Відгуки паломників до поїздки “Паломництво до Балтії та Скандинавії”

Відгуки паломників до поїздки “Паломництво до Балтії та Скандинавії”

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Балтії – Скандинавії ПЕРІОД: 6-16 липня 2016 МАРШРУТ: Львів – Варшава – Вільнюс – Рига – Юрмала – Таллінн – Стокгольм – Осло – Мальмо – Копенгаген – Берлін – Лагевніки – Львів *** Любов Важко висловити почуття, які переповнювали мене протягом цієї паломницької подорожі. Організація паломництва уповноваженим керівником Патріаршого паломницького центру була […]

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Балтії – Скандинавії

ПЕРІОД: 6-16 липня 2016

МАРШРУТ: Львів – Варшава – Вільнюс – Рига – Юрмала – Таллінн – Стокгольм – Осло – Мальмо – Копенгаген – Берлін – Лагевніки – Львів

***

Любов

Важко висловити почуття, які переповнювали мене протягом цієї паломницької подорожі. Організація паломництва уповноваженим керівником Патріаршого паломницького центру була напрочуд організованою і чіткою. Особливо хочу відзначити духовний супровід отця-духівника, який дав мені відповідь на ряд питань, що стосуються віри. Я думаю, що завдяки його служінню кожен з нас укріпився у вірі та любові. Нехай Господь благословляє і надалі вашу потрібну і корисну діяльність.

***

Павло

Глибока дяка Патріаршому паломницькому центру за титанічну працю по організації паломницьких турів.

В поїздці не вперше. З кожним туром більше відкриваю для себе Бога. Нові знайомства. Люди стають добрішими, милосерднішими. Нехай Господь Бог і надалі кріпить вас здоров’ям, дає сили і наснаги для організації паломницьких турів у майбутньому.

Ще раз дякую і низький уклін.

***

Надія

Свій ювілей я давно хотіла відзначити за кордоном. А Бог ще розпорядився щоб я більше пізнала його ще і у паломницькому турі. Такої благодаті, такого спокою  давно не відчувала. Дякую Богові. Що зустріла нових людей – щирих, простих, душевних, а особливо духівника – щиру, розумну особу з добрими очима (аж світяться), хочеться пригорнутися і подякувати за щиру молитву кожного, яка тривала 11 днів. Дуже зворушливо було, коли після богослуження духівник привітав з ювілеєм і всі заспівали “многая літа”. Щиро дякую керівникові за організацію групи, це є надзвичайно клопітка робота. Група була дружня і хороша.

***

Любов

Щиро вдячна організаторам цієї прощі за добре сплановану поїздку. Особлива вдячність духівнику за щирі молитви та науку духовності. Нехай Господь Бог благословить вашу працю та ваші родини!

***

Поїздка була просто шикарна. У порівнянні з прощею, в яку ми зі сім’єю їздили до Тріру і Ам’єну на весняні шкільні канікули 4 роки тому (2012 р.), тепер були просто шикарні готелі, менше нічних переїздів. Єдиний мінус – це зупинки на деяких дуже малих заправках, коли дуже багато часу втрачалося на відвідини туалету. Ну, а деякі екскурсоводи відверто ухилялися від своїх обов’язків.

***

Галина

Дякую щиро організаторам за продуманий маршрут прощі. Низький уклін духівникам за духовні розважання, молитовну науку, розважання в дорозі, піднесення до господа Бога наші молитви. Дякую!!! Творчих успіхів, нових духовних поїздок. Хай Бог благословляє вас та ваші родини.

***

Мар’яна

Чудова, пізнавальна, духовно-збагачуюча подорож. Повертаюся додому з почуттям радості, піднесення та спокою. Дякую організаторам, духівникам, усім паломникам.

***

Євгеній

Казкова поїздка. Найкращі враження. У захваті від духовного супроводу духівника.

***

Василь

Вперше я взяв участь у паломництві 20 р. тому до храму Божого у Зарваниці. А три роки підряд їду у паломницькі тури організовані Патріаршим паломницьким центром до Святої землі, до Турину, і зараз до скандинавських країн. Дуже вдячний Богу, що є такі люди, які організовують такі тури. Брати участь у прощах – це є велике Боже благословення, де я з дружиною впізнаємо і збагачуємо своє життя. Не кожному вдається взяти участь у таких прекрасних турах молитися у такій великій сім’ї, якою стає група прочан. Я дуже вдячний Богу і вам. Це боже благословення.

***

Галина

Хай благословляє Бог все на добрі діла. Дуже вдячна Вам за приємну поїздку за молитви і духовний супровід духівника.

***

Неля

Їду у таку паломницьку подорож перший раз. Дуже сподобалось та вдячна за таке піклування та повагу духівника. Оскільки ми у подорожі були 11 днів, то усі дружно як родина молилися до Господа бога нашого. Хочу усім подякувати та також Патріаршому паломницькому центру за таку організованість. Надіюся, що буду подорожувати і надалі з вами.

***

Олексій

У паломницькій поїздці вперше. Отримав масу вражень, які не йдуть ні в яке порівняння із втомою. Духівник – super. Грамотний, досвідчений духівник, добра, толерантна людина. До нових зустрічей.

***

Галина

Я вдячна Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за цікаву і пізнавальну поїздку. Особлива подяка духівнику за поглиблення віри і духовності. Сподіваюся на подальше співробітництво з вами.

***

Олег

Багато вражень… Все дуже гарно!!! До нових зустрічей!

***

Наталія

Я хочу подякувати Господу Богу, що я маю змогу бути у цій прощі. У цій прощі ми з чоловіком разом і дуже сподобалася організація і дуже дякуємо духівнику за його вміння згуртовувати і доносити Божу любов до людей і віднаходити душевний спокій.

***

Галина

У паломницькій поїздці я перший раз, мені дуже сподобалось. Як духівник вчив нас духовної науки. Він має дар передати своє уміння людям, вести всіх до бога. Керівник дуже гарно і милосердно відносилася до людей. І всі 55 людей, як одна велика родина. У їхніх очах я бачу іскринку любові і милосердя. Мені дуже сподобалася поїздка. Моє намірення поїздки – оздоровитися (у мене звуження судин) і дуже переживала за свою голову. Але Бог такий добрий , що мене нічого не боліло. Я дякую духівнику і всім людям за їхні молитви. Я думаю, що у паломницькій поїздці я вперше, та не востаннє. І своїх дітей обов’язково відправлю у Патріарший паломницький центр, щоб вони відчули і оздоровилися духовно, так, як відчула це я. мені сподобалося все.

***

Іванна

Хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру за чудову поїздку. Для мене це не просто туристична поїздка, а пізнання прекрасного світу, створенного Богом. Особливо дякую духівнику! за духовну поживу. Яку давав нам щодня. Ваші слова були сказані всім і стосувалися кожного.

***

Людмила

У паломницькій подорожі я вперше. Вперше у житті сповідалася. Вперше свідомо та з вдячністю причащалася. Велика вдячність за все це духівнику. Розумний, ерудований. Чуйний, сучасний, тактовний з чудовим почуттям гумору та заворожуючим голосом. Дякую за духовне просвітлення і розуміння, що то є ПРОЩА.

***

Жанна

Варто відмітити, що великим позитивом в роботі Патріаршого паломницького центру УГКЦ є організація нових паломницьких маршрутів до визначних святинь світу. Паломництво до країн Балтії та Скандинавії залишає надзвичайно сильне враження , особливо відвідання Гори хрестів у Литві та церков Стокгольму. Ми дуже вдячні нашому духівнику за вміле керівництво групою прочан, щоденні молитви і Служби Божі, духовні та інформаційні бесіди, які в легкій та доступній формі допомагають зрозуміти складні релігійні питання й глибше пізнати Бога. Кожен прочанин повернеться з цієї прощі духовно збагаченим і частинку духовності передасть своїм близьким та знайомим.

***

Лідія

Пам’ятайте Господь Бог опікується кожним, хто є у прощі, і допоможе кожному! Паломництво – саме благодатне, що може бути. Дякую людям, які беруть на себе важку ношу і ведуть нас прочан у цю святу, очищаючу від гріха, навчаючи жити по-Божому – прощу. Ніякі курорти не можуть замінити цю святу поїздку. Молюся за всіх організаторів цієї прощі. Жінки, беріть із собою чоловіків, навіть якщо вони цього не хочуть і ви побачите як проща їх змінить на краще.

***

Вікторія

Дякую за чудову організацію та прекрасне проведення часу з Богом. Дуже гарне поєднання і молитви, і духовного зростання і туризму і відпочинку. Окрема подяка духівнику за духовну підтримку за молитви та за просто приємну проведення вільного часу.

***

Надія

Я вдруге у паломництві з Патріаршим паломницьким центром, я рада, що я стала ближче до Бога, вдячна організаторам, а особливо духівнику, який своїми проповідями торкнувся кожного серця і зумів привернути всіх в одну родину. Для мене проща – це дорога до Бога.

***

Світлана

Я в паломницькій поїздці вперше та й взагалі в такому турі по Європі також вперше. Перед поїздкою були якісь хвилювання , адже я православного віросповідання. Але в самій поїздці з’явився душевний спокій, відчуття щастя, яких я давно не мала. Група була дуже хорошою, організованою, дружньою, та стала у прощі єдиною родиною. Поспілкувавшись з хорошими людьми, побачивши святі місця, повертаюсь до України з відчуттям вдоволення, захоплення, бажанням ще раз поїхати у прощу. Щира подяка духівникові групи, який є священиком від Бога, має дуже добре почуття гумору, є хорошим психологом та має найкращі людські якості (доброту, співчуття, терпіння, розуміння кожного). Щиро вдячна за таку хорошу прощу, що дала мені душевний спокій та бажання творити добро.

***

Олена

Все класно, сподобалось. Дякую за все від всієї моєї сім’ї. Дуже тепла атмосфера в автобусі, прекрасний духівник.

***

Ніна

Я потрапила у паломницьку подорож випадково. Перші дні мені було дуже важко., щиро кажучи у мене був стрес – мозок мій кипів, але згодом, богослуження за богослуженням. Я почала заспокоюватися і настала Божа благодать. Я вдячна Богу, що він дав мені цю поїздку. Окремо, дякую духівнику за слухання та поради, а я старатимусь змінити своє життя і вчити дітей любити Бога. Хочу сподіватися, що ця поїздка не буде останньою.

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...