Відгуки паломників до поїздки з нагоди 100-літнього Об’явлення Богородиці у Фатімі

Відгуки паломників до поїздки з нагоди 100-літнього Об’явлення Богородиці у Фатімі

Відгуки паломників до поїздки з нагоди 100-ліття Об’явлення Богородиці у Фатімі Період: 06-20 травня Маршрут: Львів – Марія-Повч – Будапешт – Мілан – Ніца – Барселона – Валенсія – Лісабон – Фатіма – Ов’єдо – Люрд – Рокамандур – Берн – Прага – Вадовіце – Львів *** С. Магдалина Я дякую і прославляю Господа за […]

Відгуки паломників до поїздки з нагоди 100-ліття Об’явлення Богородиці у Фатімі

Період: 06-20 травня

Маршрут: Львів – Марія-Повч – Будапешт – Мілан – Ніца – Барселона – Валенсія – Лісабон – Фатіма – Ов’єдо – Люрд – Рокамандур – Берн – Прага – Вадовіце – Львів

***

С. Магдалина

Я дякую і прославляю Господа за великий дар для мене – ця благословення проща, про яку я мріяла ціле життя. Господь дав мені ще більше ніж я очікувала. В особливий спосіб пережила зустріч з Пресвятою Богородицею у Фатімі, а на далі – у Люрді. Випрошувала і поручала Марії нашу славну Україну і всіх тих, хто стоїть у її захисті. Молилась за свою родину і нашу Церкву, і всіх, хто просив про молитву. Велике враження справила на мене зустріч зі Святішим отцем, як він своєю батьківською любов’ю огортав і благословив кожного з нас. Велике враження справило те, що ми молилися у Люрді вервицю українськкою мовою, а опісля заспівали «Ще не вмерла Україна».

Сердечно дякую духівнику, який своїми проповідями і молитвою підтримував й заохочував. І в особливий спосіб дякую керівнику за його розуміння, виваженість, толерантність до кожного з нас, що й нам додавало сили інколи в трудних ситуаціях йти вперед, і завдяки чому ми стали неначе одна велика родина. Молюся і дякую Пресвятій Богородиці за все!!!

***

Любов

Сердечно дякую Матусі Фатімській, Небесній Нені за щиру гостинність на її святих місцях, нема тих слів, щоб передати ті почуття цієї зустрічі та щедрої гостинності. Зустріч з Папою, молитва по Хресній дорозі та величезні емоції у час молитви на вервиці. Все це море любові, миру, благодаті Матусі Небесної везу в Україну до своєї сім’ї, родини, друзів, знайомих, до наших Церков, священиків, монахів, монахинь. Вірю твердо, що Фатімська Матуся через всіх нас в особливий спосіб благословить нашу вимучену Україну. Дякую Матері Божій, Ісусику, Пресвятій Родині, Богу Всемогучому всім святим за дарунок щасливої подорожі.

***

С. Любомира

Я прославляю Господа за превеликий дар цього паломництва, в часі якого я змогла досвідчити особливого Божого благословення, його люблячої присутності і материнської любові й опіки Пресвятої Богородиці. В часі цього паломництва ми мали можливість відвідати визначні святині країн Європи. Центральний місцем кожного дня у часі паломництва була Свята Літургія. Були гарні проповіді, повчальні науки, а також перегляди повчальних християнських фільмів. Для мене особливою благодаттю була участь у канонізаційній Літургії з Папою Франциском у Фатімі. Це важлива історична подія торкнула моє серце. З великим трепетом і вдячністю Пресвятій Богородиці мала можливість пройти на колінах навколо престолу Пресвятої Богородиці. З великим піднесенням молилася вервицю у поході зі свічками. Не менш глибоко духовно пережила перебування у Люрді, особливо купіль і молитву на вервиці.

Дякую Богові за провідників нашої групи: керівнику – за доброту, второпність і його супровід; а також духівнику за батьківську опіку та духовний провід. Хай Господь і Пресвята Богородиця благословить всіх нас.

***

Галина

Така паломницька подорож перше. Очікувалось – пізнавальна мандрівка, пов’язана зі святими місцями. А виявилось – це велика праця, в першу чергу, над собою. Насичена програма, важкі переїзди, різні люди і кожен зі своїми характерами, проблемами, життєвою історією. На кінець мандрівки ви вже знаєте багато про кожну родину і стаєте самі, як велика родина. За час подорожі я втратила лік днів, діб – усе як один великий день, в якому переплелися катинки з назвами міст, Соборів, пейзажів. Європейські міста величні і вражають багатством прикрас і красою оздоблення.

