Відгуки паломників до поїздки «Проща до Зарваниці»

Відгуки паломників до поїздки «Проща до Зарваниці»

Відгуки паломників до поїздки «Проща до Зарваниці» ПЕРІОД: 15-17 липня 2016 Київ – Зарваниця – Київ *** Мирослава Щиро вдячна всім, дуже задоволена всім. У Зарваниці вже другий раз. Вражена організованістю, щирістю, добродушністю паломників. Готові допомогти , такі терплячі і милосердні. Задоволена і з таким піднесеним настроєм їду в Київ. Також дуже сподобалось молодь, освічена, […]

Відгуки паломників до поїздки «Проща до Зарваниці»

ПЕРІОД: 15-17 липня 2016

Київ – Зарваниця – Київ

***

Мирослава

Щиро вдячна всім, дуже задоволена всім. У Зарваниці вже другий раз. Вражена організованістю, щирістю, добродушністю паломників. Готові допомогти , такі терплячі і милосердні. Задоволена і з таким піднесеним настроєм їду в Київ.

Також дуже сподобалось молодь, освічена, розумна і стільки позитиву від них.

***

Наталія-Тереза

Проща до Зарваниці – це особлива проща. По-перше, тому що ви відвідуєте одну із найбільших святинь не лише України, але й Європи. По-друге, тому що ви маєте можливість зміцнити свою віру, отримати відпуст гріхів, оздоровитися у купілі св. Анни та взяти участь у надзвичайній Архиєрейській Святій Літургії.

Проща до Зарваниці є надзвичайно важливою для кожного християнина, особливо в цей час, оскільки всі прочани моляться не лише у власних наміреннях, але й моляться за Україну та за мир на нашій землі. Долучайтесь!

***

Віктор та Вікторія

Дуже дякую за незабутні враження. Організація поїздки на високому рівні, зручний автобус, привітні організатори, духівник, який завжди нас підтримував. Поїздка принесла збагачення душі, надала нам надію на чудо. Всім раджу скористатися послугами щодо організації паломницьких поїздок.

***

Світлана та Констянтин

На пощу до Зарваниці ми їхали вперше і тепер думаємо, що це стане нашою сімейною традицією. Враження неймовірні, особливо сподобалася Хресна хода зі свічками. Щиро дякуємо за можливість бути ближче до Бога!

***

Наталія

Дякую Богові за цю поїздку, а також Патріаршому паломницькому центру за організацію, тільки позитивні враження принесла ця поїздка як духовні, що найголовніше, так і організаційні. На разі зауважень не маю, маю щиру подяку, до нових зустрічей!

***

Дзвенислава

Дуже вдячна керівникові прощі за можливість прощі до Зарваниці.

Зарваниця – це жива Божа присутність, материнська милосердна опіка матері Божої Марії. Це місце зустрічі друзів. До зустрічі наступного разу.

***

Наталія

Стараюсь на пропускати поїздок по святих місцях, душа благає… Зарваниця, Глиняни, Унівська Лавра… завжди повертаюся з Богом, з благодаттю, вирішуються життєві ситуації, змінюється світогляд, молитва, іде нова сповідь!!! Хочеться жити, ділитися радістю з людьми, допомагати і служити їм! Дуже прошу повідомляти про поїздки, прощі по Україні.

***

Ірина

Сердечно дякую за благословенну нагоду долучитися до чистого джерела християнства українського народу! Наша Пресвята Богородиця, матінко Ісуса Христа, Господа нашого, тут в особливий спосіб пригортає нас, своїх дітей.

***

Володимир

Все було чудово. Поїздка дуже сподобалась.

***

Дмитро

Повертаюсь наповненим миром та благодаттю. Дорога, житло – все організовано добре. Дякую керівнику!

***

Наталія

Чудова духовна подорож.

***

Наталія

Дуже дякую керівникові! Добра організація. Сподобалось, що було чітко, зрозуміло, розклад богослужень та заходів. Окрема подяка духівнику за Хресну дорогу. Дуже прошу повідомляти про подібні заходи і прощі.

***

Оксана

З великою вдячністю керівникові.

***

Олена

Мені дуже сподобалось подорож до святої землі в Зарваниці. Я вдячна всім тим, хто мені допоміг потрапити сюди.

***

Надія

Дякую Тобі, Господи, Богородице Діво Маріє! Все було дуже гарно.

***

Юстин

Зарваниця – дуже гарне місце. Дуже сподобалася біла церква і смачна зарваницька вода.

***

Наталія

Я переконалася, що з Києва можна і варто брати з собою дитину. Все сподобалося.

***

Анна

Дуже сподобалося. Комфортні умови транспорту.

***

Сергій

Щиро вдячні вам за таку духовну прощу.

***

Ольга

Все дуже добре, молодці! Дуже ввічливі та порядні керівники групи, охайний автобус і водії. Дуже-дуже дякую!

Related Blogs

Posted by admin | 06.05.2020
Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Польщі – Лагевніки, Кальварія, Ченстохова
ПЕРІОД: 08-10 листопада 2019 р. Б. МАРШРУТ: Львів – Легевники – Краків – Кальварія Зебжидовська – Ченстохова – Варшава – Люблін – Львів *** Ганна В паломницькій поїздці дуже багато...
Posted by admin | 06.05.2020
Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Польщі
ПЕРІОД: 05-07 квітня 2019 р. Б. МАРШРУТ: Львів – Млини – Краків – Лагевніки – Ченстохова – Ярослав – Львів *** Лариса Дуже дякую за чудову прощу. Особлива подяка керівнику за...
Posted by admin | 22.04.2020
Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Італії, Греції
ПЕРІОД: 02-11 травня 2019 р. Б. МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Трієст – Рим – Ватикан – Манопелло – Сан-Джованні Ротондо – Барі – острів Корфу – острів св. Стефана...