Відгуки паломників до поїздки «Проща до Марійських святинь Балкан»

Відгуки паломників до поїздки «Проща до Марійських святинь Балкан»

Відгуки паломників до поїздки «Проща до Марійських святинь Балкан» Період: 06-15 липня 2017 р. Б Маршрут: Львів – Будапешт – Белград – Солоніки – Урануполі – Афон – Патра – Афіни – Метеори – Тірана – Острів св. Стефана – Меджугор`є – Загреб – Марія Повч – Львів *** Віра Завершилась довгоочікувана паломницька подорож до […]

Відгуки паломників до поїздки «Проща до Марійських святинь Балкан»

Період: 06-15 липня 2017 р. Б

Маршрут: Львів – Будапешт – Белград – Солоніки – Урануполі – Афон – Патра – Афіни – Метеори – Тірана – Острів св. Стефана – Меджугор`є – Загреб – Марія Повч – Львів

***

Віра

Завершилась довгоочікувана паломницька подорож до марійських святинь Балкан. Почуття, осмислення та враження переповнюють від побаченого та почутого, а головне від можливості вклонитись і помолитись у християнських святинях. Висловлюю подяку організаторам подорожі – Патріаршому паломницькому центру УГКЦ, керівнику групи – його виваженість у прийнятті часом не простих рішень, розважливість, шляхетність у стосунках з паломниками дуже імпонує. Окрему подяку висловлюю духівнику, який здійснював духовний супровід. Ми довідалися, що пропозиція такого супроводу була здійснена незадовго до поїздки, часу для підготовки та подібного досвіду було обмаль, але це жодним чином не позначилось на якості його служіння.

Тетяна

Незважаючи на довгу дорогу до Греції, наша проща вийшла дуже цікавою, а короткий час, який відводився на відвідини святих місць та екскурсій, був раціонально використаний, і ми багато встигли побачити. Хотіла подякувати нашій паломницькій групі, що була такою організованою, керівникові групи, водіям, окрема подяка духівнику за молитви і короткі розповіді, свідчення про Бога, від яких скріплювалась віра і були дуже проникливі. Це буде пам’ятатись на все життя. Щиро дякую за все і до наступних паломництв.

***

Оксана

Дуже гарно було все організовано, тихо, спокійно, душевно. У дорозі молилися різні молитви: вервецю, Молебен до Божої Матері; у місцях ночівель правили божественну Літургію, сповідалися у Афінах, Салоніках, Меджигор’ї, Марії Повч, провели вервецю у Меджигор’ї, на Горі Об’явлень. У містах, Будапешті, солоніках, Белграді, Загребі тощо були цікаві екскурсії з екскурсоводами. Дуже задоволена поїздкою, досвідченим керівником, духівником, від нього набралася Божої ласки. Все було добре організовано, їхали сучасним автобусом з досвідченими водіями.

***

Оксана

Я постійно їжджу на прощі з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ і завджи вражена організацією керівників. Дякую керівнику групи, духівнику та водіям. Всі душевно і гарно проводили свої обов’язки. У поїздці поєднані, як молитви, так і відпочинок на морі. Цілу дорогу співали церковні молитви, молилися вервецю, Молебен до Матінки Божої, у місцях ночівлі правилася Літургія, можна було приступити до Святого Причастя. Я набралася як духовного, так і тілесного оздоровлення. Всім рекомендую скористатися прощею, спробуйте один раз – і вас буде тягти ще і ще. Дякую за все!

***

Микола

Дуже цікавий і насичений маршрут прощі. Збалансоване поєднання відпочинку і паломництва. Все було саме так, як і заявлено у програмі. Обов’язково поїду ще на прощу з Патріаршим паломницьким центром.

***

Оксана

Висловлюю щиру подяку організаторам, керівнику групи, водіям за високий професіоналізм, позитивна енергетика духівника не дала шансів згадати про якісь негативи. Особисто я отримала все за чим їхала. Дякую!

***

Валентина та Ірина

Дякую за чудову паломницьку поїздку Патріаршому паломницькому центру УГКЦ, особливо керівнику групи. Дай Боже вам чудових поїздок та вдячних паломників.

***

Галина

Паломницька подорож до святинь Балкан пройшла чудово. Керівник все гарно організував. Водії – молодці, професіонали. Дуже дякую за чудово проведений час.

***

Оксана

Велика подяка духівнику. Це надзвичайно чуйна, уважна та життєлюбна людина. Хоча це його перша проща за кордон, але, на мою думку, він з нею абсолютно справився. Ще велика подяка керівнику групи за вміло організацію подорожі паломників.

***

Анна

Дуже велика подяка за проведену роботу по організації та проведенні прощі. Особлива подяка духівнику за мудрі, повчальні слова та приклад людини, яка любить і цінує кожну мить життя. Дай Боже вам здоров’я, ласки і добра.

***

Григорій

Подорожував до цього часу з різними туристичними фірмами. Перший раз поїхав у паломницький тур. Нарешті, це сталося, про що я думав 50 р. Я висповідався і причастився. Все було чудово.

***

Олеся

Щиро дякую за гарну поїздку. Мої побажання у святих місцях перебувати цілий день.

***

Наталія

Дякую за гарну поїздку.

***

Алла та Анастасія

Дякуємо за гарну подорож! Все було добре, ми зробили багато відкриттів для себе!

***

Іванна

Позитивна поїздка. Особливо сподобався духівник – дуже простий, правильний  і душевний священик.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...