Фатіма. Першопричина моєї подорожі. Маленьке містечко: компактне і святе. Взагалі, для мене Португалія світла, благословенна Богом країна. Відчувається, що Бог любить цю країну. Пів Літургії, яку очолював Папа проплакала: сльози просто текли, ніби хтось відкрив краник, а Божа благодать лягала теплом на душу, підносячи настрій. З чоловіком на колінах і вервичкою в руках проповзли на колінах усю стежину, молячись і просячи прощенні гріхів для усіх родичів. Не можу вам передати радості від того, що ми це зробили. Це відчуття перемоги і полегшення, ніби щось у середині розв’язалось і стало легше дихати. Нічна молитва на вервиці зі свічками різними мовами складає незабутні враження і, я впевнена, нікого не залишить байдужим. Красу цієї молитви, я словами не можу передати, не вмію!!! Краса і велич! Святе місце. Бідна дівчина і Мати Божа! Ранкова купель, Українська Церква у центрі Люрду і Хресна дорога – проповідь і ви знову в сльозах за свої гріхи і світу, за зло, що охоплює світ, і дяка Богу, що є ще такі місця і милосердя. Ввечері молитва на вервеці, яка проходить з величезною масою подій, які групами йдуть одне за одним зі свічками у руках, китайці, корейці, німці, французи…і ми – з хоругвами, прапорами і українською символікою! Це тільки ми так йшли – а потім співали Гімн і «Боже Великий, Єдиний»! «Червону руту»! я горда тим, що українка і дякую Богу за це! Підсумовуючи подорож, скажу: кожен хоч раз має таке здійснити, долаючи труднощі, раптові хвороби, набряки ніг, непередбачені проблеми в дорозі, хоча б через те, що люди мають шукати спочатку Царства Божого, а решту нам лише додастя.

Дякую Богові за все, дякую нашим керівникам подорожі, водіям і усім людям, які організовують таке паломництво!

***

Мар’яна

Дякую Божому провидінню, що я потрапила на це паломництво. Змістовна, захоплива мандрівка, яка наближує до Бога, духовно збагачує і зміцнює. Це знання всесвітньовідомих і маловідомих, але не менш значимих духовних святинь. Море вражень, емоцій та сліз від щастя. Паломництво, яке зближує людей між собою та з Богом. Дякую керівникові Ппц за добре сплановане паломництво. Дякую керівникові за хороший супровід групи, терпимість та толерантність до всіх паломників та ситуації. Окрема подяка духівнику за хороше духовне наставництво, змістовні, повчальні проповіді та науку. Дякую за можливість щоденної Літургії та Пресвятої Євхаристії. Дякую водіям і всім іншим причетним до організації. Нехай Бог усіх вас благословить за вашу не легку, але дуже цінну працю.

***

Степан

Скажу правду, я дуже не хотів їхати, але моя сім’я мене впросила. А тепер скажу, я дуже щасливий, що поїхав у таке паломництво, такої Божої благодаті я не очікував. Це словами не передається. Спільна молитва з Папою зі всіма народами світу. Я повертаюся додому щасливий з Божою благодаттю. Це саме краще, що я дістав у цьому житті. Дякую керівнику за його терпеливість, за розуміння. Всіх запрошую до поїздки!

***

Ольга

У паломницьку мандрівку ми поїхали цілою сім’єю, щоб подякувати Богу за всі ласки, які нам дає й отримати Божу благодать і поклонитись святиням. І ми не помилились, коли вибрали Патріарший паломницький центр. Наше паломництво тривало 15 днів, але пройшло так швидко, як пару днів. Кожен наш день починався з молитви, яку проводив духівник і відвідувань святинь. Головною нашою метою була Фатіма – 100 річчя як з’явилась Божа Матір маленьким дітям. А також – Люрд. Тяжко передати словами, яка це Божа благодать – моління на вервиці зі свічками, це просто чудо. Ми дуже щасливі від цієї поїздки, і дякую за все і радимо всім подорожувати.

***

Віра

Дякую Богу за велику ласку цієї подорожі і відвідин святих місць. Нелегка фізично, ця подорож була дуже багатою духовно. Велика подяка керівнику групи за вміння згуртувати і покерувати групою, а також духовникам за спільні молитви і духовні науки. Завдяки подорожі я запізнала багато добрих людей і знайшла нових друзів. Велика вдячність Патріаршому паломницькому центру за організацію подорожі і духовне збагачення паломників.

***

Ольга

Дякую за поїздку. Це моя десята прочанська поїздка. Чекаю пропозицію на нові місця, яких не було в наших прощах.

***

Олена

Здійснила паломницьку подорож до святинь з нагоди 100-річчя Об’явлення богородиці у Фатімі. Насамперед хочу відзначити бездоганну організацію нашої прощі і висловити велику вдячність керівникові нашої групи. Подорож ретельно продумана, кожен день був насиченим, цікавим і незабутнім, хвилюючим та радісним. Духовні настанови, катехизи духівника, перегляд християнських фільмів, розмови із сестрами – монахинями дали мені змогу укріпити свою віру, інакше проаналізувати своє життя, зокрема, більше наблизити своє серце до Бога, глибше пізнати правди віри, християнські святині та життя святих.

Кожен день ми проводили у молитві, пізнанні християнських святинь та культурно-історичної спадщини. Завдяки порадам священика щодо ставлення до труднощів та підтримці інших прочан, довгі переїзди не були дуже виснажливими та надто стомлюючими. Ми подорожували в мирі один з одним, атмосфері любові та взаєморозуміння. Складалося враження, що Пресвята Богородиця веде нас до себе. Я повертаюся переміненою людиною: окриленою та духовно і культурно збагаченою, з Богом у серці.

***

Лариса

Щиро вдячна Патріаршому паломницькому центру за паломництво до Фатіми та Люрду. Не можливо описати словами ті відчуття, які охоплюють людину у цих святих місцях. Я їхала з метою покаятися у своїх гріхах, помолитися за здоров’я та Боже благословення для себе, своїх рідних і близьких, хворих людей, які просили мене про молитву. Двотижнева подорож не була легкою, але ніхто х паломників не нарікав, з гідністю переносив те, що їм випало перейти. Подорож була також цікавою з пізнавальної та історичної точки зору. Ми побували в багатьох країнах Європи, оглянули багато цікавого. Хочу подякувати духівнику за його молитви, проповіді і навчання. Особлива моя подяка керівнику, який зробив цю подорож незабутньою. Бажаю всім, хто має таку можливість відвідати святі місця хоча б раз у своєму житті. Життя ділиться на до і після поїздки.

***

Андрій

Дуже гарна паломницька мандрівка. Радий, що ми відвідали Лісабон та Берн. Ну і звичайно Фатіма та Люрд. Гарне товариство, духовний супровід духівника, професійне керівництво керівника.

***

Христина та Володимир

В дану паломницьку поїздку ми їхали родиною. Емоції нас переповнюють. Впершу чергу хочемо подякувати керівникуза добре слово, та за Святу Літургію духівнику. Найбільше враження на нас справило купелі у Люрді і зустріч з Папою. У Фатімі. Порадували також екскурсії по містах Європи. А красиві пейзажі й розкішні храми нас просто вразили. Ми раді, що поїхали саме з Патріаршим паломницьким центром. Сильна молитва об’єднує людей і робить чудеса. Змучені, але збагачені духовно ми повертаємось додому з думкою, що це була не остання паломницька подорож. Дуже вам вдячні.

***

Любов

Дуже змістовна, духовно збагачена поїздка-паломництво. Я зачерпнула для себе нові знання про святі місця Європи, а все дякуючи ґрунтовним розповідям керівника та духівника. З Божою поміччю ми здолали 8 тисяч км за 15 днів, і за цей час наша група паломників стала однієї сім’єю, ми пережили, допомагали одне одному, разом молилися за потреби одне одного. Велич явлення Фатімської Богоматері та Діви Марії у Люрді, загальні молитви вервиці різними мовами світу та хода зі свічками залишили у серці глибокий слід святості та переконання, що разом ми здолаємо всі біди.

***

Ірина

На таку святу прощу я їхала вперше. Правда, було трохи страшнувато, але все пройшло добре. У дорозі дуже підтримувала молитва, вервиця, молебні до Богородиці. І втома проходила миттєво. Враження не можна передати нічим. Треба все відчути серцем і душею. У Фатімі і Люрді я отримала таке очищення і піднесення, було таке враження, що я літаю. Надзвичайне відчуття й очищення відчула на горі у Храмі Святого Серця Ісуса. В загальному мені все сподобалося. Я дуже щаслива, що поїхала на прощу. Дякую своїм дітям, що зробили мені такий подарунок. Дякую всім організаторам, керівнику, духівнику за все. Дякую всім паломникам за розуміння і підтримку.

***

Галина

Неймовірні враження та відчуття від величі побаченого… Вдячна долі, що кожна маленька грішна людина у цьому світі змогла доторкнутись душею до цієї святості – Фатіма, Люрд та безлічі інших чудес Господніх, наповнювати свої серця та відчути Божу благодать та ласку. В особі нашого керівника вдячна всім організаторам та працівникам Патріаршого паломницького центру за проведену роботу щодо здійснення таких подорожей. Нехай і надалі Ваша праця буде поцінована людьми, а кожне слово повчальна думка чи скерування духівника під час служіння чи простих розмов залишать слід набутої мудрості, утвердження віри та Божої ласки.

***

Олег

То був гарний час, прекрасні дні проведені у прощі. Не дні… все якимось дивом промайнуло так невидимо, як день чи два… Хто не був – поїдьте: довідаєтесь про багато добрих-світлих речей. Хто не віруючий – можливо не обов’язково стане віруючим, то стане світлішим обов’язково; хто вірить – пізнає більше і глибше, наблизиться до розуміння, що є справжнє щастя у житті. Хай Бог благословляє працю людей що це роблять.

***

Віта

Красно дякую Патріаршого паломницькому центру за цікаву, пізнавальну, захоплюючу подорож до Фатіми з нагоди 100-літнього Об’явленняБогородиці. В паломництво я поїхала вперше на папері неможливо передати тих всіх відчуттів, того пізнання Бога, через котре я пройшла. Щиро дякую за організацію такого паломництва, керівникам, дуже вмілими, завжди толерантно поводилися з паломниками. Дуже пізнавальними та надихаючими були проповіді та настанови духівника. За час паломництва, а це 15 днів, всі ми стали однією дружньою родиною, які підтримували і допомагали одне одному. Всі стали дуже рідними і близькими. Я вдячна Богу за ті пережиті відчуття, за ту любов та духовне єднання, яке я пізнала під час прощі. Та буду просити Бога, щоб допомагав і надалі вирушати до святих місць. З вдячністю та шаною.

***

Надзвичайно гарна проща до Фатіми. Я духовно збагатилася. Краще пізнала віру в Бога, відчула Божу ласку і любов фатімської Богоматері. Дякую духівникам і керівникам за таку гарну подорож за розуміння і підхід до нас прочан. Ми стали однією родиною, сім’єю, знайшли нових друзів.

Галина

Дякую за надзвичайно багату духовну подорож. Дуже давно мріяла попасти до Фатіми і Люрду і моя мрія збулася. Подорож була фізично важкою, але моє духовне збагачення усього вартує!

***

Валентина

Я дуже вдячна за поїздку, що поїхала на святі місця помолитися за рідню свою до Матінки Божої за Україну, наших дітей і до Ісуса Христа. Взяла ще більше Божої благодаті передати дітям, внукам. Хочу подякувати керівнику, духівнику, водіям, Патріаршому паломницькому центру. Було дуже і дуже добре. Ще раз дякую за таку гарну прощу.

***

Віра

Дякую Богові і Цариці Небесній за цю поїздку, що мала змогу побачити і відвідувати такі визначні місця. Поїздка дала натхнення до подальшого життя, духовно збагатила. Хочу виразити велику дяку керівникові за його чуйне відношення до людей, за його терпіння, стриманість, професіоналізм в організаторській роботі. Хочу побажати міцного здоров’я, натхнення в роботі, Божої ласки. Нехай Господь Бог Вас береже.

***

Тетяна

Дякую Господу Богу і Цариці Небесної за неймовірну поїздку по святим місцям. Щиро вдячна керівнику за його організаційні здібності, терпіння. Бажаю йому та його сім’ї здоров’я та добробуту. Сподіваюся здійснити не одну поїздку з вами. Щиро вдячна.

***

Хочу подякувати Богу за цю паломницьку мандрівку до Фатімі, Люрді та інших святих місць… Отримавши Божої ласки, захист Матері Божої, утвердилася у вірі, відкрила своє серце, очистила душу, зустріла нових друзів у великій паломницькій сім’ї. особливу вдячність хочу висловити керівнику за чудову організацію подорожі, за той духовний спокій та врівноваженість.

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн