Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Кіпру

Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Кіпру

ПЕРІОД: 13-20 жовтня 2019 р. МАРШРУТ: Київ – Ларнака – Лімасол – Пафос – Кіккос – Трикуккя – Троодос – Мосфілоті – Меніко – Нікосія – Ларнака – Пентакомо – Лімасол – Київ *** Марія Моя паломницька поїздка до святинь Кіпру вдалася чудово від першого до останнього дня. Все було вдало продумано та організовано. Ми […]

ПЕРІОД: 13-20 жовтня 2019 р.

МАРШРУТ: Київ – Ларнака – Лімасол – Пафос – Кіккос – Трикуккя – Троодос – Мосфілоті – Меніко – Нікосія – Ларнака – Пентакомо – Лімасол – Київ

***

Марія

Моя паломницька поїздка до святинь Кіпру вдалася чудово від першого до останнього дня. Все було вдало продумано та організовано. Ми постійно молилися, і мене це дуже тішило, за що я щиро вдячна духівнику. Екскурсовод також потішив своїми відмінними знаннями, м’яким тембром голосу. Чудовий гід. Все було чудово! Браво! Дякую! Дякую! Дякую!

***

Світлана

Дорога до Храму

У наш благословенний час – у час великого духовного воскресіння нації, коли слова-підпільники із святого вертепного дійства: «Вставай, народе, з тяжкої неволі розкутий,  пімсти кайдани, жорстокі рани, Ісусе. Здобудь державу, Ісусе, наш полк завзятий у бій за славу вже рушив…» – колись вимовлювані напівпошепки у сінях людських помешкань – нині пророчимо голосно-трубно. Ось і наша паломницька родина, яка вирушила до Кіпру, вільно і щиро молилася, вітала один одного «Слава Ісусу Христу» – «Слава навіки Богу Святому». Отже, паломництво було духовно змістовним, екскурсійно цікавим та ще й з можливістю відпочити на морі.

Хочу висловити щиру подяку духівнику, який супроводжував і організовував паломницький шлях, за його батьківську опіку, за неперевершені проповіді та мудрі настанови, за свідчення. Його Боже слово проймає, розум виповнюється легким блаженством і радістю, відчуттям легкості і свободи. Його проповіді навчають,тривожать душу, непокоять і турбують серце. Коли слухаю отця, якось по-особливому більшію душею; уже потім, коли закінчиться Літургія, я розкочую тасьму його проповіді і радію: направду, яку добродійну особливість можна стріти так неочікувано на нашій життєвій дорозі, світлу думками і справами.

Ще раз хочу подякувати, Вам, Отче, та висловити сподівання на паломництво до інших країн.

Дякую також усій паломницькій родині за розуміння, підтримку, маю надію, що всім було комфортно зі мною.

Користуючись нагодою, ще раз дякую і до нових зустрічей у паломництві. Всім добра, злагоди, усіляких гараздів, Божої ласки.

***

Лідія

Дякую Богу, що існує ваша організація  паломницьких турів, завдяки якій я побачила багато християнських храмів, змогла помолитися Богу, пізнати святині Кіпру… Дай, Боже, здоров’я усім, хто провадить нас у паломництві, а зокрема духівнику, який просвічує нас духовно, та керівнику, без якої ми не уявляємо паломництва!

Прошу Бога, якщо на те буде Його воля, щоб ще більше пізнати Божу науку, святині, їздити в паломництва. Тільки тут вдосконалюємося як християни, вчимося жити по-Божому, збагачуємося духовно, змінюємося. Ці дні є найблагодатніші для мене. Немов Божа ласка через духівника сходить на нас. Спокій, блаженство. Міняються життєві цінності. Бажаю, щоби святині Кіпру побачило щонайбільше християн з України. Їздила у кілька паломництв, і все, за що ми з чоловіком молилися, сповнилося. Усім Божого благословення!

***

Марія

Слава Ісусу Христу!

Надзвичайна проща до святинь Кіпру збагатила мене духовно, огорнула Божою благодаттю. Чудова організація, духовний супровід духівника неможливо передати словами, це треба відчути! Дякую духівнику та керівнику Патріаршого паломницького центру. Чекаю на нові пропозиції.

***

Анна

Дякую Патріаршому паломницькому центру, зокрема духівнику, за прекрасну організацію поїздки. Все було чудово! Згадка про християнські святині Кіпру залишиться на все життя. Душа переповнена емоціями. Чудовий гід!

***

Тетяна

Слава Ісусу Христу!

Найщиріша подяка організаторам цього паломництва. Поїздка вразила глибиною духовності. Насичена цікавими розповідями дуже духовного і толерантного гіда. Відвідано багато святинь. Молитви, духовні розмови і розважання з духівником… І все це у надзвичайно мирній, дружелюбній атмосфері у групі. Побудовано паломництво дуже мудро: кожного дня Свята Літургія, молитви, Сповідь, Вервиця, відвідини святинь Кіпру і вгорах, і в долині, і в столиці… Побутові питання вирішено гарно: проживали на березі Середземного моря, у хорошому готелі зі смачними сніданками і вечерями. Щиро вдячна духівнику за щирі розмови і особисті поради. Амінь!

***

Ігор

Паломництво мене духовно збагатило. Подяка духівнику!

***

Любов

Чудова поїздка на Кіпр, прекрасний духівник, найкращі паломники!!! Дякую Богу за все!

***

Світлана і Михайло

Дуже дякуємо Патріаршому паломницькому центру за таку змістовну, продуману прощу до Кіпру. За всю прощу не було жодного інциденту. Нам були відкриті двері до всіх храмів і монастирів, які були заплановані. В цій прощі ми відпочили, як духовно, так і фізично. Мали можливість кожного дня бути на Службі Божій і приймати Святе Причастя, що є важливо для мене. З духівником кожний день був святом. Дякуємо йому за слово Боже і науки, які він дарував нашій групі. Все було найкраще. Молитва, вервиця, наука. Не кажемо: прощавайте, прощі!, а кажемо: до скорих, нових прощ! Хай Бог благословить вашу працю!

***

Ігор

Хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за таку чудову, незабутню, сповнену враженнями паломницьку подорож на о. Кіпр.

Розпочалася наша подорож з найдавнішого міста Кіпру – Пафосу. Побували в одному з найдавніших храмів острова – катакомбному храмі Панагії Вунаркотіси, відвідали тектонічний розлом поблизу руїн стародавнього Пафосу і святилища Афродіти. Ненадовго зупинилися у візантійському храмі св. Параскеви, пройшлися по древній частині Пафосу, яка згадується в Діяннях святих апостолів, підходили до колони святого апостола Павла, місця його проповіді і бичування. Побували біля гавані Пафосу з венеціанським фортом і залишками портової церкви Панагії Хрісоліменотіси, і завітали  в чоловічий ставропігійний монастир св. Неофіта-Затворника, де перебувають мощі святого. Були в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в чоловічому ставропігійному Свято-Кікському монастирі Божої Матері (XI – XII ст.). У храмі знаходиться чудотворна ікона, написана, за переказами, св. Лукою.

Враження від подорожі переповнюють і серце і душу. Рекомендую взяти участь усім, хто ще не був, бо хто був – той обов’язково повернеться. Дякую! Нехай вас благословить Господь!

***

Любов

Захоплена нашим паломництвом. Гарно обдумана, організована подорож. Щиро вдячна організаторам! Особлива вдячність духівнику!

***

Любов

Паломництво на Кіпр було організовано на вищому рівні, багато позитивних вражень. Все гарно!

***

Наталя

Поїздка чудова. Організація дуже добра. Надзвичайно тепла атмосфера. Паломницькі поїздки до храмів 4-5 століття вражають. Добре продумано маршрути, можна побачити весь Кіпр… Особлива подяка отцю за духовний супровід. Збалансовано продуманий відпочинок для душі і тіла.

Організаторам щира подяка. Буду рекомендувати друзям і знайомим.

***

Василь

Завдяки Вашій паломницькій діяльності я побував у багатьох країнах, пізнав світ, збагатив свій кругозір у духовній сфері, ознайомився із духовною культурою країн, в яких побував. Вдячний існуванню Патріаршого паломницького центру. Думаю, що якщо буде воля Божа, буду брати участь у наступних паломництвах.

***

Василь і Оксана

Дякуємо Богу, дякуємо духівнику, дякуємо всім, хто зробив велику роботу для нас простих паломників, щоб ми змогли щораз більше пізнавати Божу любов та Божу ласку.

Велике дякую! До нових пізнань!

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн