Відгуки паломників про подорож «Паломництво до Ватикану у ювілейний рік Божого Милосердя»

Відгуки паломників про подорож «Паломництво до Ватикану у ювілейний рік Божого Милосердя»

Відгуки паломників про подорож «Паломництво до Ватикану у ювілейний рік Божого Милосердя» Період: 5-12 вересня Маршрут: Львів – Лагевніки – Братислава – Відень – Венеція – Падуя – Рим – Ватикан – Асиж – Будапешт – Егер – Львів *** Любов Слава Ісусу Христу! Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за прощу до Ватикану. Поїздка мені […]

Відгуки паломників про подорож «Паломництво до Ватикану у ювілейний рік Божого Милосердя»

Період: 5-12 вересня

Маршрут: Львів – Лагевніки – Братислава – Відень – Венеція – Падуя – Рим – Ватикан – Асиж – Будапешт – Егер – Львів

***

Любов

Слава Ісусу Христу! Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за прощу до Ватикану. Поїздка мені дуже сподобалась. Прекрасна організація, чітке дотримання усіх пунктів програми, терпеливе і чуйне ставлення керівника групи до прочан, що дуже допомагало у нашій поїздці. Особлива подяка отцю – це справжній духовний провідник. Завдяки його проповідям ми зросли духовно, багато дізнались нового. Щиро дякую за прекрасну подорож.

***

Євгеній та Галина

Паломництво пройшло просто чудово. Всім задоволені. Організація на вищому рівні. Отець був душею групи і досконало здійснював духовний супровід. Його проповіді – це просто шедеври. Мріємо знову подорожувати з Патріаршим паломницьким центром.

***

Володимир

Шановні організатори паломницького центру, дуже вдячний Вам за паломницьку поїздку! Це велика нагода побачити і почути велич людського досягнення, завдячуючи вірі і любові до Бога Ісуса Христа і пресвятої Діви Марії. Особлива подяка отцям на повчальні розповіді. Завдяки їхнім навикам отримав багато відповідей у релігії. Це збільшує мою віру в Христа і виконання 10-ти заповідей Божих.

***

Наталія

Я не вперше здійснюю паломництво, зокрема до Риму і Ватикану. Тішусь, що цього року залучила трьох осіб із своєї родини. Дуже дякую організаторам за терпіння до нас, хороші умови проживання, харчування та перевезення. Особлива подяка керівникові групи за терпіння до всієї різнобарвної групи та високий професіоналізм (і гарний голос).

***

Уляна

Паломницької поїздкою задоволена. Пропоную відвідати в Римі нашу українську церкву, що біля Колізею.

***

Володимир та Ольга

Ми задоволені паломницькою поїздкою без нічних переїздів. Дякуємо за хорошу організацію керівникові групи та духівнику, котний під час поїздки проводив служби Божі, молебні, рекомендації та організував «питання-відповіді». Дякуємо їм і всім паломникам за чудову поїздку, від якої ми отримали душевний спокій.

***

Іванна

Паломницька подорож пройшла на відмінно, дякуючи керівникові групи та отцю, які допомогли прочанам пізнати багато цінного і цікавого для себе. Не дивлячись на неорганізовану групу, керівник зумів подорож провести повчальною і змістовною. Усі гіди дуже цікаво проводили екскурсії.

***

Ірина

Я надзвичайно задоволена поїздкою. За такий короткий час нашій групі вдалося збагатитися духовно, адже духівник давав відповіді на багато запитань і благословляв нас на гарну подорож. Також великі враження справили святині та пам’ятки архітектури міст, які ми відвідали. Окремо хочеться подякувати керівникові групи за нелегку організаційну працю. Також подяка екскурсоводам за екскурсії у Римі та Братиславі. Нашим водіям і всім, хто долучився до організації цієї поїздки. Божого Благословення на Многії літа! Слава Ісусу Христу!

***

Оксана

Хотілося б сказати дякую за можливість відвідати релігійні святині Європи. особлива подяка духівнику групи за навчання, молитву та глибоку віру якою, як на мене, він заразив усю групу. Також хочу висловити окрему подяку керівникові групи. Він дуже коректно та відповідально ставився до виконання своєї місії.

***

Лілія

Хочу відмітити, що наша паломницька подорож була добре організована. Завдяки зусиллям керівника групи та отця ми відчули себе єдиною сім’єю.

***

Орися

У паломницький тур з вашою організацією я поїхала перший раз. Мені дуже сподобались нові країни, нові місця: є дуже величні міста і мене ця велич дуже захопила. Дуже гарні базиліки та такі величні, що просто захоплює дух. Тому дуже вдячна Патріаршому паломницькому центру, особливо нашому керівникові та духівнику, котрий завжди підтримував нас морально, фізично і духовно. Дуже надіюсь, що назбиравши кошти, поїду на другий рік з Вами ще і на Святу землю.

***

Василь та Олександра

Щиро дякуємо за паломницьку подорож до Ватикану у ювілейний рік Божого Милосердя. Ми відвідали святині Угорщини, Італії, Ватикану, Австрії, Словаччини та Польщі і отримали благодать Божу через поклоніння святиням. Окрема подяка керівнику групи та отцю. Все було чудово.

***

Тамара та Мирослава

Ми щиро вдячні за чудову та незабутню подорож керівнику групи та отцю за духовний супровід. Протягом усієї мандрівки ми відчували турботу і комфорт і духовну підтримку. Сподобались екскурсії, які були проведені на професійному рівні, особливо у Братиславі. Бажаємо вашому паломницькому центру успіхів і процвітання.

***

Любов

Поїздкою задоволена. Все добре. Дуже вдячна керівникові групи.

***

Віктор

Задоволений. Все добре. Команда супер. Дякую.

***

Василь та Оксана

Дуже сподобалась подорож. Особлива подяка отцю за духовний супровід. Подорож насичена багатьма історичними місцями. Хотілось би відмітити спокій та організованість керівника групи. Хотілося б ще подорожувати з Патріаршим паломницьким центром.

***

Марія

Паломницька поїздка до Ватикану сподобалась. Маса позитивних вражень, духовного збагачення. Вдячність отцю та керівникові групи. Особлива подяка нашим водіям. Слава Ісусу Христу!

***

Ірина

Тішуся і радію, що є в нас хороша молодь. Здоров’я і наснаги керівникові групи. Возіть паломників у святі місця на прославу Господа нашого Ісуса Христа. Слава Ісусу Христу!

***

Людмила

Слава Ісусу Христу! Дякую Патріаршому паломницькому центру за прощу по святих місцях і у Ватикан у ювілейний рік Божого Милосердя. Особливо хочу подякувати за духовний супровід нашої паломницької групи в особі священника, який окрім літургій подав нам дуже багато навчань, молились молебні і акафісти і вервички. Хочу відмітити організаторські якості керівника групи, який дуже фахово виконував свою роботу.

***

Наталія

Завдяки керівникові групи, отцю та водіям паломницька подорож до Ватикану відбулась успішно. Сподобалось майже все, але найбільше: собор Софії, базиліка Івана Хрестителя, двері Божого Милосердя, собор святого Стефана в Будапешті, нічна Братислава з цікавою розповіддю екскурсовода, Альпи, дороги та тунелі. До зустрічі!

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...