Відгуки паломників щодо паломництва до Кальварії Зебжидовської, місця культу Хресної дороги

Відгуки паломників щодо паломництва до Кальварії Зебжидовської, місця культу Хресної дороги

ПЕРІОД: 23-25 лютого 2018 р. МАРШРУТ: Львів – Легевники – Краків – Кальварія Зебжидовська – Ченстохова – Варшава – Люблін – Львів *** Андріана Сердечно дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію паломницької поїздки до святинь Польщі. Щиро дякую духівнику за його змістовні реколекції і роздуми, а також керівнику за цікаву і змістовну програму. Нехай […]

ПЕРІОД: 23-25 лютого 2018 р.
МАРШРУТ: Львів – Легевники – Краків – Кальварія Зебжидовська – Ченстохова – Варшава – Люблін – Львів

***

Андріана

Сердечно дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію паломницької поїздки до святинь Польщі. Щиро дякую духівнику за його змістовні реколекції і роздуми, а також керівнику за цікаву і змістовну програму. Нехай Всемилостивий Господь благословить вашу працю.

***

Олена

Хочу виразити свою вдячність духівнику нашої групи і керівнику за прекрасну організацію прощі до святинь Польщі. Дякую за їх добрий настрій, терпеливість і ревну молитву під час цієї духовної мандрівки. Дякую за можливість пізнати традиції і духовні скарби Польщі, а також вклонитися святим місцям. Щира подяка Патріаршому паломницькому центру УГКЦ.

***

Ольга і Степан

Велика подяка Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за безцінну роботу, яку ви робите для зміцнення нашої віри і розвитку духовності! Також хочеться подякувати нашому керівнику за бездоганну організацію, духівнику за духовну опіку.

***

Олена

Передати словами свої відчуття під час своєї першої паломницької поїздки неможливо. Одне знаю точно, що це була не остання моя подорож до святинь Європи. Щиро дякую керівнику за терпіння і розуміння до нас, а також духівнику групи за такі гарні духовні науки, молитви, молебні, вервиці, протягом кожного дня нашої прощі. Щиро дякую усім хто спричинився до організації цієї прощі.

***

Любов

Я дуже рада, що поїхала в це паломництво, яке збагатило моє духовне життя. Велика подяка духівнику, який з нами молився, навчав. Вдячна керівнику за організованість, згуртованість нашої групи.

***

Анастасія

Найперше дякую Господу Богу за те, що дозволив мені побувати в духовній мандрівці з чудовими людьми. Дуже вразила організованість, все на вищому рівні. Дякую духівнику, його проповіді дуже вразили мене. За все дуже дякую!

***

Анна

Враження від паломництва залишились яскраві, насичені та приємні! З власного досвіду переконалась, що кожна наступна паломницька поїздка допомагає відкритись і зрозуміти себе та інших краще. Дякую!

***

Оксана

Дуже вдячна за чудове паломництво до святинь Польщі. Прекрасна організація, логістика, дуже корисні і надихаючі науки. Дізналась багато нового для себе. В усіх відвідуваних святих місцях я дуже відчувала ласку Божу і отримала духовну віднову. Вкінці кожного насиченого і повного вражень дня, приємним сюрпризом був дуже високий рівень готелю, де зупинялися. Слава Богу за Патріарший паломницький центр, що дає можливість провести відпочинок з Богом.

***

Леонід

Дякую Патріаршому паломницькому центру за це паломництво. Я перший раз поїхав в таку поїздку і побачив ті святі місця, про які мріяв. Побачив і почув багато цікавого. Дякую керівнику і духівнику за організацію. Після цього паломництва знаю, де би я хотів ще раз побувати в майбутньому. Дякую!

***

Світлана

Найперше дякую Богу та Патріаршому паломницькому центру за таку гарну організацію. Дякую за такий гарно проведений час. Дякую духівнику за гарні науки і взагалі все дуже гарно і корисно. Тому я не кажу паломницькому центру прощай, а кажу до нових зустрічей.

***

Ольга

Я дуже вдячна Богові, що Він мене покликав на таку прощу. Дякую духівнику за духовні науки. Велике дякую.

***

Ірина

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за таку чудову прощу до святинь Польщі. Також висловлюю велику подяку керівнику за його розповіді, відповідальність. Духівнику за щирість і відданість. Щиро дякую!

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...