Відгуки паломників щодо паломництва до країн Балтії та Скандинавії

Відгуки паломників щодо паломництва до країн Балтії та Скандинавії

ПЕРІОД: 22 червня – 01 липня 2019 р. Б. МАРШРУТ: Львів – Варшава – Вільнюс – Гора Хрестів – Рига – Таллінн – Стокгольм – Осло – Мальме – Копенгаген – Берлін – Лагевніки – Львів *** Людмила Дякую Патріаршому паломницькому центру, що організував таку захоплюючу подорож, де я змогла побачити багато цікавих країн та […]

ПЕРІОД: 22 червня – 01 липня 2019 р. Б.

МАРШРУТ: Львів – Варшава – Вільнюс – Гора Хрестів – Рига – Таллінн – Стокгольм – Осло – Мальме – Копенгаген – Берлін – Лагевніки – Львів

***

Людмила

Дякую Патріаршому паломницькому центру, що організував таку захоплюючу подорож, де я змогла побачити багато цікавих країн та збагатитися духовно. Сил та наснаги керівнику, духівнику та паломницькому центру. До нових зустрічей.

***

Ярослава

Паломницьким туром задоволена. Було цікаво як з пізнавального, так і з духовного напрямку. Також велике спасибі керівнику групи, духівнику та водіям за добре організовану і якісно проведену поїздку.

***

Ірина

Дуже вдячна за поїздку. 12 балів!

***

Данило

Мені все дуже сподобалося. Давно хотів побувати у цих країнах, тому дуже радий, що мені випала така можливість. Дуже привітний керівник і духівник. Сподобалися готелі: чисті, затишні, зручні. Дуже хочу поїхати з Патріаршим паломницьким центром наступного року.

***

Алла

Дуже дякую Патріаршому паломницькому центру за надану можливість побувати в різних країнах з паломницькою місією. Особлива подяка керівнику за гарно спланований маршрут, за відповідальність, пунктуальність, комунікабельність, духівнику за супровід, за повчальні проповіді, водіям за професійне та відповідальне ставлення до своєї роботи, групі за згуртованість, всім разом за гарну, приємну подорож. До нових зустрічей!!!

***

Валентина

Ця подорож з Патріаршим паломницьким центром вже третя. Була дуже пізнавальною, організованою, душевною для всієї моєї сім’ї, а особливо для мене. Вдячна духовному наставнику, керівнику, водіям. Дякую всім! Душею готова до нової подорожі.

***

Яна

Ця паломницька мандрівка дала мені багато цікавого. Побачила нові країни, пізнала історію та культуру. Познайомилася з людьми, які розділили зі мною думки і віру. Велика подяка духівнику за проповідь, яка дала мені розуміння Біблії. Велика подяка керівнику групи. Було все добре організовано. Дуже цікаві екскурсії та гарний відпочинок. Велика подяка всім. Це найкраща подорож в моєму житті!

***

Сергій

Паломницька поїздка організована на хорошому рівні. Спасибі керівнику і духівнику. Багато нового відкрив для себе. Почув, як встановлювалася релігія в країнах, в яких був. Взагалі велике дякую!!!

***

Ніна

Велика подяка керівнику групи за організованість, тактовність, чемність, за красивий спів. Подяка духівнику за красиві грамотні проповіді. Велика подяка водіям за дорогу. Спасибі всій команді. До наступних подорожей і зустрічей.

***

Олена

Велика подяка Патріаршому паломницькому центру за змістовну та гарно організовану подорож. Дякую керівнику за терпляче ставлення до такої кількості людей зі своїми думками та побажаннями. Духівнику вдячний за цікаві, пізнавальні бесіди. Дізналась багато цікавого. Окрема вдячність водіям за комфорт під час подорожі.

***

Катерина

Насамперед хочу подякувати керівнику за всю організаційну діяльність, терпіння і підтримку. Завдяки його зусиллям поїздка видалась чудовою. Отримала море задоволення, прекрасних емоцій і непогану засмагу. Побувала в країнах, про які давно мріяла. Деякі екскурсії були просто неймовірними. Також велике спасибі духівнику за його гарні, розумні слова. Було над чим подумати. Велике дякую водіям за гарну дорогу без пригод та їхню витривалість.

***

Ігорь

Я с семьей уже второй раз еду в паломническую поездку. Могу сказать, что поїздка продумана в каждом городе, где мы останавливались, все экскурсии были на высоком профессиональном уровне. Особо хочеться отметить руководителя группы, который заботился о каждом и никого не оставил без внимания. Большое спасибо паломническому центру за прекрасно продуманную экскурсию.

***

Василь

Дякую Патріаршому паломницькому центру за добре організоване, правильно сплановане відвідування країн та паломницьких міст. Особлива подяка керівнику групиза згуртування групи і керівництво. Духовний наставник у доступній формі розказував про відвідувані місця, що збагатило паломників духовно.

***

Зореслав

Паломництво, яке організував Патріарший паломницький центр, приніс для мене масу позитиву, пізнавального і в цілому гарний відпочинок. Дякую керівнику за організованість, толерантність, педантність, мудрість. Дякую духівнику за проповіді, катехизацію. Це Петрарка, Спіноза і Шопенгауер в одному лиці. Дякую водіям за професіоналізм у своїй роботі. Дякую групі за індивідуальність. Бажаю всім здоров’я, Божого благословення! До нових зустрічей!

***

Дмитро

Все чудово! Щира подяка керівнику групи, духівнику і водіям! Всім їм благ як від Бога, так і від людей!

З повагою паломник Дмитро.

***

Леся

Хочу висловити слова найщирішої подяки Патріаршому паломницькому центру за прекрасно організовану поїздку до Скандинавії. Нам сподобалось усе: екскурсії, готелі, переїзди. Незважаючи на певні труднощі фізичного характеру, все було чудово. Часу вистачило на все: молитви, відпочинок, на вільний час для себе, без стресів, поспіху. Все було спокійно і сплановано. Керівник – людина на своєму місці, володіє високою організаційною культурою, всі найкращі людські чесноти ніби втілились в одній людині. Культурний, виважений, завжди спокійний, вміє чудово контактувати з людьми, тактовний, інтелігентний. Особлива подяка духівнику, завдяки якому багато нового дізналися для свого духовного збагачення. Саме таким, на наш погляд, має бути справжній священик! Не можу не подякувати і нашим водіям. Більш добрих, людяних, старанних водіїв ми не зустрічали. Ще раз дякуємо за цю чудову паломницьку подорож!

***

Лідія

Дякую Патріаршому паломницькому центру за дуже змістовну, насичену паломницьку подорож до країн Балтії та Скандинавії. Зокрема духівнику та керівнику за їх відкриті серця та цікаві насичені проповіді. В першу чергу за це просте, надзвичайно відкрите серце духівника, його розумні поради, роздуми. Божого благословення Вам у Вашій нелегкій праці! Дякую!

***

Ірина

Поїздка «Скандинавія – Балтія» надзвичайно добре продумана та організована. Керівник групи виважений, чіткі його дії забезпечили групі комфортні умови та безтурботне перебування у турі. Духовний супровід  духівника давав можливість пізнати багато цікавих і ще не пізнаних речей. Усе отець здійснював у доступній і коректній формі, що спонукало до глибоких роздумів. Поєднання хорошої організації та духовного супроводу отця надовго залишиться у моєму серці.

***

Тетяна

Почуття вдячності Богу і Патріаршому паломницькому центру переповнюють моє серце і душу. Це була одна з найкращих  наших паломницьких мандрівок. Відчуття від десятиденної прощі такі, ніби це була одна велика неділя з Богом, рідними і близькими людьми. Переповнюють почуття свята і казки з щасливим кінцем. За це ще раз дякую організаторам, керівнику, духівнику, водіям за чудову організацію, духовні науки, щасливу дорогу. Повертаюся додому з великою вірою і надією в Боже милосердя. Нехай нас всіх благословить Бог і буде до нас милосердний.

***

Богдана

СІХ! Дуже цікава подорож і не проста. Керівнику вистачило терпіння для нас усіх. Дякуємо! Духівник хоч і молодий, але дуже гарно повчав нас і проводив з нами бесіди, вислуховував усіх. Дуже багато розповідав про речі, на які я навіть не звертала увагу, а це важливо знати. Думаю, що з кожною такою поїздкою будь-хто зміниться на краще. Я багато почерпнула для себе. Дякую!

***

Ірина

Дякую за гарну організацію поїздки, насичену і пізнавальну програму. Окрема подяка керівнику за супровід і дуже коректне відношення до паломників, таких відмінних один від одного, за комфорт і вміння створити затишну атмосферу під час поїздки. Подяка духівнику за духовний супровід, гарну науку, отримані нові знання з катехизму і Слова Божого.

***

Валентина

Дуже вдячні Патріаршому паломницькому центру, а особливо керівнику за терпеливість до нас. Дай Боже йому й надалі залишатися таким хорошим керівником. Будемо надіятися ще не раз побувати в паломницьких поїздках разом з ним. Дякуємо! Слава Ісусу Христу!

***

Наталя

Дякую Богові і Патріаршому паломницькому центру за чудову, змістовну, гарно організовану, емоційно наповнену і надзвичайно цікаву подорож. 10 днів пройшли дуже швидко, ми відвідали сім країн з цікавою історією і сучасністю. Такі подорожі дають можливість краще зрозуміти Боже милосердя до нас, бо маємо так багато, але можемо це зрозуміти, порівнюючи себе з іншими. Дякую за духовний супровід, за гарного духівника, який проводив гарні духовні науки, змістовні розповіді, історії та повчальні оповідання. Особлива подяка керівнику за тактовне спілкування і організовану подорож. Надзвичайно захоплююча подорож! Щаслива, що вона мені вдалася!

***

Христина

Дуже сподобались організаційні моменти:

1) Роздрукований план та щоденне нагадування плану подорожі.

2) На все вистачало часу (сніданки, санітарні зупинки, можливість щось взяти з валіз)

3) В міру насичені екскурсії (історична хронологія і декілька цікавих фактів).

4) Достатньо часу для самостійних прогулянок містами.

5) Духовний супровід, щоденні молитви, Служби Божі, можливість спілкування з духівником!

***

Людмила

Паломництвом задоволена. Духовно збагатилася. Черпнула багато духовного знання. Хочу відмітити духовного наставника, який на свій молодий вік дуже обізнаний, ерудований, багато знає, цікаво розповідає. Трішки заздрю його прихожанам за такого наставника. Також мені сподобався керівник:  спокійний, урівноважений. Його голос, коли він співає, заворожує.

***

Галина

Протягом паломницької поїздки до країн Балтії та Скандинавії керівником було все дуже добре організовано по всім питанням. Була відчутна відповідальність за кожного з подорожуючих, чітко доводилася належна інформація. Разом з керівником супроводжував нас і духівник, який продовж паломництва не тільки читав молитви, а й багато розповідав релігійних історій, з яких я для себе зробила деякі висновки. Я дуже вдячна духівнику і керівнику за цю поїздку.

***

Ольга

Дякую Патріаршому паломницькому центру за можливість відвідати святі місця Балтики, Скандинавії. Все дуже сподобалося: готелі, в яких відпочивали, організація екскурсій, гіди, які проводили екскурсії. Окрема подяка духівнику за його бесіди та повчальні проповіді, керівнику, який опікувався нами як рідними, тому за весь час подорожі навіть не відчувалося, що знаходилися на чужині.

***

Вікторія

Хочу написати слова подяки Патріаршому паломницькому центру за дуже цікаві тури, які нам пропонують. Другий раз з величезним задоволенням використала можливість прийняти участь в паломництві по святим місцям країн Скандинавії. Подорож надзвичайно цікава, все було заздалегідь передбачено, що дало можливість  почувати себе впевнено. Особливо хочеться відзначити зусилля керівника – дуже ввічлива, компетентна людина. Духівник нашої групи багато часу приділяв молитвам, цікавим розповідям, дуже вдячна йому. В автобусі було комфортабельно, за що окрема вдячність  нашим водіям. При нагоді із задоволенням прийму участь в наступних турах.

***

Анастасія

Дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за неймовірний відпочинок і духовне збагачення.

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн