Відгуки паломників щодо паломництва до Святої Землі

Відгуки паломників щодо паломництва до Святої Землі

ПЕРІОД: 25 вересня – 03 жовтня 2019 р.

МАРШРУТ: Київ – Яффо – Ейлат – Вифлеєм – Поле пастушків – Єрусалим – ріка Йордан – Мертве море – Єрихон – Гора спокус – Галілейське море – Капернаум – гора блаженств – Капернаум – гора – Кана – Гора Тавор – Назарет – Хайфа – Тель-Авів – Київ

***

Михайло

Перебуваючи в паломницькому турі у Святій Землі, я дуже радий, що ми разом із дружиною Марією побували у місцях, де народився Ісус, де народилася його мати Марія, по тих святих місцях, де ходив Ісус зі своїми учнями і творив чудеса. Перебуваючи в храмі на Літургії (вдома) відчував себе не так близько до тих подій, які описані у Біблії, як відчув це тут, на місці. Були декілька моментів, що виступали сльози на очах та стискало в грудях, я не знаю, чому так було, але воно так було.

Хочу подякувати організаторам за цей тур, подякувати нашому керівнику за організованість, нашому гіду, нашим отцям та усій групі. Нехай Господь Бог хоронить нас від усього злого.

***

Романія

Ісус запросив мене на Святу Землю і я дякую Богу за все. Мені дуже все сподобалось і я вірю в те, що я тут не останній раз. Мрію про те, щоб мої діти також були запрошені на Святу Землю.

Наш гід-екскурсовод дуже врівноважена, добра людина, з якою було дуже цікаво кожного дня. Дуже дякую Вам за Вашу доброту і терпеливість до нас, паломників. Здоров’я Вам і Вашій родині, вашим друзям і вашим ворогам. З повагою, Романія. Слава Ісусу Христу!

***

Галина

Щиро дякую за таку цікаву чудесну мандрівку. Дуже гарна група, люди вся, як одна єдина сім’я, настільки здружилися, неначе рідні. Велика подяка керівнику групи, гіду і нашим духівникам, які єднали нас молитвою Божою. Одним словом, все було чудово!

***

Людмила

Мені все дуже сподобалось. Велике спасибі отцям та нашому гіду, інтелігентній і дуже милій жінці, за змістовну програму.

***

Марія

Щиро вдячна за гарну організацію паломництва, дякую керівнику групи, яка дійсно є на своєму місці, виважена. Дякуємо духівнику за добрі науки, повчання. Маю бажання ще раз поїхати.

***

Світлана

Дякую організаторам за таку чудову поїздку! Дякую всій групі за підтримку, повагу, розуміння! Це незабутня поїздка! Спасибі!!!

***

Михайло

Дякую Богу і Вам, дорогі організатори нашого паломницького туру. Вражень не передати словами. Дякую, продовжуйте в такому дусі, а ми в свою чергу будемо Вам допомагати, заохочувати людей теж відчути це блаженство. Дякую!

***

Євгенія

Я надзвичайно вражена побаченим. Дуже гостинна наша керівник групи, якій я щиро дякую. Дуже гарно складена програма. Дуже-дуже вдячна Вам.

***

Дякую за гарну організацію, особливо керівнику за душевність і настрій отцю духівнику. Організовуйте, кличте, поїдемо. Дякую! Мені дуже сподобалось! Ви супер-найкращі!

***

Ольга

Дякую Богові, що я приїхала на Святу Землю. Ходили по тих місцях, де ходив Ісус, пережили Хресну дорогу, збагатилися духовно. Велике спасибі нашим духовним отцям за їх науки, Служби Божі, а також керівнику і гіду. Дякую!!!

***

Тетяна

Щиро дякую за надзвичайну проведену паломницьку подорож. Знайомство з новими людьми, море позитивних емоцій, багато корисної та пізнавальної інформації. Духовний супровід на вищому рівні. Вам зичу добра, злагоди та любові.

***

Лариса

Щиро вдячна за чудові дні, проведені в паломництві до святих місць, за атмосферу і підтримку всіх, хто був поряд. Подорож добре організована, за що добрі слова подяки керівнику. Паломники постійно відчували її підтримку, отримували відповіді на всі запитання. Вдячна за спільні молитви отцям. Було щиро. Паломництво, спільні молитви дали наснагу на майбутнє.

***

Олена

Щиро дякую організаторам, Патріаршому паломницькому центру УГКЦ, керівнику, отцям за чудову, високодуховну поїздку до Ізраїлю! Надзвичайно цікаво, інформативно, позитивно з гарним екскурсоводом. Враження переповнюють, адже паломницький тур був сповнений молитвами, радісними враженнями та захопленням від святих місць. Дякую за здійснення мрій!

***

Світлана

Я дякую Богу і організаторам, особливо нашому отцю і нашому гіду за повчальні моменти мого життя,  за пізнавання життя Ісуса Христа, за позитивні емоції під часу туру, за знайомства і пізнання життя Ісуса Христа, за позитивні емоції під час туру, за знайомства і пізнання життя людей на Святій Землі. Я в шоці! Дякую всім! П. Іруся ти просто супер! Всі молодці. Дякую Богові!

***

Роман

Дякую за чудові та незабутні враження. Особлива подяка за відмінну організацію туру. Щиро бажаю Вам багато паломників (вдячних) та натхнення у здійсненні нових мандрівок.

***

Ірина

Я перший раз в паломницькій поїздці в Єрусалим на Святу Землю. Дуже сподобалась організація екскурсій, надзвичайно цікаво і з великою любов’ю до своєї землі гід розповідала про життєвий шлях Ісуса Христа. З таким екскурсоводом ще і ще раз приїхати на Святу Землю. Велика подяка духівникам за щоденну молитву і духовну підтримку.

***

Наталія

Дуже вдячна за паломницьку подорож. Враження надзвичайні. Хай Господь поблагословить мене і людей, які це організували. Дякую.

***

Марія

Я перший раз у такому турі. Враження мене переповнюють. На цих святих місцях ти краще починаєш розуміти біль, який Ісус переносив за нас.

Велика подяка всім організаторам, священникам і всім паломникам, з якими спілкувалася. Група підібралася спокійна, людяна. Я безмежно щаслива і тішуся, що я побувала на цій Святій Землі. Дякую ще раз всім-всім.

***

Марія

Враження неймовірні взагалі від Ізраїлю. Святині Єрусалиму, Вифлеєму, Назарету додали мені впевненості про знання історії, дійсності життя Ісуса Христа і Його Матері Марії. Прикластися до святині Гробу Господнього, віддати Ісусу свою любов і просити, і дякувати за його жертву за мене на хресті. Найбільше враження, переживання було, коли ми проходили Хресну дорогу. Я побачила, не уявляла, а пройшла нею, хоча, дякуючи Ісусу, не так, як Він.

Дякую Богові, що могла поїхати і засвідчити свою любов, своє уповання на Ісуса Христа, Богородицю і просити про свою сім’ю, про прощення гріхів, мир в Україні, здоров’я і благополуччя, добробут своєї сім’ї. Дякую Патріаршому паломницькому центру за гарну програму. Дякую керівникові, гіду, духівнику за гарну змістовну програму.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...