Відгуки паломників до поїздки “Свята Земля – Дорогою Христа”

Відгуки паломників до поїздки “Свята Земля – Дорогою Христа”

Відгуки паломників до поїздки “Свята Земля – Дорогою Христа” ПЕРІОД: 18 – 24 квітня 2016 року. Львів/Київ – Тель-Авів – Вифлеєм – Поле пастушків – Єрусалим – Мертве море – Єрихон – ріка Йордан – Хайфа – Акко – Назарет – Галілейське море – Кана – гора Тавор – Капернаум – Тель-Авів – Львів/Київ *** Марія Я три роки мріяла […]

Відгуки паломників до поїздки “Свята Земля – Дорогою Христа”

ПЕРІОД: 18 – 24 квітня 2016 року.

Львів/Київ – Тель-Авів – Вифлеєм – Поле пастушків – Єрусалим – Мертве море – Єрихон – ріка Йордан – Хайфа – Акко – Назарет – Галілейське море – Кана – гора Тавор – Капернаум – Тель-Авів – Львів/Київ

***

Марія

Я три роки мріяла поїхати паломницьким туром на Святу Землю і, нарешті, Господь допоміг мені здійснити цю чудову подорож.  Дякую від усієї душі Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію таких паломницьких подорожей.

Побувавши в кожному місці, де ступала нога нашого дорогого Спасителя Ісуса Христа, Його Матері Пресвятої Богородиці та всіх святих апостолів, я отримала велике задоволення та відчуття Божої благодаті в моєму серці, душі. Дякую керівнику групи за блискучу організацію. Завдяки чудовому гіду, я дізналися багато цікавого про історію Ізраїлю та Єрусалиму.

Я хочу особливу подяку скласти духівнику за неймовірно чудові проповіді, в яких він розповідав про любов до Господа, до ближніх. Також він вчив нас людських цінностей, поваги один до одного, незалежно від того, які ми є. Духовний отець в кожній проповіді вчив нас любити серцем, вірити, надіятись, дякувати Господу нашому. Наша група дуже зріднилася, як одна сім’я. Дуже всім дякую.

***

Галина і Стефан

Організація паломництва на високому рівні. Духівник проводив цікаві проповіді, змістовні та доступні до серця кожного прочанина. Керівник групи з священиком склали чудовий колектив. Дуже сподобалась екскурсовод.

Зауваження – «0», оцінка – «відмінно».

***

Марія

Дана проща перевершила всі очікування. Хороша організація, інформаційно наповнена програма, а найголовніше – хороший духовний супровід. Організатори намагалися створити дану подорож максимально комфортною, як в матеріальному, так і в духовному плані. Наші побажання брали до уваги і по мірі можливості реалізовували. Всім організаторам велике спасибі. Для мене особисто дана проща дала те, за чим я їхала. Спасибі!

***

Оксана

Дуже вдячна Патріаршому паломницькому центру!

Поїздка до Ізраїлю – це щось набагато більше, ніж чудова подорож. Приїхавши туди, ти ніби опиняєшся на сторінках Біблії. Це не можливо описати словами, це можна тільки відчути! Ти в уяві переносишся в той далекий час, де перед тобою відкриваються всі події. Тут особлива атмосфера, надзвичайний спокій і мир охоплюють серце і душу!

Вкотре переконуюсь, якщо Бог буде на першому місці, то все інше буде на своїх місцях!

***

Тетяна

Дуже задоволена поїздкою, все сподобалося, гарна організація, високий рівень роботи гіда і священика. Паломництво глибоко запало в душу. Вражена ізраїльською землею. Особливі відчуття в душі від Єрусалиму і церкви Гробу Господнього.

***

Ганна

Дякую Богові і Патріаршому паломницькому центру за те, що побувала на Святій Землі.

Все, що побачила, почула, відчула, словами неможливо передати. Хороша організація, привітність, доброта, щирість священика, керівника справили чудові враження. Священик вкінці поїздки усім дякував, навіть нам, паломникам. Коли я вперше побачила священика у львівському аеропорту, подумала: молодий, недосвідчений, мабуть. А, насправді, це людина духовно багата, знаюча і вміюча «насправді навчати і вести до Бога своє стадо». Простий, щирий, скромний.

Щиро вдячна.

***

Степан

Пройшовши шлях прочанина, дякую Богові і паломницькому центру УКГЦ за пройдену дорогу слідами нашого Господа. Це дар духовного відновлення для людей і в людському виміру розуміння, чому Господь прийшов саме на цю землю, освятивши її своєю присутністю.

Дякую всім організаторам цієї поїздки.

***

Вікторія

Я безмежно щаслива, що побувала на Святій Землі. Давно про це мріяла. Тут прекрасно – надзвичайно красиві пейзажі, величні храми і величезна Божа благодать. Коли йдеш стежками Ісуса Христа, серце наповнюється дивними почуттями, які важко передати словами. Ти, ніби розчиняєшся в просторі, в часі, відчуваєш дивні переживання у душі.

Я щиро вдячна Патріаршому паломницькому центру за організацію чудової поїздки, вона назавжди залишиться в моєму серці. Особливо вдячна керівнику групи, гіду та духовному отцю за дуже гарні проповіді, які заставляють задуматися над своїм життям, і хочеться змінюватися, ставати кращими, приносити користь людям. Маю надію знову повернутися на Святу Землю!

***

Ольга

Дякую всім організаторам цього прекрасного, пізнавального, захоплюючого заходу. Сподобалися як інформаційна частина, так і молитовний супровід духовного отця. Також у групі відчувалася родинна атмосфера та турбота про нас, паломників.

***

Галина

Дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за змістовну паломницьку поїздку на Святу Землю. Особлива подяка священику та керівнику групи. Дуже сподобалися екскурсії, які проводила екскурсовод, нею був наданий дуже великий об’єм інформації. Проповіді священика були дуже доступні і повчальні. Велике дякую за паломництво.

***

Анна

Свята Земля… Скільки я чула і бачила по телевізору, що думала: нічим мене не здивуєш. Але це потрібно не тільки побачити, але й відчути. Кожна святиня, кожна будівля, кожна квітка має свою енергетику, свій запах, свою історію. Вся земля дихає своєю енергетикою. У повітрі витає Божа благодать. Господи, не вміємо цінити це добро! Ти створив для всіх, а ми ділимось і ділимось, ми сперечаємось і сваримось, ми воюємо, бо немає у нас любові.

Відвідати святі місця – це побувати в іншому світі. Ти йдеш містом, дорогою і знаєш, що тут був Христос, апостоли, пророки, святі. Вони ходили цими вулицями, дорогами, жили в печерах, і я маю змогу побути тут. Це надзвичайно!

***

Людмила

Кожна людина повинна обов’язково поїхати в таку поїздку. Сказати, що було відмінно… це означає нічого не сказати. Просто позитивні емоції переповнюють і бракує слів. СПАСИБІ!

Окремо дякую духівникові. Хлопці, ви молодці! Поїздка – супер! Група – супер! Задоволення – сила-силенна!

***

Анна

Свій відгук я розпочну із великої щирої подяки! Свята Земля – це надзвичайно! Але люди, котрі організували цей тур – надзвичайні! Як можна передати словами радість душі, спокій душі? Це неможливо. Життя дійсно змінюється. Адже тебе супроводжують, такі люди як отець та  гід. Ніколи собі не могла уявити, що таке можливо! Щиро дякую, чекаю нових зустрічей!

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн