Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Фатіми, Люрду та святинь південної Європи»

ПЕРІОД: 17-29 жовтня 2016

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Венеція – Верона – Мілан – Монпельє – Барселона – Мадрид – Фатіма – Саламанка – Люрд – Ракамадур – Ліон – Стразбург – Прага – Лагевніки – Львів

***

Галина

Збираючись у цю поїздку, знайомі казали, що буде тяжко 2 тижні їхати автобусом. Але я мала наміри пройти всі труднощі цієї паломницької подорожі. Я дістала велику підтримку від Бога, від прочан, які їхали разом зі мною. Надзвичайно цікава подорож. Стільки місць світлих і радісних я відвідала. Окрема подяка керівнику і духівнику. Дуже багато молилися на різні потреби і припущення, і велика благодать зійшла на всіх нас. У нас був дуже дружній колектив паломників. Велика подяка всім, хто приклав свої зусилля і працю, щоб організувати цю подорож.

***

Розана

Щоденно Бог проявляє свою любов до нас, до людства, передовсім до мене. Те, що я зараз знаходжуся на рідних землях моїх дідів – це надзвичайна ласка. Особливою Божою ласкою, виявленням Божої любові – це нагода відвідати стільки різних місць, святих, чудотворних місць, де мала зустрітися з Богом, з Богородицею і з собою. Паломництво було чудове, благословенне, корисне для душі і для тіла. Особисто складаю подяку і признання для Патріаршого паломницького центру УГКЦ за прекрасну організацію і проведення поїздки. За хвилини молитви, науки і повчання.

***

Богдана

Дуже дякую керівникові за гарну організовану прощу до Фатіми і Лурду. Також дякую духівникові за духовний супровід групи, який багато молився і проводив катехизацію. Дякую також водіям за їхній високий професіоналізм.

***

Надія

Паломницька проща, в якій я взяла участь, вразила мене до глибини душі. Ми відвідали святі місця, заплановані програмою. У багатьох місцях слухали розповіді гіда. У душі залишилися почуття, які не висловиш словами. Фільми, які дивилися під час поїздки спонукали до роздумів. Велика вдячність керівнику та духівнику, що все витримали.

***

Галина

Дуже дякую Цариці неба і землі, Матінці Божій, яка дала мені таку можливість відвідати, такі прекрасні місця. Поїздкою задоволена. Дай Боже вам здоров’я і сили організовувати і продовжувати провадити людей дорогою і любові. Я щаслива і дуже Вам дякую за цю прекрасну поїздку.

***

Ірина

На початку нашої мандрівки духівник казав, що наприкінці нашої подорожі ми станемо майже рідними один з одним. Скажу правду, я засумнівалась і посміхнулась. Прошу вибаченняJ. Це була захоплююча подорож, яка була організована керівником. Організованість, терплячість, розуміння, щирість – це ще не всі хороші якості якими повинен володіти керівник, та вони всі і більше є у цього керівника. Тому я дуже вдячна за цікаву подорож керівнику та духівнику. З нами завжди був Бог на протязі мандрівки і це відчувалось кожної хвилини. «Там, де любов, там є Бог»! а також вдячна за мудрі повчання духівнику і його молитви. Дякуємо!

***

Надія

Проща – це шлях, яким Господь допомагає йти, одна молитва паломника може змінити все… велика подяка духівнику, який допомагав збагнути духовну істину християнського життя. У Лурді і у Фатімі у паломників відкривається серце для Божого милосердя та ласки Матінки Богородиці. Високий професіоналізм керівника давав нам впевненість у всіх пройдених шляхах. Щира подяка усім організаторам за чудово проведений час у духовній дорозі.

***

Володимир

Хочу висловити свою велику подяку керівнику і духівнику за цю гарну поїздку по святих місцях країн Європи.

***

Володимир

Хочу Вам висловити щиру подяку за створення та проведення цього паломницького туру до Фатіми , Люрду та святинь Європи. Все було на вищому рівні. Мені все дуже сподобалось. Дякую!!!

***

Андрій

Паломництво було дуже гарне. Все було дуже гарно організовано. Дуже дякую за приємну поїздку.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...