Відгуки паломників щодо паломництва до Меджугор’я

Відгуки паломників щодо паломництва до Меджугор’я

ПЕРІОД: 20-25 серпня 2018 р. Б. Маршрут: Львів – Марія Повч – Спліт – Меджугор’є – Макарска – Вепріц – Егер – Львів *** Ольга Паломництво до Цариці миру – про цю подорож мріяла цілий рік. Готувалася духовно. Мрія моя збулася з Божою допомогою. Меджугор’є – благословенне місце! Таке єднання з Матір’ю Божою, Царицею миру, відчула […]

ПЕРІОД: 20-25 серпня 2018 р. Б.

Маршрут: Львів – Марія Повч – Спліт – Меджугор’є – Макарска – Вепріц – Егер – Львів

***

Ольга

Паломництво до Цариці миру – про цю подорож мріяла цілий рік. Готувалася духовно. Мрія моя збулася з Божою допомогою. Меджугор’є – благословенне місце! Таке єднання з Матір’ю Божою, Царицею миру, відчула вперше в житті. Хресна дорога важка і водночас легка. Піднесення, єднання людей, молитва – це дає силу і наповнює любов’ю.

Вдруге їздила з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ. Організація, супровід групи, Літургії – все на вищому рівні! Велика шана і подяка священику та керівнику групи! Молодці! Дякую за чудові дні паломництва! Люблю вас!

***

Михайло

Поїздка, організована Патріаршим паломницьким центром, вдалася. Духовне піднесення, яке було під час сходження на гору об’явлення Матері Божої, Цариці миру, та Хресна дорога залишиться в пам’яті на все життя!

Супровід та розважання духівника в деякій мірі змінили мої погляди на життя, релігійні переконання, зміцнили відносини в родині, любов до дітей.

Керівник групи молодець! Коректний, вихований, все організовував з відповідальністю та професійно. Наступна подорож буде тільки з допомогою вашого Патріаршого паломницького центру УГКЦ. Дякую за все!

***

Галина та Михайло

Слава Ісусу Христу! Паломницька подорож до святинь Угорщини, Хорватії, Боснії та Герцеговини залишила тільки приємні спогади, море вражень та хороший настрій, який на протязі всієї поїздки підтримували духівник та керівник нашої групи.

До початку поїздки працівники Патріаршого паломницького центру детально роз’яснили графік поїздки, надали інформацію про речі, які необхідно взяти, тощо. Паломництво проходило відповідно до наданого графіку.

Духівник і керівник групи всю подорож старалися максимально розповісти про відвідані нами місця, враховували думку групи при вирішенні різних питань, які виникали під час поїздки.

Ми щасливі, що звернулися до Патріаршого паломницького центру та обрали саме цю подорож! Бажаємо повторити поїздку або обрати іншу із запропонованих, щоби більше пізнати світ та святині. Щиро вдячні та сподіваємось зустрітися знову!

Окрема велика подяка духівнику – це надзвичайно колоритний, розумний, веселий, сучасний, справжній український священик! Він проводив нас всю дорогу і було завжди цікаво слухати його навчання, настанови, розважання. Хотіли б знову подорожувати з ним! Дай вам Боже міцного здоров’я, злагоди, миру, достатку та сил подорожувати та повчати людей і вести за собою.

***

Ірина та Андрій

Ми з чоловіком вже вдруге відвідали Меджугор’є, це святе місце. Дякуючи заступництву Матері Божої, організації провідника, проповідям і настановам духівника ми чудово провели час і відновились духовно. Щиро дякуємо за ці чудові дні духовної віднови і відпочинку. Бажаємо і рекомендуємо кожній людині хоч один раз побувати у Меджугор’ї і відчути ту благодать, яку Бог дарує кожному в цьому святому місці, тому що словами це передати неможливо. Ще раз дякуємо патріаршому паломницького центру за чудову організацію прощі!

***

Ярослава і Володимир

Дякуємо духівнику та керівнику за чудовий паломницький тур в Меджугор’є. Перебуваючи на місці об’явлення Матері Божої, нам здавалося, що Матір Божа була з нами і чула наші прохання. Духівник проводив нам чудові реколекції, читав прекрасні проповіді, навчав нас правд Божих, а керівник опікувався нами як брат і батько.

Дякуємо Богові, що дав нам таких гарних провідників і мріємо ще колись побувати з ними в паломницькому турі.

***

Василь і Наталя

Ось стоїмо на українському кордоні. Як шкода, що закінчилася наша подорож. П’ять днів пройшли, як один день. Тур був збагачений духовними розмовами та настановами. Проповіді та Літургії отця вражали. В групі переважала дружня, тепла атмосфера.

Раді, що між екскурсіями був вільний час та можливість відпочити на морі.

Трохи засмутило, що прийшлося поселятися у готелі двічі, але керівник швидко владнав усі непорозуміння з адміністрацією готелю. Несподіванкою були ситні вечері, які виявилися доволі смачними. Після цієї поїздки роздумуємо вже над наступною поїздкою до Європи з Патріаршим паломницьким центром.

***

Марія і Мирослав

Ми з чоловіком вирушили в паломницьку мандрівку в Меджугор’є 20 серпня 2018 р. Організацією Патріаршого паломницького центру задоволені, бо вже не один раз їздили з ним на прощу. Керівник групи дуже вдало і відповідально ставиться до всіх запитів групи. духівник дав нам глибоку духовну науку, яка запала в наші серця. Ми побували на горі об’явлень Матері Божої, пройшли Хресну дорогу, молилися Вервицю до Матері Божої і Серця Христового. Кожного дня відбувалися Служби Божі в наших наміреннях за мир в Україні, за захисників і їхні сім’ї. Ми дуже вдячні керівнику групи і духівнику за проведену прощу, в якій отримали духовне збагачення. За все дуже вдячні!

Слава Ісусу Христу!

***

Ганна

В такій поїздці я вперше. Приємно вражена і надзвичайно задоволена. Усе побачене, відчуте, пережите мною зобов’язує переосмислити своє життя, вчинки і плани. Старатимусь брати участь в інших паломницьких поїздках. Велику подяку висловлюю керівнику групи та духівнику за цікаві розповіді, проповіді, науку. Дякую також групі – цікаві і дотепні люди!

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн