Відгуки паломників до поїздки “Лагевніки, Ченстохова”

Відгуки паломників до поїздки “Лагевніки, Ченстохова”

Відгуки паломників до поїздки “Лагевніки, Ченстохова” ПЕРІОД: 7-9 травня 2016р. Львів – Ярослав – Краків – Ченстохова – Лагевніки – Страдч – Львів *** Галина та Андрій Дякуємо за цікаву поїздку в Польщу. Сподобалась організація туру – була можливість і Літургію відвідати, і погуляти містом, відведено вільний час. Добре те, що все відбувається за планом, описаному […]

Відгуки паломників до поїздки “Лагевніки, Ченстохова”

ПЕРІОД: 7-9 травня 2016р.

Львів – Ярослав – Краків – Ченстохова – Лагевніки – Страдч – Львів

***

Галина та Андрій

Дякуємо за цікаву поїздку в Польщу. Сподобалась організація туру – була можливість і Літургію відвідати, і погуляти містом, відведено вільний час. Добре те, що все відбувається за планом, описаному попередньо на сайті. Так що можна ознайомитися з туром і знати наперед, як відбудеться поїздка без сюрпризів. Дякуємо духовному провіднику, котрий говорив проповіді, сприйнятні та цікаві для молоді. Також вдячні керівнику, котрий слідкував, щоб ніхто не загубився в дорозі, слідкував за порядком, був постійно на телефонному зв’язку при потребі.

Хочеться додати, що тур відповідально організовано з самого початку: попередньо менеджер допомагає без проблем пройти співбесіду в консульстві, так що хто йде перший раз, не хвилюйтеся – пройдете успішно.

Сподіваємоcь на подальшу співпрацю!

***

Тетяна

Дякую Богу за можливість здійснити цю прощу, за ті дари та милості, що отримуємо від нього.

Особлива подяка організаторам поїздки, керівнику та отцю за духовний супровід та оминання моїх форс-мажорних обставин. Надіюсь, ще поїду з вами по святих місцях.

***

Тетяна

Я була вперше в паломництві за кордоном. Велику вдячність складаю Богові за надану ласку, а також Патріаршому паломницькому центру УГКЦ. Це був і буде новий подих у моїй душі, оновлення та просвітлення. Розуміння, що у світі є дуже багато нового і непізнанного мною. Дякую духівникові, а також керівникові групи. Дай Бог вам здоров’я, глибини мудрості та всіх благ.

***

Ірена

У цій паломницькій подорожі, мене найбільше вразило відвідування храму Ченстоховської Божої Матері. Це справді святе місце, яке змінює світогляд, змушує замислитися над простим життям і майбутнім. Святість цього місця неможливо передати словами. Можу сказати, що я ще ніколи в своєму житті так віддано не молилася. Це була справді розмова з Богом віч-на-віч: ми відчували присутність сотень людей, які були у церкві, я чула їх спів, їх молитви та поринула у молитву повністю всім своїм єством. Після такої молитви мені стало так тепло і спокійно на душі, що немов би камінь з душі впав. Я дуже рада, що відвідала це місце. Я впевнена, що Богом почуті всі молитви і моє життя буде іншим, ніж до цього моменту.

***

Іван

Поїздка паломницька дуже сподобалась. Щиро вдячний всім, духівнику і керівнику, водіям, організаторам.

***

Ірина

Хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру УГКЦ, а особливо досвідченому керівникові групи, котрий гарно опікувався нами, прочанами, щоб наша подорож була цікава і насичена, щоб ми все за короткий час осягнули. Я стала ще більш духовно багата. Дякую за паломницьку подорож.
Хай вам щастить!

***

Любов і Володимир

Ми вражаюче почуваємося на цій прощі. Дякуючи керівнику і його організаторським талантам, ми відвідали чудові святі місця. Хочемо, щоб така проща організовувалась щороку (можливо частіше). Ми будемо рекомендувати таку прощу своїм дітям та знайомим.

***

Оксана

Все було чудово від організації до найменших дрібниць. Не знаю, чи всі знайшли те, що шукали. Але Патріарший паломницький центр зробив все для цього, щоб цей пошук був успішним. Дякую!

***

Люба

Хочемо подякувати Патріаршому паломницькому центру за такі вдалі поїздки на прощу, керівнику і духівнику за дуже повчальні і змістовні проповіді. Протягом всієї прощі ми були дуже піднесені, в нас це залишилося надовго. Було відчутно, що їхали ми з Богом, це відчувалося протягом всієї прощі.

Успіхів Вам і надалі. Хай Бог благословить вашу працю, робите дуже велику справу.

***

Галина

Щиро вдячна за змістовну організовану поїздку по святих місцях – м. Ярослава, Кракова, Лагевнік та Ченстохови. Бажаю міцного здоров’я, миру, Божої ласки та нових зустрічей на святих місцях.

***

Ярослава

Дуже задоволена прощею до святих місць Польщі. Все було на вищому рівні, починаючи від комфортного автобуса і, закінчуючи хорошим ставленням до прочан. Дуже сподобалися проповіді духівника, котрий є справжнім патріотом своєї країни і вселяє віру в Ісуса Христа людям. Керівник групи також людина відповідальна, робив все, щоб поїздка справила на нас незабутні враження. Водії – професіонали високого рівня. Ще сподобалося, що нам показували фільми про Папу Івана Павла ІІ (Короля Войтилу), що мало пізнавальний характер загалом. Загалом проща пройшла успішно. А найголовніше те, що ми мали можливість ближче відчути Бога, довіритися Йому і очікувати від Нього великої милості і милосердя, прощення всіх наших гріхів, очищення наших душ.

***

Ольга

Прекрасна паломницька поїздка. Збагатилися духовно, отримали Божу благодать. Багато хороших вражень.

Щиро вдячна священику за служіння Божественних Літургій, молебнів, молитов. Також вдячна керівнику групи та водіям. Вдячна організаторам поїздки – все продумали до дрібниць, відвідали ми багато місць, проживали в хорошому готелі, прекрасний сніданок і сервіс за доступну ціну. Поїду з вами ще наступного разу.

***

Віталій

Дуже цікаве і захоплююче паломництво. Приємно, що в Польщі присутні греко-католицькі храми. Відвідали багато цікавих місць. Велика подяка керівнику, котрий гарно проводив паломництво. Дякую за духовний супровід отцю. Від нього почув багато нового про Літургію та інші духовні речі.

***

Галина та Марія

Велика подяка духівнику та керівнику групи  за організацію на належному рівні, високий професіоналізм! Ця паломницька подорож була надзвичайно духовною, цікавою та пізнавальною.
З найкращими та найщирішими побажаннями.

***

Роман

З Божої ласки, з великою радістю їду в паломницькі тури як рідною Україною, так і країнами Європи та Азії. За останні 20 років побував у 40 країнах світу.

Моя найщиріша подяка керівнику та духовному провіднику за їхню нелегку працю в організації цього короткочасного, але дуже змістовного у всіх відношеннях заходу.

Завжди з Богом рушаймо у дорогу! І саме у цьому випадку Господь дасть нам своє благословення у будь-якій життєвій ситуації.

***

 Марта

Дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за прекрасно сплановану програму паломництва, священику за духовний супровід, керівникові за чітку організацію, усій групі за толерантне ставлення один до одного, що дозволило в повній мірі відчути духовне очищення і насолодитися спокоєм душі.

Бажаю всім від паломницьких турів отримувати спокій і умиротворення.
З вдячністю і щастям.

***

Леся

Особливу подяку хотіла б віддати Господу за можливість поїхати в таку важливу для мене поїздку.

Щиро вдячна керівнику групи  за чітку організацію та піклування про групу, його терпіння, не дивлячись на таку велику кількість прочан. Вдячна також нашому духівнику за його щирі молитви та благодать Отця, яка проливається з Божого милосердя через нього на нас грішних.

Бажаю натхнення та Божого покровительства всім організаторам паломницької поїздки та прочанам.
З повагою та сподіваннями на наступну прощу.

***

Наталя та Олександр з родиною

Дякуємо Патріаршому паломницькому центру за таку чудову прощу. Особливо сподобалося, що за такий короткий час ми відвідали так багато святих місць. Проща залишила у наших душах світлий слід.
Також варто зазначити, що час для прощі був дуже зручний, організація відмінна.

***

Наталія

Мріяла давно побувати в Ченстохові, у нашої Богородиці з Белзу. Мрії здійснюються.
Вдячна керівнику групи  та духівнику за організацію паломництва.
Слава Богу! Мир Україні!

***

Тетяна

Дякую Богу за можливість здійснити цю прощу, за милість, що отримали від неї.
Особлива подяка організаторам поїздки, духівнику та керівнику  за вирішення моїх форс-мажорних обставин.

***

Паломниця

Я дуже вдячна за можливість відвідати святі місця Польщі. Організація поїздки була дуже гарною, нам розказували багато цікавого. Спільні молитви об’єднали групу. Мені особисто сподобалося все. Моя душа і моє серце переповнювалася радістю, коли я в молитві могла звернутися до Матері Божої та Ісуса Христа. Ці щасливі моменти назавжди залишаться в моєму серці, своїм знайомим і друзям мені буде, що розповісти.

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн