Відгуки паломників щодо паломництва до Люрду з нагоди 160-річчя об’явлення Богородиці

Відгуки паломників щодо паломництва до Люрду з нагоди 160-річчя об’явлення Богородиці

ПЕРІОД: 22 липня – 02 серпня 20-18 Маршрут: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Сабб’ядоро – Ля Салет – Нарбона-Пляже – Люрд – Мон-Сен-Мішель – Лізьє – Шартр – Париж –  Реймс – Страсбург – Прага – Лагевніки – Львів *** Дана Поїздка дала можливість духовно зрости, зрозуміти суть вічного. За все дякую! Надзвичайна робота керівника, […]

ПЕРІОД: 22 липня – 02 серпня 20-18

Маршрут: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Сабб’ядоро – Ля Салет – Нарбона-Пляже – Люрд – Мон-Сен-Мішель – Лізьє – Шартр – Париж –  Реймс – Страсбург – Прага – Лагевніки – Львів

***

Дана

Поїздка дала можливість духовно зрости, зрозуміти суть вічного. За все дякую!

Надзвичайна робота керівника, спів церковних пісень, молитви! Дякую за його важку роботу, за забезпечення нам гідної паломницької подорожі!

Отець-духівник! – Його проповіді, Служби, молитви підносять до Бога! Дякую за його поради, опіку, батьківську підтримку! Особливо хочу подякувати шоферам за їхню роботу, чуйність безпеку нашого життя.

За все дякую.

***

Олена

Чудова подорож! Щира подяка Патріаршому паломницького центру за можливість духовного збагачення під час подорожі до Люрду. За можливість знайомства з чудовою командою, що згуртувалися під час поїздки як сім’я. Особлива подяка керівнику групи, який всі труднощі на шляху вирішував професійно, за його стійкий дух. Подяка духівнику групи – високодуховна особистість! Він був опорою, наставником і товаришем у будь-якій ситуації. Подяка водіям за комфортабельну поїздку у чистоті та плавній дорозі! Завжди толерантні, виховані та професійні.

Дай вам Боже здоров’я та многії літа! Розквіту та процвітання! Толерантних та глибоко духовних паломників!

***

Любов

Щиро дякую Патріаршому паломницького центру за організацією чудового туру до святих місць, зокрема до місця з’явлення Матері Божої в Люрді бідній дівчині Бернадеті!

Група пережила незабутнє випробування, але Господь дозволив нам продовжити тур. Велике спасибі керівнику групи, який зумів виправити ситуацію, що склалася. Дякую всім, хто допомагав йому у цьому. Щиру подяку складаю духівнику, котрий завжди знаходив потрібні слова, закликав до молитви і щиро молився, повчав усіх прочан.

Божа Благодать в Люрді, в святинях Парижа, Реймсу, Страсбурга, Праги, Лагевнік збагатили наші душі, закликали нас до любові, щирої молитви, покаяння. Дякую і водіям, які нас супроводжували.

***

Лариса

Хочу подякувати керівнику групи за гарно організовану прощу. Було багато непередбачених обставин, але він усе вирішив. Це була моя п’ята паломницька проща, яка додала сил і зміцнила віру в Бога. Дякую за духівника, який вміє достукатися до кожної душі. Коли людина їде на прощу вона живе тільки з Богом і для Бога! Слава Ісусу Христу!

***

Марія

Щира і безмежна подяка колективу Патріаршого паломницького центру за такі гарні подорожі. Паломники в них духовно зростають. Особлива подяка від мене керівнику групи, а також духівнику. Нехай Господь Бог нас усіх тримає під своєю опікою!

Слава навіки Богу!

***

Ольга

Ось і закінчується наш паломницький тур до Люрду. За десять днів ми відвідали багато святинь Європи, де особливим є Люрд, Шартр, Лагевніки. Збагатилися, у першу чергу, духовно, окрім того, пізнали історичні цінності Італії, Франції і Чехії. Патріарший паломницький центр зумів чітко організувати поїздку, за що дуже вдячна керівникам. Молодці! Особлива подяка духівнику за прекрасний духовний супровід: молитви, Літургії, спів релігійних пісень, проповіді. Ще раз дякую організаторам цього паломництва до Люрду та християнських святинь Європи.

***

Остап і Юлія

Дякуємо за паломницьку подорож. Вона була дуже цікавою, емоційно наповненою та духовно збагаченою. Дякуємо керівнику за організацію, за чудовий супровід, за насичену програму, дуже цікаві екскурсії і за хороший настрій, що панував продовж усієї нашої подорожі! Хочемо висловити подяку Патріаршому паломницького центру за організацію таких турів. Це надзвичайна подія у нашому житті!

***

Олександр і Олена

Неймовірно суперово! Велика подяка організаторам і особливо керівнику за подорож! Все дуже сподобалось! Пригода неймовірна! Керівник – професіонал, завжди спокійний витривалий, завжди знайде вихід з будь-якої непередбаченої ситуації! Дякую духівнику групи за його настанови та духовність.

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...