Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Польщі

Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Польщі

ПЕРІОД: 05-07 квітня 2019 р. Б. МАРШРУТ: Львів – Млини – Краків – Лагевніки – Ченстохова – Ярослав – Львів *** Лариса Дуже дякую за чудову прощу. Особлива подяка керівнику за терпіння і розуміння. Найглибше вразив духовний провід священика. За все вдячна організаторам. Господу Богу слава навіки! *** Олег Дякую за чудову паломницьку подорож. Сподобалося усе. […]

ПЕРІОД: 05-07 квітня 2019 р. Б.

МАРШРУТ: Львів – Млини – Краків – Лагевніки – Ченстохова – Ярослав – Львів

***

Лариса

Дуже дякую за чудову прощу. Особлива подяка керівнику за терпіння і розуміння. Найглибше вразив духовний провід священика. За все вдячна організаторам. Господу Богу слава навіки!

***

Олег

Дякую за чудову паломницьку подорож. Сподобалося усе. Будемо старатися і далі їздити з вами та рекомендувати своїм знайомим.

***

Тетяна

Вперше їздила з Патріаршим паломницьким центром в поїздку до святинь Польщі. Враження дуже хороші. Дякую організатору за цю поїздку та духівнику за чудові проповіді. Божого вам благословення, а мені нагоди поїхати з вами ще.

***

Ольга

Мої враження від поїздки. Коли є добрі наміри, вони завжди збуваються. В мене була мрія помолитися біля ікони Ченстоховської Богородиці. Відчуття неможливо передати словами, коли я була на цьому святому місці.

Вразили духовні науки священика, збагатили моє духовне життя. Тому дуже дякую Богові за такого духовного провідника в цій подорожі. Дякую керівнику – великий організатор, людина на своєму місці. Водієві також велике спасибі. Бажаю всім такого спокійного водія у всіх подорожах. Нехай всіх вас оберігає Господь Бог і Матінка Божа.

***

Ірина

Дякую за гарну поїздку! Все, як Господь влаштував, перевищило мої очікування. Від дрібних побутових речей (зупинки, автобус, готель тощо) до високодуховних речей (сповідь, проповіді, наука) – все як неймовірно гарний дарунок від Бога! Дякую всім, хто попрацював, щоб усе організувати, хто потурбувався про наш комфорт та духовне наповнення паломництва.

***

Віталій і Марина

Дякуємо Богові, духівнику, керівнику та водію за неймовірну подорож. Все було якнайкраще. Зауважень не маємо. Бажаємо Патріаршому паломницькому центру УГКЦ процвітання та Божого благословення! Дякуємо!

***

Каталіна

Дякую Богові нашому Ісусові Христові за благодать в мої 80 років відвідати святі місця. Щира вдячність духівнику за його святий, щирий, високоосвічений супровід цього паломництва. Дякую керівникові групи за його знання і прекрасне відношення до прочан. Дякую сестрі-монахині за її увагу, щиру посмішку, любов до нас. Слава Ісусові Христові!

***

Андрій

Цікавий, гарно організований тур. Хочеться побажати Патріаршому паломницькому центру багато нових пізнавальних поїздок. Ще раз подяка організаторам туру!

***

Любомира

Висловлюю подяку організаторам туру: духівнику, сестрі-монахині, керівнику, водію за інтелігентне душевне відношення. В цій поїздці збагатилася духовно. Сподіваюсь, якщо буде дозволяти здоров’я, здійснити паломництво до інших святинь. Щиро бажаю здоров’я усім учасникам туру.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн