Відгуки паломників до поїздки «Терновий вінок та святині країн Бенілюксу»

Відгуки паломників до поїздки «Терновий вінок та святині країн Бенілюксу»

Відгуки паломників до поїздки «Терновий вінок та святині країн Бенілюксу» Період: 3-11 квітня Маршрут: Львів – Будапешт – Відень – Зальцбург – Страсбург – Реймс – Париж – Брюссель – Амстердам – Ахен – Люксембург – Прага – Кальварія-Зебжидовська – Львів *** Людмила Подорож дуже ємка, захоплююча, пізнавальна та духовна.Вдячна керівнику групи за його стриманість, […]

Відгуки паломників до поїздки «Терновий вінок та святині країн Бенілюксу»

Період: 3-11 квітня

Маршрут: Львів – Будапешт – Відень – Зальцбург – Страсбург – Реймс – Париж – Брюссель – Амстердам – Ахен – Люксембург – Прага – Кальварія-Зебжидовська – Львів

***

Людмила

Подорож дуже ємка, захоплююча, пізнавальна та духовна.Вдячна керівнику групи за його стриманість, толерантність, виваженість. Незважаючи на різні можливості та потреби членів групи як у духовному, так і фізичному та матеріальному планах – все було враховано. Майже кругом встигли, нікого не згубили, багато побачили, щось купити… Я, особисто, отримала від цієї подорожі значно більше, ніж сподівалася. І в цьому є ще велика заслуга духівника. З його науками та спільною молитвою дорога була легкою та наповненою важливим Божим змістом. Дуже вдячна нашим водіям за те, що вони так гарно та комфортно провезли нас Європою. Дякую всім, хто долучився до організації цієї паломницької подорожі. Вертаюсь додому з чудовими враженнями та великим бажанням поділитись ними зі своїми рідними.

***

Адріан та Марія

Щиро вдячні Патріаршому паломницького центру за чудово складений і продуманий маршрут цікавої і змістовної подорожі Європою (9 країн!) у надзвичайно стислий термін. Низький уклін духівнику за його душпастирську роботу, в яку було вкладено стільки любові, терпіння, турботи, і, безперечно, глибоких знань. Велике дякую керівнику групи, який прагнув зробити нашу мандрівку надзвичайно комфортною, безпечною й організованою. Окремо хотілося б загадати і водіїв, завжди привітних, доброзичливих, з хорошим почуттям гумору, які виконували свою роботу професійно й чітко, а також готові були поділитися практичним досвідом, порадою у потрібний момент. На завершення, хочу зазначити, що з Патріаршим паломницьким центром ми мандруємо вже втретє і вкотре не розчарувалися. Бажаємо центру процвітання і нових звершень, а також вдячних паломників, які зможуть гідно оцінити працю і зусилля людей, скерованих на досягнення благородної мети: внести в наше життя духовність і красу, збагатити нових досвідом і примножити любов до Господа Бога.

***

Лариса

Це друга подорож-проща у нашому житті. Цього разу ми взяли сина, щоб він зміг відчути те, що несе в собі паломницький тур – і не помилилась, адже вражень отримали в рази більше. Від Патріаршого паломницького центру ми їхали вперше. Якщо сказати по правді – мені досі навіть не спадало на думку, що є (чи буде) різниця, з ким ти їдеш – головне, твій настрій та бажання збагатитися духовно у цій подорожі. Але тепер, в останні дні мандрівки, я розумію, що супровід – це головна провідна. Я та моя сім’я у захваті від нашого духівника. Велика подяка Богу, що саме цей священик провадив нас. Ми щиро вдячні йому за підняті у проповідях самі важливі сторони нашого життя, до того як у самій доступній, простій, а подекуди у гумористичній формі. Я буду пам’ятати його повчання завжди. Дуже вірю, що їх поглинув мій син, що теж піде йому ця наука на життя. Також хочу подякувати нашому керівнику за його терпеливість та стриманість, яка де-коли просто вражала мене при тих ситуаціях, які б звичайну живу людину давно б «вивили» з себе. Наша родина задоволена абсолютно всіма всіма сторонами нашої мандрівки (і побутовими умовами проживання, і екскурсіями). На все було достатньо часу, і на молитву, і на споглядання. Дякую!!!

***

Наталія

Програма «Терновий вінок» створена дуже ємко та вдало. Побачити 9 країн в одній поїздці – це подарунок. Ми могли отримати враження про життя у Європі, порівняти різні країни, побачити особливості, переваги і недоліки. Дякую за таку можливість Патріаршому паломницькому центру. Дякую за можливість відвідати такі святі місця. Подяка духівнику за духовний супровід, водіям за професійність, керівнику за організацію. Дякую за підбір екскурсоводів, особливо вдячна за глибоку екскурсію у Зальцбурзі. Сподобалися екскурсоводи у Будапешті та Люксембурзі. Нам всіх повезло зі складом групи, погодою. Після такої мандрівки повертаєшся збагаченим духовно і культурно. Дякую за таку чудову можливість ще раз!

***

Ольга

Вже не вперше подорожую з Патріаршим паломницьким центром. Цей тур був добре продуманий, все відбувалося згідно програми, щодня правилися Літургії. Багато нового відкрила для себе, збагатилася духовно. Велике спасибі духівнику і керівникові групи, які подбали про те, щоб було максимально комфортно. Хочу подорожувати знову і знову.

***

Наталія

За все подяка Богу і всім людям, котрі роблять на славу Господу! Стільки побачити, отримати благодаті словами не передати. Такі поїздки наближають небо до мого серця. Дякую духівнику за дійсно відданий духовний провід. Через таких священиків люди бачать живого Бога. Дякую керівнику за управління. Ще раз дякую за всі поїздки і благословляє вас усіх.

***

Надія

Дякую за цікаву паломницьку подорож, що явилась духовним збагаченням. Окрема подяка духівнику, який навчає у вірі Божій. Хочу подякувати керівнику за його терпіння, велику толерантність, вміння об’єднувати групу, незважаючи на особливості різних характерів.

***

Надія

Дуже важко викласти на папері свої почуття й емоції, коли вони тебе переповнюють. Поїздкою дуже задоволена. Я збагатилася духовно, пізнала багато чого для себе. Хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру за організацію прощі. Все було організовано дуже розумно, чітко і грамотно. Подяка водіям за гарну роботу. Особлива подяка керівнику. Його організаторські здібності мене захопили. Дуже розумна багатостороння духовна молода людина. Також велика подяка нашому духівнику. Після його проповідей на багато речей стала дивитися по-іншому. Щиро дякую! Нехай Бог нам допомагає і в наступних поїздках.

***

Марія

Щиро вдячна за таку хорошу прощу, яка духовно збагатила, надала духовної наснаги. Особливу хочу подякувати керівнику за його терпіння до нас, за організаторські здібності. Величезне спасибі духівнику за християнські науки, які заставили по іншому подивитися на деякі речі. Нехай Бог вас благословляє, а Матінка Божа охороняє і додають вам сили, здоров’я, наснаги у вашому житті!

***

Леся

Поїздка з цікавим маршрутом дуже добре організована в духовно-просвітницькому і побутовому плані. Хочу подякувати керівнику та духівнику, водіям, які доклали багато зусиль, щоб ця поїздка була духовно багатою, комфортною і запам’яталася надовго

***

Каталіна

Щира подяка Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організовану поїздку, яка дала можливість долучитися до духовних, культурних, історичних цінностей країн Європи. Особлива подяка керівнику та духівнику, які доклали максимум зусиль для нашого духовного зростання: спілкувалися, настановляли і дбали про духовний і фізичний комфорт паломників. Подяка водіям-професіоналам, які протягом поїздки дбали про нашу безпеку. Нехай Господь надалі дає вам сили, здоров’я, можливості для організації паломницьких поїздок. З глибокою поїздкою та надією на подальші поїздки.

***

Наталія

Дуже дякую за цікаву поїздку, за гарну організацію керівнику, за духовну науку духівнику. Дізналася багато нового. Побачила чудові країни, міста. Окремо дякую водіям. З нетерпінням буду чекати нових прощ.

***

Іванна

Вже вкотре хочу висловити свою подяку за гарну паломницьку дорогу, за духовне збагачення та емоційний заряд. Дякую керівнику за витримку та доброзичливість, адже робота-дорога з людьми є досить не легкою. Окрема подяка духівнику за духовні настанови. Це мій 10-й паломницький тур, і якщо на це воля Божа – буду їздити знов і знов.

***

Гарне та чудове паломництво. Багато країн та чудову архітектуру було побачено за поїздку. Велике духовне збагачення та піднесення за дане паломництво, особливо виставлення та поклоніння до Тернового вінка. Вдячна водіям за гарну дорогу, духівнику за науки, керівнику за його терпеливість до всіх нас.

***

Любов

Захоплена організацією паломницької подорожі. Добре продумана прогарма маршруту. У Будапешті, Зальцбурзі і Страсбурзі – чудові екскурсоводи. Підібрані комфортні готелі. Висококваліфіковані водії. Дякую за чудово організовану прощу.

***

Андрій

Дуже гарний паломницький тур. Дев’ять днів пролетіло дуже швидко. Найперше збагатилася духовно, відвідав багато храмів. Велика вдячність керівнику за його витримку, переживання за людей, організацію подорожі. Особлива подяка духівнику за його молитви, настанови та проповіді. А також водіям за їх роботу, і що ми щасливо повернулися до України. Усім велика вдячність.

***

Христина

Дякую за неймовірну поїздку! Керівник групи старався зробити найкраще, йому окрема подяка. Духівник дуже добре провадив молитви. Програма складена дуже чітко, добре та, головне, цікаво. Хто їхав у паломництво – той отримав сповна та був задоволений.

***

Любов

Щиро вдячна за поїздку. Дякую. За малі витрати безліч вражень, хороші готелі, сніданки. Керівник – хороший, толерантний, відповідальний. Духівник сумлінно виконував свою місію. Дякую. Щиро за все вдячна. Хай благословить вас Бог.

***

Ліда

Щиро вдячна всім організаторам за чудову подорож, за світлу духовну атмосферу, за комфортні умови і море вражень.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн