Відгуки паломників до поїздки «Паломництва на Святу Землю – Дорогою Спасителя»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництва на Святу Землю – Дорогою Спасителя»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництва на Святу Землю – Дорогою Спасителя» Період: 29 вересня – 6 жовтня Маршрут: Київ – Яффо – Капернаум –  Кана – Хайфа – Тверія – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Галілейське море – Єрусалим – Мертве море – Вифлеєм – Єрихон – Поле пастушків – Ейн Карем […]

Відгуки паломників до поїздки «Паломництва на Святу Землю – Дорогою Спасителя»

Період: 29 вересня – 6 жовтня

Маршрут: Київ – Яффо – Капернаум –  Кана – Хайфа – Тверія – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Галілейське море – Єрусалим – Мертве море – Вифлеєм – Єрихон – Поле пастушків – Ейн Карем – Лідда – Тель-Авів – Київ

***

Марія

З кожним наступним пережитим днем на Святій Землі щоразу частіше повторювала слова «як величні діла Твої, Господи, все премудрістю сотворив Ти»! З вдячністю і приємністю будемо згадувати духівника, керівника та гіда за мудру та глибоко духовну, організовану паломницьку подорож. В молитві буду згадувати про них.  Дякую Богові, що маємо Патріарший паломницький центр УГКЦ, до якого зверталася неодноразово.

***

Адріан і Марія

Враження від подорожі незабутні. Вдячні усім, хто спричинився до організації та реалізації нашої спільної мрії: побувати на Святій Землі й відсвяткувати тут 26-ту річницю нашого шлюбу, поновити шлюбні обітниці. Дякуємо за цікаві й змістовні екскурсії, щоденну можливість відвідувати Службу Божу й приступати до Святого Причастя, вклонятися перед християнськими святинями.

Духівникам, які супроводжували прочан у подорожі, вдалося згуртувати групу, організувати різних за віком людей в єдину сім’ю, де панувала доброзичлива й толерантна атмосфера.

Сподобалися умови проживання, харчування , відношення персоналу до нас, паломників.

Щиро дякую за все Патріаршому паломницькому центру УГКЦ, бажаємо йому процвітання та успіхів у такій благородній справі. Сподіваємося, що ця подорож із вами не буде для нас останньою. До наступної зустрічі! Щасти вам!

***

Стефанія

Давно з друзями мріяла побувати на Святій Землі. І ось у цьому році відважилися, вирішили зробити це у Рік Божого Милосердя. Довго вибирали, через яку структуру поїхати, і зупинилися на Патріаршому паломницькому центрі УГКЦ. І не помилилися. Колектив дуже привітний та організований, як у Києві, так і Львові. Завдяки вдало підібраній групі духівників, гідів, керівників, поїздка була дуже раціональною та невимушеною. Щиро дякую Господу Богу і всім організаторам за поїздку і при можливості запрошуйте до інших паломництв. Щиро дякую!

***

Катерина

Спасибо за прекрасное путешествие через время. Прекрасный гид и замечательные сопровождающие групы сумели создать комфортною, почти семейную обстановку. Немного не хватило времени, проведеного в Иерусалиме.

***

Ганна та Михайло

Шановні керівники, духівники, гіди Патріаршого паломницького центру УГКЦ, щиро дякуємо за таку чудову, навчальну, духовно-насичену програму, подорож. За період подорожі на Святу Землю, ми побачили дуже багато-багато цікавого. Почули змістовні, історико-духовні розповіді гіда. Під час паломництва, ми мали найкращих духівників, яким дуже-дуже дякуємо. Програма паломництва виконана на більш, як планували. Ми дуже щасливі й за це ще раз дякуємо, дякуємо за все всім!!!

***

Мирослав

Враження від туру позитивні. Все організовано, на гарному рівні. Керівник групи разом із гідом зробили все від них залежне для добрих споминів про Святу Землю. З огляду на це, такі тури при нагоді буду рекомендувати знайомим.

***

Катерина

Все було чудово. Хочу приїхати ще раз з  онукою.

***

Анна

Приношу щиру подяку за проведення паломництва до Святої Землі, де мені, з волі Божої, довелося побувати. Висловлюю подяку керівнику, духівнику, гідові. Оцінка 12+.

***

Уляна

Моя мрія здійснилася: я вдячна Богові і паломницькому центру за чудову подорож. Натхненням, яке я отримала, поділюся з іншими, і, маю надію, що життя подарує ще один шанс повернутися сюди.

***

Оксана

Паломництво до Святої Землі – Дорогою Спасителя – відбулося під великим враженням. В церкві Різдва Господнього, на Полі Пастушків – колядували, під великим враженням від Гробу Господнього, Голготи, Мироточивого Хреста. Також велике враження відбулося у церкві Успіння Божої Матері, та багато інших вражень , зокрема плавання на кораблі та їхній капітан, маючи наш прапор, разом з нами співав Гімн України. Гід, керівник та духівник дуже добре віднеслися до людей і з розумінням. Дуже дякую!

***

Іван

Щиро вдячний Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за чітку організацію та проведення паломницької поїздки до святинь Ізраїлю. Величезні та незабутні враження! Отримав високу духовність! Бажав би, щоб дав мені Бог можливість ще раз відвідати ці місця!

***

Оксана

Завдяки Патріаршому паломницькому центру я побувала на Святій Землі. Дякуючи духівникам і гідові я набагато більше дізналася про святі місця, про які чула з Біблії, про духовне життя, про стосунки Бога із людиною. Везу додому хороший настрій, великий багаж знань і нові знайомства із хорошими людьми.

***

Ірина

Поїздкою задоволена, все добре організовано. В майбутньому, при можливості, скористаюся вашими послугами. Мрію відвідати Люрд. Буду пропонувати своїм знайомим скористатися вашими послугами відвідати святі місця.

***

Орися

Я задоволена паломницькою поїздкою на Святу Землю. Довго думали і вибирали з ким поїхати у паломництво – і вибрали Патріарший паломницький центр УГКЦ. Сподобався супровід групи, дуже цікаво проводилися екскурсії гідом; пояснення Святого Письма та проповіді духівника. У групі склалася дуже тепла атмосфера. Попри деякі незручності у дорозі було весело і легко проходити паломництва.

***

Олександра

В мене залишилось багато вражень від подорожі на Святу Землю. Я хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру за цю прекрасну подорож. Подякувати керівникові за прекрасне ставлення, духівникові – за гарну молитву. У нашій групі був чудовий гід – я б хотіла завжди їхати у подорож з цими людьми.

***

с. Василія

Безмежно і безперестанно дякую своєму Небесному Отцю за те, що дозволив мені побувати в тому куточку Землі, який сам вибрав для земної місії свого Єдинородного Сина!

Дякую за те, що на власні очі змогла побачити те, що 2000 років тому бачив Ісус Христос! Дякую за те, що могла ходити тими стежками, якими ходив мій Учитель! Дякую, що могда торкнутися устами й серцем всього того, що було пов’язано з життям, смертю та воскресінням мого Господа!

Моя найсокровенніша мрія здійснилася, за що великий уклін Патріаршому паломницькому центру УГКЦ!

***

Любов

Мені дуже сподобалось на Святій Землі. Ця дорога, якою я йшла з паломниками, переносить мене в той час, коли жив на цій Святій Землі Ісус Христос, наш Спаситель. Це залишиться у моєму серці і душі. Я вдячна Богу за все і всім людям.

***

Ольга

Поїздкою задоволена. Ізраїль залишив багато вражень, на які потрібно час, щоб їх добре обдумати. Дякуємо за гарну організацію туру, хочу з вами подорожувати по інших святих місцях.

***

Ольга

Щиро вдячна за чудово організовану паломницьку мандрівку, спільні молитви та цінності можливості вклонятися святиням, збагатитися духовно. Спасибі духівникові за мудру та по-батьківськи теплу турботу про нас, паломників. Велика вдячність гідові за те, що своєю добротою та знаннями своєї улюбленої країни щиро ділитися з нами. Завдяки всім вам, молодим, мудрим, вихованим, терпеливим, турботливим, ми всі мали добрий настрій та велике задоволення від поїздки. Вражала віртуозна робота водія. Словом, з нами працювали справжні професіонали та дуже гарні люди. Нехай Бог береже вас!

***

Оксана

Я протягом багатьох років мріяла відвідати Святу Землю і, дякуючи Богу, моя мрія здійснилася.

Тут на Святій Землі я багато дізналася про життя нашого Спасителя – Ісуса Христа і Діви Марії, а також багатьох святих. Це не можливо описати, це треба обов’язково побачити. Ти ніби переносишся в той час – час життя нашого Спасителя і перед тобою відкриваються всі події. Тут особлива атмосфера. Я отримала відчуття Божої благодаті в душі і серці. Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію таких турів. Особлива подяка духівникові й керівникові, які своєю невтомною працею вели до духовного очищення. Наш духівник у щоденній молитві, читанні Святого Євангелія, молитви вервиці, старанням донести до наших душ – це живе джерело життя. Щиро дякую нашому гідові. Завдяки її розповідям я дізналася багато про історію Єрусалиму та Ізраїлю. Всім велике спасибі!!!

***

Леся

Побувавши на Святій Землі я отримала велике задоволення та відчуття Божої благодаті у моєму серці та душі. Я збагатила свій духовний світ. Щиро дякую керівнику групи за чудову організацію. Окрема подяка чудовому гіду. Вона бездоганно виконала свою функцію. Наша група дружня, весела, цікава. Ми стали однією сім’єю за цей період. Дуже дякую всім.

***

Леся

Дякую Богу і паломницькому центру за незабутні враження.

***

Ірина

Я надзвичайно захоплена поїздкою на Святу Землю. Ці відчуття та враження неможливо передати, це слід побачити і відчути. Складено щиру подяку організаторам цієї поїздки: здоров’я та Божого благословення вам та вашим родинам.

***

Володимир

Як віруючий чоловік, дякую щиро Патріаршому паломницькому центру за таку продумано програму відвідин на Святу Землю (Ізраїль-Палестина). Шкодую, що особисто не зробив фото. Але буду просити в Господа, а також зроблю все від мене залежне, щоб мої внуки через років п’ять  тут побували і зробили відповідні мої упущення, а їх у мене п’ятеро. Думаю, що Господь почув мої щирі молитви.

***

Галина

Паломницька подорож на Святу Землю була проведена на високому душевному піднесенні, з трепетом у душі. Велика подяка гідові, духівникові та керівникові, які зуміли паломників з’єднати у великий дружній колектив, щоб відвідати святі місця, вклонитися святиням, прикрастися до святих мощей. Ми усі отримали благодаті Божі, через поклоніння святиням, приносити свої молитви та намірення, духовно збагатитися у часі прощі.

***

Галина

На початок, щиро вдячна всім організаторам. Цілий рік планувала цю подорож, повільно, та наполегливо до цього йшла. Мабуть, то був поклик душі. Моя грішна душа благала прощення, адже я щиро каялась. Саме тому, що я знала за чим їду, за якими враженнями і відчуттями. Я отримала масу задоволення і якогось натхнення. Пройшовши сповідь та отримавши причастя мені здається відкрилися ворота у майбутнє і з’явилася надія, що моє життя змінитися на краще. Я завжди жила з думкою, що Бог – добрий, а тепер я тільки укріпила свою віру. Жодної секунди не шкодую, що поїхала. Думаю, що в кожної людини, яка вірить у Бога, є таке бажання, хочу, щоб у всіх були можливості, це здійснити. Воно того варта. Дякую.

***

Оксана

Поїздкою задоволена! Було все гарно і захоплююче. Багато побачено, багато довідалася нового, завдяки духівникові й гідові. Дуже їм вдячна! Як Бог дасть дочекати до наступного року, приїду знову. Дякую всім організаторам цієї поїздки.

***

Ліліана

Поїздка надзвичайно пізнавальна, багато інформацією, духовним збагаченням, спілкуванням, працею над собою, навіть фізичною активністю.

***

Наталя та Василь

Слава Ісусу Христу! Ми повернулися декілька днів із паломницького туру на Святу Землю і хочемо поділитися враженнями, які на нас справила ця поїздка. В першу чергу складаємо велику подяку організаторам, а особливо керівнику за чудово спланований тур, оскільки ми, як туристи і паломники, не мали жодної претензії чи скарги на будь-що: починаючи від посадки в комфортабельний автобус, який доставив нашу групу до Бориспіля і закінчуючи поверненням додому. Дякуємо також за зручне проживання і перебування в самому Ізраїлі та Вефлиємі – поселеня в готелі відбувалося чітко та швидко, можемо сказати за багатьох співгрупників, що наше проживання (сніданки,вечері і ночівлі) в готелях нам сподобалося і паломники змогли добре відпочивати після насичених днів подорожі)   Щиро дякуємо керівнику!

Окреме велике спасибі хочеться сказати нашому гідові, який одразу справив на нас приємне враження, розмовляючи з нами українською мовою. Розповіді під час наших екскурсій та переїздів були насиченими та цікавими. І ще хотіли би згадати про нашого водія автобуса – скромна і високопрфесійна людина. Дякуюємо за легкі дороги!

Особливе сердечне Дякую хочемо висловити духівнику, котрий направду зумів доторкнути наші душі до Великих Істинних святих місць. Ми мали чудові Літургії, де перехоплювало дух, відчувалася Божа ласка і  Божа присутність, де духівник з щирим серцем промовляв молитви і слова  з Євангелії, які неможливо було не почути…

Низький уклін Паломницькому патріаршому центру за проведену титанічну роботу щодо організації цього туру!

***

Ганна

Паломницька поїздка була організована найкращим способом, дякуючи всім організаторам. Дякую.

***

Богдан

Організовано все прекрасно! Дякую.

***

Оксана

Щиро дякую всьому духовенству, які організовують поїздки на Святу Землю. Моя мрія і бажання здійснилися. Хочу, щоб і решта моєї сім’ї побувала на Святій Землі, пройшла слідами Христа. Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру, духівникам та керівникові.

***

Володимир

Поїздкою дуже задоволені. Є бажання побачити і відчути це ще раз. Щиро дякую духівнику, гідові та керівникові .

***

Тарас

Все дуже сподобалось. Здійснилася моя мрія.

***

Любов

Я задоволена поїздкою на Святу Землю. Щиро вдячна організаторам Патріаршого паломницького центру.

***

Ірина

Щиро вдячна Патріаршому паломницькому центру за прекрасну подорож до Святої Землі. Моя мрія здійснилася! Вдячна керівнику, гідові, духівникові всім їм зичу доброго здоров’я і Божого благословення.

***

Парасковія

Дякую Господу Богу і всім організаторам Патріаршого паломницького центру. Моя мрія здійснилася. Дякую всім, хто опікувався нами. Хай Вас Бог благословить.

***

Мирослава

Щиро дякую за змістовну, організовану на високому рівні паломницьку подорож. Особливо хочу відзначити настрій паломників, які подорожували. У групі панував надзвичайний спокій і дуже позитивна (духовна) атмосфера, любов, турбота одне про одного. Після завершення поїздки у мене дуже хороший настрій і приємні спогади. Велике спасибі організаторам, щиро дякую за все.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...