Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до святинь різдвяної Європи»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до святинь різдвяної Європи»

Відгуки паломників про подорож «Паломництво до святинь Різдвяної Європи» ПЕРІОД: 9-14 грудня 2016 МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Будапешт – Братислава – Відень – Дрезден – Прага – Ченстохова – Краків – Львів *** Наталія і Михайло Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за організацію паломницької подорожі до святинь різдвяної Європи, де ми мали змогу […]

Відгуки паломників про подорож «Паломництво до святинь Різдвяної Європи»

ПЕРІОД: 9-14 грудня 2016

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Будапешт – Братислава – Відень – Дрезден – Прага – Ченстохова – Краків – Львів

***

Наталія і Михайло

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за організацію паломницької подорожі до святинь різдвяної Європи, де ми мали змогу спільно помолитися та прикласти голови до святинь, побачити найвідоміші пам’ятки європейських міст, його історичні об’єкти. Дуже приємно вражена побаченим і почутим, а особливо духівником, який зумів організувати з групи незнайомих між собою людей одну спільну християнську сім’ю, уміння донести до наших сердець Боже слово. кожен з нас розкрив і почерпнув для себе багато чого мудрого , цікавого.

Так само хочеться відмітити і керівника групи, це високо вихований, чуйний, культурний і грамотний керівник, який знає свою справу. Дай Боже їм сили та здоров’я і надалі робити для людей добру потрібну справу і ще не одну групу людей ощасливити так , як це щастя отримали ми.

***

Світлана

Від усього серця я хочу щиро подякувати організаторам та керівникам цієї поїздки. А також своїм донькам, які подарували цю поїздку мені, бачачи мій розпач і біль після смерті мого чоловіка. Я сама хотіла поїхати, щоб помолитися за спасіння душі мого чоловіка і полегшення життя собі. За ці 6 днів я побачила так багато, що не могла собі уявити, яка краса буває у світі. Я дуже щаслива і задоволена цією поїздкою і не шкодую, що поїхала. Тепер буду намагатися ще кудись поїхати, бо хочу у деяких місцях і побачити світ. А особливо хочу подякувати духівнику!!! Направду, я такого священика ще не бачила і не чула ніколи. Наскільки ця людина справедлива, правильна, правдива, проста та доступна. Скільки всього мене навчив, скільки дав зрозуміти, наскільки я сама зрозуміла свої помилки. Я сподіваюся, що буду дотримуватися його науки, його слів, його порад і все у мене і моїй родині буде добре.

Ще раз дякую Ппц УГКЦ! За ці святині Європи, які ми відвідали і отримали Божу Благодать. Я сподіваюся на зустріч ще не один раз.

***

Галина

Велика подяка за цю подорож і за все і всіх з ким ми познайомилися, а особлива подяка за духівника, який як батько наш духовний, багато нам роз’яснив, порадив, настановив на дорогу спасіння. Дай нам Боже більше таких святих духівників і бережи їх Бог. А також дякую нашому керівнику,він  хоч і молодий, але дуже відповідальний і гарно все організував, нехай береже його Бог. Дякую Богу, Пречистій Діві Марії, Ангелам і своєму Ангелу і всім за хорошу духовну поїздку, і дай Боже здоров’я поїхати ще і не один раз і нашим дітям.

***

Ярослава

Дуже цікава духовна поїздка. Гарно продумана: святині Європи, палкі проповіді духівника спонукали до переосмислення свого життя. Керівник групи прекрасно справився зі своїм обов’язком, толерантний, ввічливий, фаховий. Успіхів Вам! Дякую!

***

Ірина та Олена

Щиро вдячні за організовану духовну поїздку по святиням різдвяної Європи. Особливо вдячні духівнику за духовну науку та повчальні проповіді. Найбільші враження отримали від відвідування Відня і участі у спільній молитві перед чудотворною іконою Ченстоховської Матері Божої на Ясній горі.

Окрема подяка нашим водіям, які своєю працею зробили усю дорогу безпечною і комфортною. Керівнику подяка за організаційні моменти поїздки.

***

Галина

З Патріаршим паломницьким центром це вже моя 3 поїздка. Відгуки якнайкращі, все продумано. Екскурсоводи цікаві, особливо у Будапешті і Дрездені. Велика подяка за духівника. Отримала дуже велику науку. Проповіді всі дуже цікаві, все по простому, доступні кожній людині.

***

Наталія

Хочу висловити особливу подяку духівнику за його молитви, повчання і реколекції. Багато нових і цікавих фактів дізналася. Дякую Патріаршому Паломницькому центру  УГКЦ за чудову організацію, за те, що ми так грамотно за 6 днів об’їхали і побачили 6 країн. З нетерпінням чекатиму нових мандрівок.

***

Володимир

Все дуже сподобалось! Дякую! Маю бажання ще поїхати з Вами у паломницький тур.

***

Наталія

Паломництво до різдвяної Європи дуже сподобалося. Корисне для душі. Дякуємо.

***

Надія

Дуже вдячна за так добре організовану поїздку. Так тримати!

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...