Відгуки паломників до поїздки “Різдвяне паломництво до Ватикану у Рік Божого Милосердя”

Відгуки паломників до поїздки “Різдвяне паломництво до Ватикану у Рік Божого Милосердя”

Відгуки паломників до поїздки “Різдвяне паломництво до Ватикану у Рік Божого Милосердя” ПЕРІОД: 22 – 28 грудня 2015р. Львів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Падуя – Любляна – Будапешт – Гошів – Львів *** Леся Слава Ісус Христу. Це моя перша паломницька подорож. Отже, я їхала в невідоме для мене. […]

Відгуки паломників до поїздки “Різдвяне паломництво до Ватикану у Рік Божого Милосердя”

ПЕРІОД: 22 – 28 грудня 2015р.

Львів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Падуя – Любляна – Будапешт – Гошів – Львів

***

Леся

Слава Ісус Христу. Це моя перша паломницька подорож. Отже, я їхала в невідоме для мене. Щойно вийшла зі свого будинку – почалися перешкоди – я не могла виїхати зі свого міста. Слава Бугу перешкоди залишилися позаду. Перша Свята Літургія у нас була в м. Марія Повч, де я познайомилася з керівником групи й усіма паломниками. Кожен храм, який ми відвідували, вражав мене все сильніше. Окремо хочу подякувати керівнику нашої групи, котрий перед відвідуванням святого місця дуже чітко, змістовно все пояснював. Це дуже важливо для таких, як я. Вдячна нашим отцям, котрі давали нам натхнення, очищення для отримання Божої Благодаті.  Я дуже дякую Богу, що змогла потрапити на такі святі місця, змогла духовно збагатитися, відкрити для себе багато нового.

Для всіх, хто хоче краще пізнати Бога, наблизитись до Нього, відчути Його ласку, благодать… рекомендую відвідати паломницьку мандрівку. Дуже всім вам дякую.

***

Сергій

Дякую за прекрасну поїздку до Риму на Різдво Христове.

***

Неля

Подорожувала до Ватикану. Поїздка мені дуже сподобалася, особливо екскурсія в Римі. Протягом двох днів керівник групи зміг ознайомити нас з духовним Римом якнайбільше. Звичайно, вкінці дня ми були дуже зморені, але я була щаслива, бо давно мріяла побувати на Літургії у Ватикані. 25 грудня, на Різдво Христове, я отримала благословення Папи Римського. Це для мене велика благодать. З базиліки Святого Петра не хотілося виходити – там було дуже спокійно, мирно і затишно. Там вся втома пройшла.

Хочу звернути увагу на те, що влучно було підібрано керівника групи. З історією Італії він добре ознайомлений. Як людина, він дуже терпеливий і добрий керівник. А ще в мене було день народження. Мене усі привітали,  священик благословив. Поїздкою задоволена і не шкодую, що поїхала.

***

Світлана з сім’єю

Щиро дякуємо керівнику за цікаве і повчальне паломництво, особливо, за організацію.

***

о. Павло, протоігумен

Щира подяка від провінції святого Миколая і від мене особисто за організовану паломницьку поїздку до Святого Престолу на Різдво Господа нашого Ісуса Христа у Рік Божого Милосердя. Бажаю Патріаршому паломницькому центру щедрих Божих ласк і благодатей у місійній діяльності, наверненні блукаючих овечок до Доброго пастиря – Милосердного Бога. Благословення Всемогучого Бога – Отця і Сина І Святого Духа нехай перебуває з вами завжди, нині, повсякчас і навіки віків. Амінь.

***

Марія

Велика подяка Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію таких паломництв до Риму та Ватикану. В особливий спосіб подяка керівнику групи за дуже добре проведення екскурсій, що зміг нам дуже багато показати та розказати про святі місця і Наших святих. Просимо для нього в Господа благословення на многая і благая літа.

***

Ігор

Я хочу щиро подякувати керівникові групи за паломництво та вибачитись за непорозуміння. Дякую.

***

Олена

Я щиро вдячна за поїздку нашому отцю і за супровід нашому керівнику групи. Надіюся на Боже милосердя щодо моєї цілі поїздки. Прошу пробачення, якщо я десь була неуважна. Дякую керівнику за цікаві екскурсії, розповіді, фільми, які мене духовно збагатили. Все було продумано, цікаво, важливо для душі. Я дуже-дуже задоволена. Дякую організаторам за цю поїздку.

***

Іванна

Приємно вражена поїздкою. Їду додому дуже задоволена, піднята душевно. Надіюся на Боже милосердя щодо мети моєї поїздки. Дякую всім, хто трудився для мене, щоб я відвідала Двері милосердя. Дуже дякую духівнику та керівнику за цікаві духовні розповіді, які мене збагатили. Повертаюся додому іншою людиною. Дякую всім.

***

Володимир

Різдвяне паломництво до Ватикану у Ювілейний рік Божого Милосердя вже само по собі є щось надзвичайне для мене. Величний Рим захоплює своєю історією, а базиліки, які ми відвідали, вражають своєю енергетикою, фресками, оздобленням. Божественні Літургії в цих місцях надзвичайні, особливі, піднесені, дають масу позитивних емоцій. Особливо сподобалася базиліка св. Петра та св. Антонія у Падуї  – це чудо, яке створене для нас та всі покоління вірян.

Все було чудово продумано та організовано відповідно до програми. Особлива подяка керівнику групи, який постарався донести до нас всю цю красу. Дякую. Бажаю всім здоров’я, миру, благополуччя.

***

Надія

Я щиро вдячна Патріаршому паломницькому центру за поїздку до Риму на таке велике свято  – народження Ісуса Христа. Все було дуже добре продумано. Особливо, дякую Господу Богу за відвідання святкування Різдва Христового разом з Папою Франциском. Також дякую Господу Богу, що Він дав нам силу і кріпость перенести цю поїздку. Також дякую керівнику групи.

***

Сергій

Слава Ісусу Христу! Ось і підходить до завершення наше Різдвяне паломництво до Ватикану у ювілейний рік Божого милосердя.

Святі апостоли в своїх посланнях нас вчать: «Завжди і за все дякуйте Богу, в радості і в смутку, за те, що отримали і за те, чого не отримали дякуйте». З таким наміренням і я їхав в це паломництво, щоб перед Святим Престолом принести подяку Богу за нашого сина, котрого Він нам подарував. Три роки тому разом з дружиною Наталею їздили в паломництво до Ватикану, Ченстохови, Відня, Венеції з наміром про дар материнства та батьківства, так як у нас 9 років не було дітей. Після паломництва нам не довелося довго чекати, – вже через 2 місяці дружина завагітніла. Зараз нашому синові 1 рік і 5 місяців. Кожен його погляд, його посмішка, його перші слова – це надзвичайна радість для нас. Боже провидіння нас веде кожну хвилину нашого життя. Ювілейний рік Божого милосердя – це надзвичайна нагода переосмислити своє життя, свої вчинки і відкрити двері свого серця для Ісуса, щоб Він там замешкав, щоб ми дарували милосердя для рідних, близьких та зовсім незнайомих людей. Дякую Тобі, Боже.

Велика подяка керівнику групи та нашим отцям.

***

Наталя

Велике дякую Патріаршому паломницькому центру за хорошу, добре продуману організацію паломництва. Поїздка допомогла глибше пізнати Бога, по-іншому почати сприймати деякі речі, події у житті. Особливе велике спасибі духівнику за глибоку молитву, духовні розважання, роздуми, витримку і толерантність. Дякую водіям за професійність.

***

Надія

Я перший раз у паломництві. Мені все дуже сподобалося, багато для себе нового пізнала. Дуже вдячна духівнику і керівнику групи.

***

Група кафедри релігієзнавства КНУ

Різдвяне паломництво до Ватикану від Патріаршого паломницького центру – це гарна можливість відвідати святині католицької традиції, долучитися до духовної спадщини, відчути єдність та відкритість Католицької Церкви до представників УГКЦ. Окрема подяка за організацію поїздки, за узгодження поточних питань та порозуміння, за комфортні умови проживання та пересування. Духовний супровід отця та керівника групи зробив цю поїздку душевною та приємною. Щиро дякуємо.

***

Галина

Я зачарована місцями, які ми відвідали. Дякую духівникові за прекрасні духовні розмови, керівнику, водіям.

***

Леся і Ольга

Я вдячна Господу Богу, що покликав на цю прощу. На цій прощі я зустрілася з живим Богом. Ісус подарував мені багато ласк і наповнив моє серце любов’ю до Господа і до ближнього. На цій прощі я відчула заступництво Богородиці. Це був духовний і фізичний відпочинок. Ми подорожували Божими стежками, відчувши страждання і воскресіння Господа. Серце билося від радості народження дитятка-Ісуса, складалося враження, що вся природа тішиться цьому. Вдячні за організацію цієї неймовірної прощі, за навчання, молитви і духовні розмови, які вів духівник. Вдячні за прославу Бога щодня на Літургії. Вдячні всім працівникам Патріаршого паломницького центру, зокрема керівнику.  Ми стали командою, яка любить і прославляє Бога. Вдячні водіям за служіння нашій команді. Слава Богу за цю прощу. Плануємо й надалі брати участь у прощах, які організовує Патріарший паломницький центр.

***

Христина і Тарас

Ми були дуже раді відвідати Рим на Різдвяні свята у складі паломницької групи, організованої Патріаршим паломницьким центром УГКЦ. Найперше хотілося б відзначити високий рівень організації паломницької поїздки (переїзд, відвідини храмів, екскурсії), враховуючи значну кількість паломників. Також необхідно зазначити, що дуже важливим і корисним був духовний супровід, за що дякуємо духівнику. Крім того, хочемо подякувати керівникам за всебічну допомогу паломникам в організаційних питаннях, а також за цікаві розповіді та проведені екскурсії.

***

Теодор

Дякуємо Богу за чудовий паломницький тур. Нам з дружиною дуже сподобалось. Це наша третя подорож. Всю поїздку ми відчували, що Бог нас провадить і дає чудові знаменні речі. Дуже гарно організовано, чудові готелі, маршрут. На жаль, мало часу в храмах, крім Ватикану. Окрема подяка духівнику за чудові повчальні проповіді також керівнику групи.

Свою прощу ми з дружиною посвятили проханню у Господа про дітей. Віримо, що Він покаже на нас своє чудо. Незабутні враження про Рим, Ватикан, Венецію.

Всім рекомендую хоча б один раз в рік віддатись на 1-2 тижні Богу в паломництві. І щоденно присвячувати своє життя Богу.

***

Олена і Тетяна

Дякуємо за цікаву, змістовну, духовну подорож. Особлива подяка духівнику за духовний супровід, мудрі поради, доступне тлумачення слова Божого. Додому повертаємося з великим духовним піднесенням. Дякуємо водіям за легеньку дорогу і проявлене терпіння до всіх наших забаганок. Всім рекомендуємо. З паломництва ви повернетесь зовсім з іншими поглядами на життя, на буденні речі і розуміння Біблії. Дякуємо.

***

Тетяна

Щиро вдячна Патріаршому паломницькому центру за цей тиждень проведений у молитвах і покаянні до Бога, який дав можливість осмислити своє життя і змінити його на краще. Духівнику подяка за кожне його слово донесене до нашого серця з любов’ю до Бога. Подяка всім настоятелям, керівникам, водіям. Божого благословення та процвітання на многая літа.

***

Подружжя

Насамперед, хочемо подякувати Богу за дар і можливість побувати у Римі. В цю поїздку їздила разом з чоловіком. Нам дуже сподобалось, дуже гарні і намолені храми. Ми багато взяли для своєї душі, роздумували, молилися. Дуже велике дякую  нашому духівнику, за його слова, які збудили наші душі. Кожен раз він говорив з любов’ю, якої вчив всіх. Дякуємо керівникові – все було добре організовано. Дякуємо водіям за терпеливість. Дякуємо всім, хто разом з нами молився.

До нових зустрічей!

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...