Відгуки паломників щодо паломництва до Риму, Ватикану на зустріч з папою Франциском

Відгуки паломників щодо паломництва до Риму, Ватикану на зустріч з папою Франциском

ПЕРІОД: 25-30 січня 2018 р.Б. Львів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Будапешт – Егер –  Львів *** Наталя Намоленість. Захват. Вдячність. Важко описати цю подорож, свої відчуття після неї, адже їх так багато! Але одне я знаю точно – з цієї поїздки неможливо повернутися колишнім – щось змінюється в думках, в серці, в душі. Я дуже […]

ПЕРІОД: 25-30 січня 2018 р.Б.
Львів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Будапешт – Егер –  Львів

***
Наталя

Намоленість. Захват. Вдячність. Важко описати цю подорож, свої відчуття після неї, адже їх так багато! Але одне я знаю точно – з цієї поїздки неможливо повернутися колишнім – щось змінюється в думках, в серці, в душі. Я дуже вдячна організаторам та нашому духовному наставнику, адже подорож була паломницькою в повному змісті цього слова – Літургія, ранішні молитви, відвідування старовинних храмів, можливість сповіді (навіть в автобусі). Все це змінює на краще. Дивлячись на краєвиди за вікном автобуса, замислюєшся над важливими питаннями. Сама атмосфера подорожі спонукає до цього. І це чудово! Дуже добре, що такі паломництва існують в Україні. Адже в такій поїздці відчуваєш – Бог з нами, українцями. І ми з ним. Тому все буде добре для кожного з нас. Дякую!!!

***

Ольга та Михайло

Найперше хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію та можливість побачити папу Франциска та блаженнішого Святослава, спільно молитися в соборі святої Софії. Також дякуємо духівнику за Літургії та духовний супровід. Дякуємо керівнику за терпіння та організацію. Туром дуже задоволені До нових зустрічей!!!

***

Оксана

Велика вдячність керівнику групи і духівнику за чітку організацію і насичену програму, за спільні молитви і розуміння. Також вдячні гідам, які так добросовісно виконували свою роботу, полегшували нашу дорогу. Дуже вражена святинями Риму. Прошу Бога, щоб дозволив мені поїхати ще в паломництво, адже це так потрібне моїй душі.

***

Василь

Паломницька подорож до Ватикану була теплою, світлою і радісною.
Особливо, коли ми відвідали собор в Марії Повч і доторкнулися до чудотворної ікони Пречистої Богородиці. Незабутні враження від зустрічі з блаженнішим Святославом та папою Франциском. Велике дякую керівнику і духівнику за організацію.

***

Уляна

Патріарший паломницький центр УГКЦ організував надзвичайно цікаву, насичену поїздку до святинь Італії, Ватикану, Угорщини. Мене надзвичайно вразили усі місця куди ми змогли потрапити. Особливо я щаслива, що мала можливість взяти участь у спільній молитві з сотнями українців, з блаженнішим Святославом в українському соборі Святої Софії в Римі. Незабутнім для мене буде благословення паломників Папою Франциском. Для мене була велика нагода роздумати над своїми вчинками та життям. Велика вдячність духівнику за супровід (побільше б таких відкритих, позитивних людей). Усій групі вдячна за спільні пережиті емоції, розуміння, позитивний настрій, спільну молитву.

***

Євген

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за таку прекрасну організацію паломницької подорожі до святого місця Риму. Дякую за той короткий період, за який ви зробили цю неймовірну подію для мене і для інших прочан, бути в Святій Софії, спільно молитись з блаженнішим Святославом і папою Франциском. Особлива вдячність духівнику за молитви і вміння слухати. Дякую керівнику за хорошу організацію, дисципліну та повагу до нашої групи.

***

Ігор

Щиро вдячний за організовану паломницьку поїздку. Все було організовано прекрасно. Особливо хотілося б відзначити нашого духівника за молитви, за змістовні бесіди. З таким духівником можна подорожувати вічно. Старший групи відпрацював на відмінно. Ще раз щире спасибі!

***

Оксана

Щиро дякую за емоції, враження і спогади, які залишаться надовго. Дуже гарно були поєднані екскурсії і духовні чування. Особливо дякую за прекрасний духовний супровід духівнику, він був для нас справді духовним батьком, який піклувався про кожного паломника, був для кожного добрим порадником. Особлива подяка Господу Богу за хорошу погоду.

***

Ігор

Надзвичайно вражений таким цікавим, насиченим і цікавим туром. Поїздка була дуже добре організована Патріаршим паломницьким центром, враховувалися побажання паломників і від цього поїздка відбулася ще цікавіше.

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн