, одна з багатьох обраних паломників. Щаслива тут бути. Порівнюю свої відчуття з пробудженим вулканом. Все що роками збиралося. Мій духовний розвиток та знання, після цієї поїздки разом з водою з Люрду попливе, як гаряча лава з кратеру вулкана по моїй сім’ї та родині. Відчуваю велику благодать, Божу ласку, опіку та охорону. Після наших ревних, гарячих молитов у святих місцях – впевнена, що мир в Україні дуже швидко наступить і любов переповнить всіх нас. Надіюся, що це колись буду мати ласку і можливість побувати в інших святих місцях зі своєю родиною. Дякую всім організаторам.

***

Максим

Щиро дякую організаторам військового паломництваза можливість доторкнутися до святинь, намолених місць, відчути єдність усього живого, що є на землі та у всесвіті. Цей унікальних духовний досвід буде супроводжувати мене упродовж усього життя під час реалізації свого потенціалу на благо людству, та на благо ближнього. Ця паломницька подорож дає можливість зблизитися зі своїми коханими, рідними, близькими, відчути їх тепло та підтримку. Усім бажаю миру, терпіння, Божих благословень. Дякую та до нових зустрічей.

***

Ярослава

Щиро вдячна за надану можливість, адже це час, коли ми можемо усвідомити своє життя, свої вчинки, думки, попросити у Бога прощення за гріхи, подякувати за життя. Я думаю, що це все попереду, і ми будемо усе життя згадувати ці дні, переосмислювати події, які з нами відбулися. А, найголовніше, це наші молитви за мир в Україні та цілому світі.

***

Євген

Збулася ще одна мрія моя і моєї дружини. І це дуже важливо. Ми стали ще ближче до Ісуса Христа. Побачили, як живуть люди в інших країнах., та зробив висновок, що немає кращого місця на землі, як Україна. Побачили Папу Франциска – це не кожному в житті дається. А спільне фото! Слава Україні!

***

Лариса

Це моя друга подорож до Люрду в рамках Міжнародного військового паломництва. За два тижні ми немов прожили ціле життя. Неймовірно цікаві екскурсії в містах, нові знайомства, духовні відкриття, та, звісно, іспити. Але настільки відчувалася підтримка Божої благодаті та оточуюючих людей, що все прожилося легко і навіть з гумором. Дуже радісно було бачити, що Україну сприймають в Європі з повагою, що наша нація хоч повільно, але стає ще більш духовною, віруючою. Велика дяка водіям, всім, хто нам допомагав. Велика шана й подяка керівнику. Він не тільки нас бездоганно супроводжував, вирішував величезну кількість несподіваних питань, але й підтримував наш дух. А про духівника я напишу тільки те, що в наступній поїздці, що його, як і керівника мріють бачити знову всі наші паломники.

***

Ірина

Велика подяка вам за повчальну-пізнавальну подорож. Багато відкрила для себе нового. Дуже багато сподобалось, ви робите велику справу. Мені сподобалось, що ви з нами багато розмовляли, і кожен раз чогось навчали.

***

Олександр

Спаси Боже! Дякую тобі за можливість здійснити це паломництво, відвідати святі місця, молитися за мир в Україні, а також пізнати багатьох добрих людей. Я не можу передати всіх своїх почуттів та вражень, та дуже хочу, щоб вони знову невідмінно повторилися у моєму житті. Хочу подякувати нашим духівникам за їх підтримку, опіку, добрі слова та спільні молитви. Дякую, всім людям, які організовували це паломництво, а також всім тим, хто допоміг його здійснити. Я дуже сподіваюсь, що це паломництво допоможе мені змінитися у кращий бік, навчить любити людей не лицемірно, а найголовніше – щоб в нашій рідній Україні чимскоріше настав мир.

***

Марія

Дякую вам за це паломництво . спершу, дуже турбувалася щодо поїздки, особливо за нічні переїзди, але після не було жодного дня, щоб я шкодувала. В першу чергу, дякую вам за людяність і за опіку. Для себе винесла певні уроки та думки на осмислення. Дякую за нові уроки. Можливо були міста, в яких би я була більше часу, а деякі прибрала. Ви величезні молодці, що з року в рік займаєтеся цим.

***

В’ячеслав

Все було дуже гарно, все сподобалось. Велика вдячність організаторам. Надіюся, що їду в паломництво не останній раз.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн