Відгуки паломників до поїздки «Терновий вінок Господній та реліквії християнства»

Відгуки паломників до поїздки «Терновий вінок Господній та реліквії християнства»

Відгуки паломників до поїздки «Терновий вінок Господній та реліквії християнства» ПЕРІОД: 2 – 10 листопада 2015 р. Львів – Будапешт –  Відень – Мюнхен – Стразбург – Ешо – Аржентей  – Париж  – Брюгге  – Брюссель – Люксембург – Прага – Лагевніки  – Львів *** Жанна і Семен Ми дуже вдячні Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію та здійснення […]

Відгуки паломників до поїздки «Терновий вінок Господній та реліквії християнства»

ПЕРІОД: 2 – 10 листопада 2015 р.

Львів – Будапешт –  Відень – Мюнхен – Стразбург – Ешо – Аржентей  – Париж  – Брюгге  – Брюссель – Люксембург – Прага – Лагевніки  – Львів

***

Жанна і Семен

Ми дуже вдячні Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію та здійснення паломницької поїздки до християнських святинь Європи. Необхідно висловити особливу подяку керівнику групи за витримку, організаційні здібності, цікавий інформаційний матеріал, вміння організовувати і перетворити групу в єдину спільноту. Дуже вдячні духівнику групи, який під час паломництва проводив Служби Божі, повчальні проповіді, уроки катехези з кожним прочанином зокрема. Поклоніння та вшанування таких святинь як Кров Ісуса в Брюге, Терновий Вінець в Парижі, місця об’явлення Богородиці в Люрді духовно збагачує людину й утверджує її віру.

***

Ярослав

Перший раз у такій далекій прощі. Завдяки правильно спланованій роботі, всюди встигали своєчасно. За організацію поїздки щира подяка керівникам. Окрема подяка духівнику за духовне супроводження прочан.

***

Світлана

Отримала велике задоволення від цієї подорожі. Ця проща для мене має велике значення в плані духовного зцілення та збагачення. Окрема подяка нашому духівнику та керівникам – відчувалася постійна турбота та опіка. Протягом всього часу панувала дуже тепла, душевна атмосфера. За цей час всі стали як велика родина. Дай Боже вам усім здоров’я, сили та натхнення й надалі організовувати такі прощі. Щиро дякую.

***

Богдан і Ганна

Слава Ісусу Христу! Хочу від себе і свого чоловіка поділитися враженнями від прощі святинями Європи. У кожному місті ми мали нагоду доторкнутися  до мощей, до Крові Ісуса, Тернового Вінка. У Люрді побували у печері об’явлення, пройшли слідами святої Бернадетти. Духовно ми дуже збагатилися. Щиро дякуємо Патріаршому паломницькому центру за такі довготривалі паломницькі поїздки.  Щиру подяку складаємо нашому керівнику. Дякуємо духівнику, який провадив нас молитвами.

***

Марія та Ігор

Слава Ісусу Христу! Дякуємо Божому Провидінню та Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за можливість відвідати святині різних держав та поклонитись Матері Божій у Люрді. Дуже гарна організація та добре продуманий маршрут. Наші душі наповнилися спокоєм та відчуттям Божої опіки. Хай Бог вас благословить та допоможе й надалі організовувати такі поїздки.

***

Ірина

Подорожую з вами вже не вперше. Кожне паломництво зароджує і розвиває в душі найсвітліші почуття до Бога та людей, що нас оточують. Паломництво – це унікальна можливість проаналізувати та задуматись над своїм  життям, поведінкою. Святі місця, реліквії, святині очищують і наповняють вірою розум і душу. Люрд – особлива святиня, до якої кожен прямує в своїх наміреннях, кожне з яких зі щирою молитвою вислуховує Матір Божа. Хочеться висловити щиру подяку Патріаршому паломницькому центру, його працівникам, нашому духівнику, що супроводжували нас у паломництві, за щирість, відданість своїй справі, незабутні враження і нестримне бажання відвідувати наступні паломництва. Бажаю успіхів і процвітання Патріаршому паломницькому центру, наснаги, сили і Божої помочі для подальшої роботи на благо віруючих християн.

***

Надія та Володимир

Слава Ісусу Христу. Хочеться висловити слова вдячності керівникам групи за змістовну та продуману організацію подорожі. Також хочеться подякувати за щиру молитву духівника і його мудрі слова проповідей. Незабутні враження величі та краси Люрду, зворушливі спогади Тернового вінка та святині, які доторкнулися до наших сердець. Велика вдячність за організацію.

***

Ірина

Враження, які людина переживає, відвідуючи святі місця, не можливо передати словами, це треба відчути. Поїздкою я надзвичайно задоволена. Багато цікавого я відкрила для себе. Відвідуючи історичні місця, людина збагачується інтелектуально, відвідуючи духовні, святі місця – людина очищається, відчувається легкою, спокійною, дивиться на все матеріальне з іншого боку. Безмежна подяка від мене керівнику групи, який віддав себе повністю, щоб все було добре, щоб всім догодити. Дай Боже, усім вам і вашим родинам здоров’я, душевного спокою і Божої благодаті.

***

Любов і Тетяна

Ми, з Божої ласки, завершили подорож по святих місцях. Завдяки чудовій організації керівника та духівника групи, нам вдалося відвідати всі святі місця, вклонитись святиням та прикластися до мощей святих. Від щирого серця дякуємо за отримання Божої благодаті. Ревна молитва, гарний настрій та дружня атмосфера супроводжувати нас під час всієї поїздки.

***

Наталя

Дуже задоволена цією паломницькою поїздкою. Така духовна поїздка для мене була вперше. Дякую організатору групи за його теплий супровід і прислухання до кожного паломника. Також дякую духівнику за спільні молитви, які мають велику силу. Дякую за пізнання та поєднання в такій поїздці духовного та туристичного. Я відкрила для себе багато нового, розширила свій світогляд і стала більше цінувати духовні цінності цього життя. Надіюся, це не остання поїздка з вами. Бажаю Патріаршому паломницькому центру ще більшого процвітання, успіхів у вашій нелегкій роботі. Вдячна Богу, що дав мені можливість побувати серед тих людей, котрі можуть змінити себе і довіритись у своїх молитвах Божому милосердю.

***

Неоніла

Щира подяка за 11 днів духовного збагачення, яке запам’ятається на все життя. Все будо дуже гарно сплановано. Протягом всієї поїздки відчувалась турбота про кожного паломника. Надіюся, це не остання поїздка з вами. Буду заохочувати до цього всіх моїх знайомих. Нехай береже вас Бог і Матінка Божа.

***

Оксана і Світлана

Дякуємо Господу Богу за можливість бути в паломницькій подорожі. Дякуємо Патріаршому паломницькому центру за організацію, керівникові та духівнику за атмосферу толерантності, виваженості, поваги, духовного прожиття. Дякуємо усім прочанам, з якими разом молилися, подорожувати та прилучалися до Господніх святинь. Слава Ісусу Христу.

***

Світлана

Слава Ісусу Христу! Щиро дякую за гарну екскурсію. Дуже багато вражень, багато побачила нових країн, духовно очистилась в Люрді – надзвичайне місце, рекомендую всім відвідати. Це наш з вами спокій. Я щаслива, що ще більше зблизилась з Богом. Дякую щиро Патріаршому паломницькому центру за все, що ви робите.

***

Ольга і Андрій

Проща залишила незабутні враження зустрічі з Богом і Матінкою Божою. Це справжнє свято душі. Дякуємо за таку велику справу нашому Патріаршому паломницькому центру УГКЦ і бажаємо подальших звершень на велику славу Божу.

***

Віра

Дуже вдячна за організацію такої вражаючої поїздки. Надзвичайні враження від зустрічей і знайомства з святинями змінюють стан душі, свідомості, укріплюють віру, змушують до переосмислення способу життя. Щодо побутових речей, то комфорту було абсолютно достатньо.

***

Олег

Вже не перший раз подорожуємо з Патріаршим паломницьким центром. Давно мрія потрапити до Люрду. Ось мрія здійснилася. Дай Боже, здоров’я працівникам паломницького центру за їхню роботу. Заохочую всіх, хто має таку можливість, відвідати Люрд. Враження важко описати словами.

***

Лідія

Дякую Богові за нагоду поїздки почитання Ісусового тернового вінка та Марійського Люрду. Також дивовижні святині у Брюге, Ешо, Празі… торкають серце. Дякую колективу Патріаршого паломницького центру за цікаву подорож і турботу, а духівнику за постійну науку і молитву, що супроводжували наш шлях. Приємно відчувати рідну Церкву у всіх куточках  Європи, де гостинно нас приймали рідні люди.

***

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...