Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Польщі

Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Польщі

ПЕРІОД: 05-07 квітня 2019 р. Б.

МАРШРУТ: Львів – Млини – Краків – Лагевніки – Ченстохова – Ярослав – Львів

***

Лариса

Дуже дякую за чудову прощу. Особлива подяка керівнику за терпіння і розуміння. Найглибше вразив духовний провід священика. За все вдячна організаторам. Господу Богу слава навіки!

***

Олег

Дякую за чудову паломницьку подорож. Сподобалося усе. Будемо старатися і далі їздити з вами та рекомендувати своїм знайомим.

***

Тетяна

Вперше їздила з Патріаршим паломницьким центром в поїздку до святинь Польщі. Враження дуже хороші. Дякую організатору за цю поїздку та духівнику за чудові проповіді. Божого вам благословення, а мені нагоди поїхати з вами ще.

***

Ольга

Мої враження від поїздки. Коли є добрі наміри, вони завжди збуваються. В мене була мрія помолитися біля ікони Ченстоховської Богородиці. Відчуття неможливо передати словами, коли я була на цьому святому місці.

Вразили духовні науки священика, збагатили моє духовне життя. Тому дуже дякую Богові за такого духовного провідника в цій подорожі. Дякую керівнику – великий організатор, людина на своєму місці. Водієві також велике спасибі. Бажаю всім такого спокійного водія у всіх подорожах. Нехай всіх вас оберігає Господь Бог і Матінка Божа.

***

Ірина

Дякую за гарну поїздку! Все, як Господь влаштував, перевищило мої очікування. Від дрібних побутових речей (зупинки, автобус, готель тощо) до високодуховних речей (сповідь, проповіді, наука) – все як неймовірно гарний дарунок від Бога! Дякую всім, хто попрацював, щоб усе організувати, хто потурбувався про наш комфорт та духовне наповнення паломництва.

***

Віталій і Марина

Дякуємо Богові, духівнику, керівнику та водію за неймовірну подорож. Все було якнайкраще. Зауважень не маємо. Бажаємо Патріаршому паломницькому центру УГКЦ процвітання та Божого благословення! Дякуємо!

***

Каталіна

Дякую Богові нашому Ісусові Христові за благодать в мої 80 років відвідати святі місця. Щира вдячність духівнику за його святий, щирий, високоосвічений супровід цього паломництва. Дякую керівникові групи за його знання і прекрасне відношення до прочан. Дякую сестрі-монахині за її увагу, щиру посмішку, любов до нас. Слава Ісусові Христові!

***

Андрій

Цікавий, гарно організований тур. Хочеться побажати Патріаршому паломницькому центру багато нових пізнавальних поїздок. Ще раз подяка організаторам туру!

***

Любомира

Висловлюю подяку організаторам туру: духівнику, сестрі-монахині, керівнику, водію за інтелігентне душевне відношення. В цій поїздці збагатилася духовно. Сподіваюсь, якщо буде дозволяти здоров’я, здійснити паломництво до інших святинь. Щиро бажаю здоров’я усім учасникам туру.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...