Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Ватикану з нагоди святкування Ювілею 400-ліття Василіянського Чину святого Йосафата»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Ватикану з нагоди святкування Ювілею 400-ліття Василіянського Чину святого Йосафата»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Ватикану з нагоди святкування Ювілею 400-ліття Василіянського Чину святого Йосафата» ПЕРІОД: 21-28 червня 2017 Маршрут: Львів – Марія Повч – Будапешт – Венеція – Рим – Ватикан – Асиж – Відень – Ярослав – Львів *** Володимир і Богданна Висловлюємо свою щиру і сердечну подяку Патріаршому паломницькому центру за […]

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Ватикану з нагоди святкування Ювілею 400-ліття Василіянського Чину святого Йосафата»

ПЕРІОД: 21-28 червня 2017

Маршрут: Львів – Марія Повч – Будапешт – Венеція – Рим – Ватикан – Асиж – Відень – Ярослав – Львів

***

Володимир і Богданна

Висловлюємо свою щиру і сердечну подяку Патріаршому паломницькому центру за прекрасно організовану і бездоганно реалізовану паломницьку подорож. Висловлюємо щиро подяку духівнику за його тактовний і глибокий молитовний духовний супровід прощі. Ми перебуваємо під особливим враженням від історичної події – Божественної Літургії у Соборі святого Петра у Ватикані з нагоди святкування Ювілею 400-річчя Василянського чину, 150-річчя канонізації святого Йосафата, у якій нам пощастило прийняти безпосередню участь.

**

Оксана

Я, щиро дякую Божому Провидінню за таку багату для пізнання поїдку. Я дякую Богу, що звів мене з такими цікавими і приємними супутниками, як духівник й керівник групи, подруга по проживанню та й всіма паломниками. Поїздка нас збагатила духовно, я пізнала надзвичайну красу Божого витвору у святинях, у краєвидах. За все я щиро дякую нашому духівнику, керівнику, і всім з ким перебувала у подорожі. Нехай Господь всіх благословить міцним здоров’ям і нехай Божа благодать завжди перебуває у наших душах і наших родинах родинах і в нашій Україні.

***

Адріан і Марія

Відчуваємо неймовірну радість і піднесення після здійснення паломництва до Ватикану й Риму разом з Патріаршим паломницьким центром. Подорож принесла масу позитивних емоцій, була пізнавальною й духовно насиченою. Висловлюємо подяку усім, хто спричинився до організації і реалізації нашої давної мрії, а зокрема духівнику, керівнику групи та усім іншим паломникам, що мандрували разом із нами протягом 8 днів, які пролетіли дуже швидко, але залишили найкращі спогади.

***

Ольга

Хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за надану можливість бути присутнім на святому дійстві у Ватикані з приводу святкування 400-ліття Василіянського Чину, а також відвідати святі місця Європи. Гарна організація, відповідальність керівника групи, хороша атмосфера у групі створювала комфортні умови.

***

Галина

Паломницька подорож під духовним супроводом духівника, супроводом прекрасного досвідченого керівника, професійних водіїв була багатозначима, пам’ятна, високоемоційна та комфортна. Дуже задоволена керівником групи – виважений, терпеливий, доброзичливий, готовий допомагати у всіх випадках. Вдячна щиро духівнику за цікаві духовні науки, а також Патріаршому паломницькому центру за хорошу організацію й роботу.

***

Христина

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за унікальну можливість – помолитися з Патріархом УГКЦ Святославом (Шевчуком) у Ватикані та отримати Папське благословення. Неймовірно сподобалась організація, духовний супровід та, звичайно, туристично-пізнавальна програма туру-паломництва, яка вдало розкрила країни Європи з різних, іноді і зовсім незнаних сторін. Сподіваюся ще не раз зібратися такою прочанською сім’єю, якою стали одне одному (мешканці нашого маленького житла на колесах). Особлива подяка за терпіння, розуміння та підтримку керівника, духівнику та людям, які майстерно та вчасно забезпечували наше пересування – водіям. Нехай Господь вас благословить!

***

Леся

Дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію паломництва до Ватикану. Ця мандрівка дала можливість не тільки відвідати святині Угорщини, Італії, Ватикану, Австрії та Польщі, а й побачити архітектурні пам’ятки цих країн. Але основне – духовне наповнення цієї поїздки. Особлива подяка духівнику – дав нам можливість взнати багато цікавогопро історію Церкви, а також подивитися з іншої сторони на прості життєві істини. Його молитви додавали сили і бажання, незважаючи на втому, рухатися далі і знайомитися з новими місцями. Цікаво було, також, знайомство з новими людьми.

***

Олександра

Хочу скласти подяку Патріаршому паломницькому центру за організацію дуже цікавої прощі головними святинями Європи. Надзвичайно вдало підібраний маршрут. Храми вразили красою та величчю. Особливо глибокими були переживання у час благословення Папи Франциска і Божественна Літургія у Соборі святого Петра. Дякую за опіку нами керівнику та водіям.

***

Леся

Дякую за хорошу організацію, за високо-духовну паломницьку подорож до Ватикану. Велика подяка духівнику за Літургії, за змістовні духовні розповіді, Сповідь та святе Причастя. Подяка керівнику за прекрасну організацію, за витримку, жертовність, людяність, вміння спілкуватися з людьми. А найголовніша подяка – Господу Богу за Боже благословення, за всі ласки.

***

Андрій і Ганна

Перш за все хочу подякувати Господу Богу, що дозволив прийняти участь у паломницькій подорожі. Також дякую організаторам Патріаршого паломницького центру за прекрасну організацію туру. Все було дуже добре продумано. Велика подяка духівнику за духовні науки. А найбільша подяка нашому керівнику, що зумів з’єднати групу, терпів нас і допомагав. Під час подорожі ми збагатилися духовно, особливо найбільшу насолоду відчули у Соборі святого Петра, а також естетичну. Я особисто буду довго згадувати цю подорож. Дуже вдячна.

***

Марія

Хочу подякувати Господу нашого Ісусу Христу, Матері Божій, які зі святої своєї ласки позволили нам відбути прощу до Риму. Їхала зі своїми проханнями, надіями і подякую. Вперше їхала з Патріаршим паломницьким центром і, про мене, найбільше вразило – це високий професійний рівень. Духівник збагатив нас молитвою, відповідав-навчав на наші питання. Дуже дякую йому в його нелегкій праці, за його толерантність. Також хочу подякувати керівнику за його високий професійний рівень, за чіткі та виважені рішення, за чуйне ставлення до всіх паломників. Дякую водіям – було враження, що дороги Європи, то їх рідний дім. А також дякую всій групі паломників, бо ми всі християни – однодумці.

***

Катерина

Дуже вдячна Богу та Патріаршому паломницькому центру за таку гарну поїздку по святих місцях. Побачивши все та відвідавши Собор святого Петра, емоції переповнюють душу. Велика подяка Богові за благословення Папи Франциска. Маю надію з поміччю господа ще подорожувати по святих місцях. Дякую всім. Хто спричиняється до організації паломництв.

***

Ніна

Я вперше у паломницькій поїздці за кордоном. Сподобалась організація та спланованість поїздки. Духовно очистилась і збагатилась. Буду надалі вибирати паломницькі поїздки, щоб побувати на святих місцях. Хочу висловити щиру вдячність духівникові, а також керівнику групи, та водіям за те, що щоб поїздка була успішною. Виношу вдячність та свою шану до людей, які організовують такі поїздки.

***

Анна

Щира подяка Патріаршому паломницькому центру, керівнику групи, духівнику, водіям. Поїздка, проща була змістовна, лаконічна, пізнавальна, емоційна, позитивна. Для себе особисто я відчула духовний спокій, відповіді на багато питань, що тривожили. Відпочила душею. Побачила Європу. Потоваришувала з цікавими людьми. Дуже велике дякую.

***

Надія

Від щирого серця з теплом і любов’ю дякую за подорож до святих місць. Паломницька поїздка була дуже цікавою і приємною.

***

Мар’яна

Були цікаві екскурсії. Мені сподобався Колізей, купол Собору святого Петра, Церква Марії Сніжної, Церква у Марії-Повч, конюшні у Відні, затишні готелі.

***

Мирослав

Дуже добру опіку ми мали від духівника і керівника групи, дякую всім. В поїздці з Патріаршим паломницьким центром я четвертий раз з 2008 р.

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...