Відгуки паломників щодо паломництва до Греції та Марійських святинь Балкан

Відгуки паломників щодо паломництва до Греції та Марійських святинь Балкан

ПЕРІОД: 9-19 липня 2018 р Маршрут: Львів – Дебрецен – Белград – Солоніки – Урануполі – г. Афон – Патра – Афіни – Каламбака – Метеори – Дуррес – о. Святий Стефан – Меджугор’є – Марія Повч – Львів *** Володимир Щиро вдячний за паломницький тур! Дякую Патріаршому паломницькому центру за організацію, а духівнику – […]

ПЕРІОД: 9-19 липня 2018 р

Маршрут: Львів – Дебрецен – Белград – Солоніки – Урануполі – г. Афон – Патра – Афіни – Каламбака – Метеори – Дуррес – о. Святий Стефан – Меджугор’є – Марія Повч – Львів

***

Володимир

Щиро вдячний за паломницький тур! Дякую Патріаршому паломницькому центру за організацію, а духівнику – за науку та молитви. За період поїздки збагатився як духовно, так і інформативно! Враження чудові! Буду надалі моторити ваші оголошення.

Залишайтеся з Богом!

***

Михайло

Дякую! Нехай Господь вас благословить! Марія нехай буде вашою заступницею!

***

Лідія

Паломницька поїздка неймовірно гарна. Все дуже грамотно продумано і організовано. Всі готелі сподобалися, зокрема в Суботіці і Метеорах. Узагалі неймовірні і місто, і гори. Керівники групи спокійні, врівноважені, професіонали своєї справи!

Особливо хочу відзначити духівника. Його богословські знання, культура, безпосередність, щирість, доброта залишили неперевершений слід. Хочу ще раз зустрітися. Працьовитий і совісний священик. Бажаю йому творчого і духовного зростання!

Не можу промовчати про шоферів, які також є професіоналами своєї справи, висококультурними, завжди готовими допомогти з багажем.

Спільнота з Божого допусту була весела, приємна і духовна. Щиро дякую за все, і до зустрічі!

Божого благословення, розвитку, багато паломників, нових турів Патріаршому паломницькому центру!

З любов’ю Ліда

***

Тетяна

Дякую Патріаршому паломницькому центру за організацію мандрівки, а священику – за духовний супровід! Особлива вдячність керівнику групи за бездоганну організацію прощі. Він своїм чудовим співом наповнював атмосферу паломництва позитивною аурою. Ввічливий, терпеливий, стриманий!

Моя подяка водіям за комфорт, безпеку та благополучне повернення!

***

Іванна

З кожною паломницькою поїздкою з Патріаршим паломницьким центром відчуваю все більшу радість і захоплення від поїздки. Це паломництво перевершило всі мої очікування. Для мене це була гарна нагода відвідати святі місця нашої східної традиції, збагатитися духовно та задовільнити свою цікавість пізнавати нове.

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за чудово організовану поїздку!

Окрема подяка керівнику групи за дружню атмосферу, духівнику – за духовний супровід, за питання, які пробуджували до глибшого розуміння і усвідомлення християнської віри.

***

Наталія

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за прощу до марійських святинь Балкан. Завдяки Вашій відповідальній організації, чудовому, добре продуманому маршруту наша подорож була неймовірною, як в казці! Кожен крок був сповнений щастям! Здійснювалися мрії!!!

Радість наповнювала серце, коли ми вклонялися святиням, прикладалися до мощей святих. Для мене особливо важливо було відвідати базиліку святого Димитрія у м. Солоніки, бо св. Димитрій є покровителем парафії, де я виросла і звідки вирушила у самостійну життєву подорож.

Дякую за можливість відвідати і назавжди запам’ятати величні місця з природною, справжньою, захоплюючою красою, світлі гори Афон та високі стрімкі скелі, які увінчані монастирями Метеори! З усмішкою на обличчі та позитивними емоціями буду згадувати відвідини історичного міста Афіни, про яке хочеться побільше дізнатися. Відпочинок на Егейському та Адріатичному морі залишиться зі мною протягом всього літа. Це було чудово! А відвідування Меджугор’я було дуже світлим та душевним!

Ще можна писати багато слів вдячності, та не знайдеться така кількість слів, які б хотіла сказати. Тому просто сердечно дякую за можливість побачити красу світу, відчути духовне піднесення, наповнитися щастям та познайомитися з надзвичайно приємними людьми.

Дякую організаторам, керівнику групи, усім паломникам. До нової захоплюючої подорожі!

Це моя перша така позитивна паломницька подорож країнами Європи, яка, думаю, стане початком усіх наступних. Радію, що у нас є такий Патріарший паломницький центр УГКЦ!

Успіху вам і процвітання!

***

Віра

Дуже дякую Богу і Патріаршому паломницького центру за вдалу поїздку. Гарні враження від екскурсій. Дуже вдячна керівнику!

***

Олег

Мандрівка чудова – з прекрасним духовним та пісенним супроводом! Паломництво відкрило для мене багато нового, як в духовному, так і в пізнавальному плані. Постійні молитви, Служби Божі, науки священика укріплювали у вірі, заставляли замислюватися над вічними істинами. Патріаршим паломницьким центром була вдало продумана і відпочинкова програма, а саме перебування на морі. Загалом велика подяка Патріаршому паломницькому центру!

***

Марія

Паломницька подорож мені дуже сподобалась. Відкрила для себе дуже багато нових святих місць. В подорожі нас супроводжували хороший керівник і духівник. Десять днів пройшли так швидко, як один день! Наступного разу знову поїду тільки з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ!

***

Світлана

Це не була подорож із пункту А в пункт Б. Це була подорож душі, яка співає! Цікава, корисна, приємна, пізнавальна. Як результат, ми отримали море вражень, позитиву, гарного настрою! Дякую усім, хто спланував, організував і здійснив супровід нашої подорожі!

***

Марина

Щойно повернулася з прощі до марійських святинь Балкан. Подорож надзвичайно цікава, пізнавальна. Отримала багато позитивних емоцій. Особливо вразили Метеори, екскурсія кораблем навколо гори Афон та інші святині. Вдячна Патріаршому паломницького центру за організацію та вдало продуману поїздку. Бажаю вам успіху і процвітання!

***

Анна

Завжди мріяла побувати на Балканах. Нарешті мрія стала реальністю! Ми з чоловіком мали змогу побувати на прощі до марійських святинь, отримати благодать Божу, вклонитися мощам, ознайомитися з традиціями інших народів, а головне – духовно збагатитися!

Щиро дякую керівнику групи за чудову організацію. Все було на найвищому рівні! Ця поїздка надовго залишиться в нашому серці! Було супер! Сподіваємося, що наступного року обов’язково скористаємося послугами Патріаршого паломницького центру УГКЦ.

***

Мирослав

Дякую за гарну побожну прощу до святих місць! В першу чергу дякую Господу Богу, а також нашому прекрасному провіднику, духівнику та всім паломникам за спільні молитви!

***

Роман

Дуже задоволений паломництвом. Висловлюю щиру подяку керівнику групи та духівнику за відмінну організацію даного паломницького туру.

***

Марія

Щиро вдячна Патріаршому паломницького центру УГКЦ за дивовижну, духовно збагачену, повну чудових спогадів поїздку. Подяка керівнику групи, а особливо духівнику!

***

Галина

Організація на вищому рівні! Багато посмішок, любові і розуміння від паломників! Дуже вам дякую, що робите наше життя яскравішим. Щастя вам, Божої ласки та благословення!

***

Ірина

Дякую Патріаршому паломницькому центру за гарну програму прощі, чудову організацію. Трохи шкода, що не вистачило часу піднятися на Акрополь. Проте, приємним бонусом був переїзд через центральну частину Будапешту.

Бажаю працівникам Патріаршого паломницького центру міцного здоров’я, вдячних паломників і процвітання!

***

Христина

Щиро дякую Патріаршому паломницького центру за гарну організацію такої чудової прощі! Мені дуже сподобалось те, що всі моменти були детально продумані. Нас весь час тримали в курсі подій, оголошували розпорядок дня, а також деталі протягом дня. Готелі, де ми зупинялися на ночівлю, були комфортні та зручні. Всі місця, які ми відвідали, залишили особливі, неповторні, позитивні враження. Приємна, радісна та весела атмосфера, що панувала протягом всієї подорожі, допомогла по-справжньому відчути присутність Бога серед нас!

Особлива подяка нашому чудовому, талановитому, відповідальному керівнику групи. Він завжди виконував свою роботу професійно, вдало справлявся з дрібними труднощами, що виникали у нас на шляху. Дякую духівнику за гарні науки, донесені простими словами про складні речі. Впевнена, що ця проща назавжди залишить в душі лише найкращі незабутні моменти!

***

Валентина

Дякую за цікаву паломницьку подорож!

***

Микола

Дякую за організацію та проведення паломницької поїздки! Відвідав та вклонився багатьом святиням, про які чув, в намірі за мир в Україні, за здоров’я рідних та друзів. Дякую за відпочинок біля моря. Всі труднощі поїздки не було важко переносити. Дякую за молитовну підтримку!

***

Надія

Працівники Патріаршого паломницького центру – ви насправді чудові!

Враження від паломницької подорожі неймовірні! Це моя перша паломницька подорож, тому порівнювати я не маю з чим. Керівник групи і духівник – неймовірно чудові люди, які вміють знайти спільну мову з усіма прочанами. Ми побачили чудові місця, відвідали святині, про які колись тільки чули і мріяли. Бажаю і надалі так працювати.

***

Галина

Слава Ісусу Христу! Шостий раз їду в поїздку з Патріаршим паломницьким центром і, як завжди, усе на найвищому рівні! До дрібниць продумано все. Організація чудова, програма надзвичайна!

Велика подяка керівнику групи за просто неймовірне розуміння, толерантність, повагу. Духівнику подяка за науки, людяність. Автобус – супер, водії – молодці! Море вражень! Дякую Патріаршому паломницького центру! Бажаю надалі процвітати і дарувати нам таку радість у житті! До нової зустрічі

***

Ярина

Як на першу мою поїздку з паломниками – це було дуже класно, насичено, весело! Дякую всім, а особливо духівнику за жарти. Ще хочу подякувати керівнику за те, що так організовано ставився до всього. Дякую водіям, що так чудово їхали вночі і вдень. Дякую всім за спільні молитви!

***

Юстина

Цю поїздку я не забуду ніколи. Це написано в доброму розумінні. Було дуже цікаво подорожувати і пізнавати щось нове, ходити по святих місцях, купатися у прохолодному морі. Так, це все дуже добре, але найбільше мені сподобалось те, як проповідував духівник. Це було дуже цікаво і в деякій мірі навіть смішно! Отець любить жарти, і вони в нього дуже смішні! Я б не відмовилась від повторної поїздки з такою командою!

***

Уляна

Дуже сподобалася проща до Греції, особливо сподобався отець, від якого багато навчилася, пізнала багато нового. Атмосфера була позитивна, відчула духовне піднесення! Відчуття неймовірні! Тепер буду чекати наступного літа, щоби знову поїхати і духовно збагатитися, набратися сил на цілий рік.

***

Степан

Мені дуже сподобалося проща до Греції, Боснії та Герцеговини і Меджугор’я. Дякую за доброго провідника та за духівника, який провадив всіх нас, наставляв науками та молитвою. Хочу подякувати за організованість і терпеливість, за гарні пісні і молитву, за доброту. Дякую за гарну поїздку!

***

Віра

Від щирого серця дякую Богу, що допоміг мені знайти можливість поїхати в цю поїздку. Дякую керівнику за чітко, правильно і добросовісно організовану програму. Гарний маршрут, вишукані готелі, продумане чергування переїздів та відпочинку. Дякую духовному керівнику за його доступність, простоту духовних наук, за почуття гумору в поєднанні з високоосвіченістю, твердими переконаннями та добропорядністю. Дякую водіям автобуса за високі професійні навики та сумлінне виконання своїх обов’язків. Дякую всім прочанами, що були єдиною командою та підтримували один одного. З такими людьми готова їхати в наступні прощі!

***

Анна

Маршрут цікавий, організація добра, враження надзвичайні! Дякую!

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн