Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Польщі – Лагевніки, Кальварія, Ченстохова

Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Польщі – Лагевніки, Кальварія, Ченстохова

ПЕРІОД: 08-10 листопада 2019 р. Б. МАРШРУТ: Львів – Легевники – Краків – Кальварія Зебжидовська – Ченстохова – Варшава – Люблін – Львів *** Ганна В паломницькій поїздці дуже багато позитивних вражень. За кордоном була вперше. Вдячна Богу за погоду. Водії дуже добре ставилися до всіх. Гарно підібрані фільми про двох Пап. Керівник до всіх […]

ПЕРІОД: 08-10 листопада 2019 р. Б.

МАРШРУТ: Львів – Легевники – Краків – Кальварія Зебжидовська – Ченстохова – Варшава – Люблін – Львів

***

Ганна

В паломницькій поїздці дуже багато позитивних вражень. За кордоном була вперше. Вдячна Богу за погоду. Водії дуже добре ставилися до всіх. Гарно підібрані фільми про двох Пап. Керівник до всіх добре, терпеливо ставився, пильнував, щоб ніхто не загубився. Також вдячна духівнику за духовний супровід, за щоденні, ранішні і вечірні молитви, за те, що ми мали можливість бути на Святій Літургії. Дуже гарні спогади. Дякую!

***

Артем

Дуже дякую за паломницьку поїздку до святинь Польщі. Поїздка за кордон з паломницькою метою для нас перша. Сподіваємось, що не остання з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ. В цілому поїздкою задоволений. Дякую за професійну роботу водіїв і керівника групи, який уміло дисциплінував групу для вчасних зборів і відправлень. Приємно було побувати під духовною опікою священика. Сподобалась робота екскурсоводів у Кракові і Варшаві, гарні умови проживання в готелях. Буду планувати і молитися за нові поїздки.

***

Іван

Дуже гарна подорож, екскурсії, готелі, смачна їжа.

***

Ольга

Дуже дякую за таку гарну поїздку. Сподобалося усе.Духівник був дуже хороший, провадив з нами бесіди і спільні молитви. Дякую за хорошу організацію екскурсій. Водії теж супер.Відпочинок і паломництво об’єднались воєдино. Дякую за щасливі дні проведені під час прощі в Ченстохову.

***

Люба

Я вперше за границею, дуже задоволена. Дуже всім вдячна за поїздку і бажаю вам побільше паломників, успіхів у вашій благородній роботі і здоров’я!

***

Зеновія

Дорогі працівники Патріаршого паломницького центру, дякую вам за таку гарну організацію. Особливо дякую духівнику і керівнику групи. Нехай Бог береже вас!

***

Марта

Слава Ісусу Христу!

Складаю велику подяку Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за гарну організацію прощі по таких гарних святих місцях. Особлива подяка духівнику, керівнику і водіям. Бажаю всім процвітання і Божого благословення!

***

Любов

Поїздка дуже сподобалась. Все було на вищому рівні – починаючи від водіїв та закінчуючи погодою. Також приємно вразила робота керівника групи та духовний супровід священика. Дякую щиро!

***

Наталія

Слава Ісусу Христу! Вперше була в даній поїздці, хоча з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ подорожую багато років. Як і всі попередні поїздки, так і теперішня, організовані на високому рівні. Керівник групи – чудовий організатор, завжди прислухається до побажань прочан.Готелі дуже комфортні, на сніданках широкий вибір страв. Екскурсоводи – майстри своєї справи. Духовний супровід священика додав особливої окраси і залишив відчутний слід в наших серцях. Дуже вдячна водіям за комфорт в автобусі і увагу до нас. Все було супер! Дякую!

***

Павло і Ганна

Ми з дружиною складаємо щиру подяку Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за благодатну, духовну і пізнавальну подорож. В ній ми отримали Божу благодать, оновилися духовно і збагатилися інтелектуально. В особливий спосіб треба подякувати духівнику, керівнику, досвідченим водіям-професіоналам, а також компанії смиренних паломників.

Моє серце відпочивало, душа була смиренна, а розум чистий як ясне небо, не забруднений мирськими думками. Я дякував Господу нашому, Сину Божому Ісусу Христу, який помер на хресті за наші гріхи… Дякував Пресвятій Богородиці, Матері Сина Божого. Молився перед святими чудотворними іконами за здоров’я своїх рідних, молився за упокій своїх родичів і близьких, що померли в надії на воскресіння. Радувався мальовничими краєвидами світу цього.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...