Відгуки паломників до поїздки «Подорож до Святої Землі – Дорогою Спасителя» 2018 року

Відгуки паломників до поїздки «Подорож до Святої Землі – Дорогою Спасителя» 2018 року

Відгуки паломників до поїздки “Паломництво до Святої Землі – Дорогою Спасителя” Період: 5-12 вересня 2018 Маршрут: Київ – Тель-Авів – Хайфа – Назарет – Галілея – Капернаум – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Кана Галілейська – Вифлеєм – Бейт-Сахур – Єрихон – Мертве море – Єрусалим – Ейн Карем – Лідда – […]

Відгуки паломників до поїздки “Паломництво до Святої Землі – Дорогою Спасителя”

Період: 5-12 вересня 2018

Маршрут: Київ – Тель-Авів – Хайфа – Назарет – Галілея – Капернаум – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Кана Галілейська – Вифлеєм – Бейт-Сахур – Єрихон – Мертве море – Єрусалим – Ейн Карем – Лідда – Яффо – Тель-Авів – Київ

***

Оксана

Шановні організатори прощі!

Щиро дякую вам за цікаве і змістовне перебування в Ізраїлі.

Дякую за спільну молитву, за науку, за те, що за вісім днів ми відвідали велику кількість святинь. А особлива подяка за те, що ви були відкритими до людей, за вашу працю, за екскурсії українською мовою, за любов і терпіння до кожного з нас.

Зичу міцного здоров’я, любові, миру, спокою, поваги, добра, радості та Божого благословення вам та вашим родинам!

***

Оксана

Велика подяка Патріаршому паломницького центру УГКЦ, духівнику, гіду, керівнику за надзвичайно цікаву, зворушливу прощу до Святої Землі, яка запам’ятається до кінця життя. Планую з Божою допомогою і надалі подорожувати разом з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

Щиро дякую за все!

***

Оксана

Паломництво до Святої Землі «Дорогою Спасителя» – це перша моя поїздка як паломника. Загальна організація та духовний супровід сприяли якнайкращому пізнанню та розумінню Святого Письма, а найголовніше – надали можливість пізнати саму себе.

Величезне спасибі духівнику за пречудову науку! Для мене Ви – моральний авторитет, приклад надзвичайної людяності.

Успіхів Патріаршому паломницького центру!

***

Тамара

Я дуже вдячна Патріаршому паломницькому центру за гарну паломницьку поїздку на Святу Землю. Я багато для себе відкрила. Вдячна духівнику за молитву і духовну підтримку. Все було чудово організовано. Ми побували в різних містах Ізраїлю. Мали багато Святих Літургій. Мене переповнюють емоції. Я дуже задоволена! Дякую керівнику за підтримку і увагу! Всім велике спасибі!

Мама загиблого героя України з вдячністю за турботу і доброту.

***

Віра

Я дуже вдячна вам за паломницьку подорож до Ізраїлю. Дуже все сподобалось. Почула багато цікавої інформації, цікавих фактів з уст нашого духівника. Велика подяка керівнику за терпеливе ставлення до нас. Спасибі гіду за цікаві розповіді. Велике спасибі всім за підтримку та гарне ставлення до нас, матерів, які втратили своїх дітей на війні.

***

Ніна

Гасло Патріаршого паломницького центру УГКЦ відповідає своїй меті – я дійсно збагатилася духовно разом з вами: з отцем, із сестрами та з керівником групи. Організація паломницької подорожі відбулась на високому рівні і відповідає оцінці “відмінно”!

Щоденна Літургія, цікава змістовна бесіда з прочанами, посмішка і доброзичливе ставлення до нас духівника ще більше укріпили мою віру в Бога, у Святе Письмо, в Добро, якого сьогодні у світі мало.

“Очі – серце душі”. Ваші очі світяться любов’ю, і я вірю, що Бог – це Любов! Бажаю всім Миру, Злагоди і Любові! Повертаюсь додому з Вірою, Любов’ю і Надією на мир у нашій Україні і на здорову щасливу свою родину.

Дякую за молитву, за щедрість ваших душ, організатори! Бажаю здоров’я і наснаги у такій складній роботі з людьми.

***

Людмила

Дуже вдячна організаторам цього паломницького туру по Святій Землі. Сказати, що я отримала величезне задоволення – замало, я пережила такий «стрес» від відвідин святих місць та всіх екскурсій! Особливо мене вразили Хресна хода, Голгофа та храм Господній. Там я сильно відчула святість, біль та муки Господа. Також вразило купання в Йордані. Оновилася дуже: серце моє боліло та страждало після втрати мого сина, але я наче народилась наново! Та найголовніше, я відчула, що треба прощати всі образи… І я відпустила образи, купила подарунки і знаю що точно помирюся.

Всього не напишеш, а одним словом – все було чудово! Дякую духівнику, керівнику та гіду. Я вам дуже вдячна.

***

Любов

Велика подяка за відмінну організацію паломництва. Враженням від паломництва немає меж!

З подякою за паломництво, Любов.

***

Віра

Після подорожі на Святу Землю задумалась: а що ще хотіла би побачити і чим духовно збагатитися? Нічого іншого не спадає на думку, як повторити цей паломницький шлях. Мала щастя зустрітися і заприязнитися з чудовими людьми – паломниками.

Сердечна подяка за організацію паломництва Патріаршому паломницькому центру УГКЦ, духівнику та гіду в Ізраїлі, професіоналу в своїй царині, якого безпомильно обрали організатори подорожі.

Окрема подяка керівнику групи за її толерантність і безмежну терпеливвість впродовж підготовки до подорожі та самого паломництва.

З повагою, Віра.

***

Оксана

Надзвичайно насичена для мене поїздка. Новий погляд на християнство, іслам і юдаїзм. Нове ставлення до євреїв та українців. Нові стосунки з мамою…Нові знайомства, нові друзі. Пережиття по-новому Хресної Дороги, обряду Хрещення та відновлення подружніх обітів. Надзвичайно ресурсна для мене поїздка. Епохальна подорож, яка звершується не щороку, а декілька разів або лише раз у житті.

Дякую Богу за все!

***

Марія

До Ізраїлю я приїхала вперше. Подорож на Святу Землю була мрією всього мого життя. Це – подарунок моєї дочки Оксани. Дякую Богові за це.

Протягом подорожі ми отримали багато ласк, найважливіша з яких – прощення гріхів під час Святої Сповіді та прийняття Святого Причастя.

Найбільше враження на мене справило відвідування святих місць у Єрусалимі, Вифлеємі, Назареті. Потужну позитивну силу відчула у храмі Гробу Господнього: на Голгофі (на місці розп’яття), біля каменя Помазання, на гробі Господнім, де Ісус Христос був похований і воскрес. Багато святих місць пов’язано з Дівою Марією: базиліки Благовіщення та Різдва Христового. Усього не перелічити. Як це трепетно відчувати, що ми ходили тими дорогами, якими ходив Ісус з апостолами, Діва Марія, святий Йосиф. Під час подорожі ми фотографували, робили відеозйомки, щоби розповісти про все вдома.

Велика вдячність організаторам паломництва, духівникам та керівнику!

Хай усіх нас оберігає Господь!

***

Іванна

Дуже дякую Патріаршому паломницькому центру за таку надзвичайно хорошу поїздку!

Поїздкою дуже задоволена, організація на високому рівні. Доступна і зрозуміла інформація від гіда. Дуже велике спасибі духівнику за надзвичайні проповіді, над якими варто задуматися.

Дуже багато почерпнула для себе, душевно збагатилася і надзвичайно щаслива, що взяла участь в даній поїздці, оскільки це було моєю мрією вже більше десяти років.

Дякую Господеві, що мені допоміг.

Мрії збуваються, головне – сильно захотіти і вірити! З Богом усе можливе!

***

Світлана

Найперше хочу висловити подяку духівнику за щирі слова, змістовні та доступні для кожного проповіді та опіку над групою. Також окремо подякувати за все керівнику, за кропітку працю над організацією, яка виглядає «непомітною».

Паломництво до Святої Землі було моєю давньою мрією, що здійснилася завдяки Богу, який попровадив мене до Патріаршого паломницького центру УГКЦ.

Мої емоції та враження від поїздки незабутні та неймовірні. Таку душевну теплоту та спокій можна отримати лише тут, на Святій Землі!!!

Тому хочу сказати: «Подорожуйте, гроші повернуться, час – ні!»

Дякую вам за все!

***

Оксана

Висловлюю велику подяку організаторам прощі, святим отцям!

Окрема і особлива подяка гіду!

***

Ганна

Я дуже вдячна організаторам Патріаршого паломницького центру. Особливо дякую духівнику, керівнику та гіду. Я дуже щаслива, що на своєму шляху зустріла таких хороших, прекрасних паломників. Я разом з усіма пройшла той шлях, який пройшов Ісус Христос зі своїми апостолами. Відчула ту радість, ту любов, ту красу, яка може бути у серці, те світло, те проміння, яке світить і не згасає ніколи. Дякую Богові, що здійснилася моя мрія. Думаю, що продовжу брати участь у паломництвах ще не один раз. Надіюся на Бога!

***

Микола

Це була моя перша паломницька поїздка, і я дуже задоволений. Щиро вдячний усім, хто долучився до організації цієї поїздки на Святу Землю: керівнику, духівникам, особлива подяка гіду. Повертаюсь переповнений позитивними емоціями.

До зустрічі у наступних поїздках!

***

Наталя

Я вже вдруге їду в паломництво від Патріаршого паломницького центру УГКЦ. Дуже вдячна за цікаву програму, за керівництво в самій групі, за професійного гіда та дійсно від Бога духівника!

Хай Бог вам допомагає і надалі організовувати та проводити цікаві та потрібні нам прощі!

До зустрічі!!! Обов’язково, неодмінно поїду ще з Божою допомогою!

***

Людмила

Коротко про враження: піднесення, світло, любов.

Їхала в землю Ізраїлю, здавалося, як турист, а, як виявилося, – для зрозуміння (а не знання) релігії та Літургії, пізнання себе самої, для справжнього навернення. Дякую тобі, Боже, за цей дар.

Щодо побуту – все добре!

Дякую всім за ті емоції, що пережила тут, за дар широкого спілкування!

***

Ярослава

Вперше здійснила паломницьку поїздку на Святу Землю. Ця поїздка змінила мене, і я зрозуміла дуже багато із життя Ісуса Христа. Дуже вдячна духівнику за прекрасні проповіді, а також і гіду.

Нехай Господь Бог допомагає вам надалі здійснювати паломницькі прощі!

З повагою, Ярослава

***

Іван

Організація була на високому рівні. Гід вів екскурсії на професійному рівні. Керівник групи дуже турботливо виконувала свою роботу. Готелями і харчуванням задоволений.

Сильно вразили священики, які були зі мною в Паломницькому турі. Вони вказали мені правильну дорогу до Бога.

Дякую всім працівникам Патріаршого паломницького центру УГКЦ, які займалися організацією цього туру. Особлива подяка духівнику за те, що зробив для мене. Ця людина, священик, відродив у мені нове життя, змінив мене, тож залишиться на довгі роки в моїй пам’яті. Нехай Бог оберігає його і дає сили для нових звершень на благо нашої любимої України.

***

Ірина

Хочу поділитися своїми враженнями про паломництво до Святої Землі 2018 року:

  1. Інформація перед паломництвом була надана чітко, конструктивно та в повному обсязі.
  2. Дякую за те, що по прибуттю в аеропорт додатково була організована екскурсія. З цього стає зрозумілим, що для Паломницького центру на першому місці є самі Паломники.
  3. Дуже сподобалось інформативне наповнення, тобто робота екскурсовода та всієї команди Паломницького центру.
  4. Подорожуючи з Вами не перший раз, хочу наголосити, що з Вами у Паломництві почуваєшся як в родині, отримуєш найголовніше – душевний спокій.
  5. На кінець, хочу написати Вам, що ви всі МОЛОДЦІ. Вірю, що це не остання моя подорож до Святої Землі!

Дякую.

***

Оксана

Найкращі враження! Дякую духівникам та керівнику!

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...