Відгуки паломників щодо паломництва – Стежинами Святих Отців

Відгуки паломників щодо паломництва – Стежинами Святих Отців

ПЕРІОД: 26 квітня – 05 травня 2018 року

Маршрут: Львів – Кошице – Трієст – Рим – Ватикан – Манопелло – Сан-Джованні Ротондо – Барі – о. Корфу – Меджугор’є – Макарска – Вепріц – Марія Повч – Львів

***

Ана

Поїздка чудова. Отримала величезне духовне збагачення. Раджу всім поїхати. Кращого відпочинку не існує. Це паломництво четверте в моєму житті. Для тіла – це важко, але для душі – кращого відпочинку і спокою годі уявити. Величезне спасибі керівнику та духівнику. Ми ще не повернулись додому, а я вже чекаю наступну духовну подорож.

***

Оксана

Важке, виснажливе, проте, захоплююче, повчаюче, неймовірне паломництво. Раджу всім. Не пошкодуєте. Особлива подяка за професійність, витримку, толерантність отцю та керівнику. Христос воскрес!

***

Ірина

Дякую за цікаву, змістовну та духовно наповнену прощу. Дякую керівнику і Патріаршому паломницькому центру за гарно складений маршрут, а духівнику – за Святі Літургії та духовні настанови. Бажаю Божої благодаті всім паломникам і провідникам цієї подорожі.

***

Віталій

З 26.04 -05.05 завдяки Патріаршому паломницькому центру УГКЦ я здійснив паломницьку поїздку «Стежинами святих Отців Католицької Церкви та Богородиці». Коротко хочу підкреслити: програма надзвичайно насичена, організація на високому рівні, добре продуманий маршрут. Однозначно рекомендую поїздки від Паломницького центру людям будь-якого віку чи матеріального стану. Дякую щиро за поїздку!

***

Любов

Дуже насичена паломницька подорож: інформаційно, духовно, фізично. Дякую за маршрут! Любові, наснаги, нових доріг до Господніх храмів! Віри та терпіння!

***

Ольга

Моя сім’я вже вдруге подорожує з Патріаршим паломницьким центром. Всі екскурсії, всі подорожі добре продумані та сплановані. Духовний супровід, керівник групи роблять все можливе, щоб за короткий період різні люди добре познайомилися і подружилися. Дуже дякую Господу Богу і всім організаторам за такі прекрасні духовні подорожі.

***

Воротбит

Дякую за можливість відвідати такі унікальні місця як Сан Джовані Ротондо, Барі, о. Корфо.

***

Анна

Хто відчує смак паломництва, не зможе просто відпустити або забути ці емоції. На що це схоже особисто для мене? – На ті відчуття, які мали ранні християни, коли збиралися та подорожували разом, як заповідав Ісус, згадуючи події, описані вже пізніше в Євангелії.

З іншої сторони, продовж цих 5-10 днів стаються чудеса! Це час, в якому маємо можливість долучитися до тих подій, які пам’ятають ці святі місця, та досвідчити одночасно маленькі чудеса в своєму житті! Дякую за паломництво, за цікавий маршрут, за насичені інформативно, духовно екскурсії, розповіді, проповіді, слова, що торкають серце! Дякую за натхнення! З вами розумієш, що можливо ми на правильному шляху до пізнання любові та Божої милості. Паломництво вчить нас бути вдячними, цінувати, радіти. Паломництво проживаєш всім серцем, натхнення зберігається в душі ще довгий час після поїздки. Дякую за можливість молитися до св. Спиридона та св. Миколая Чудотворця. Вірю в силу спільної молитви. Маю намір в майбутньому відвідувати інші святині разом з Патріаршим паломницьким центром. Повертаючись додому, відчуваю легкість та радість в душі, якою хочу поділитися з батьками, з родиною. Прагну огорнути своїх рідних неймовірним потоком любові та радості, які як дарунки всі веземо додому. Якщо раніше я мала питання щодо змісту, якості життя, то прощі мене змінили, утвердили в одній дуже важливій речі – любові до життя, до ближнього, любові до Господа, відкрили Його велику любов і милосердя до нас.

***

Галина

В паломницький тур закордон я поїхала вперше. До цього часу відвідувала храми і була на прощах по Західній Україні. Проща надзвичайно сподобалась. Незважаючи на деякі фізичні незручності, втому, вона пройшла як на одному диханні, відбулась з надзвичайним духовним піднесенням,. Багато знань почерпнула з духовних наук та проповідей духівника – велика йому за це подяка. Велика подяка і керівнику групи за хорошу організацію цього туру. Бажаю подальшого процвітання Патріаршого паломницького центру, щоби що більше людей змогли побувати на прощах, духовно збагатитися і поділитися Божою ласкою з іншими людьми. Дякую Господу Богу за можливість помолитися в таких святих місцях за Україну і в своїх наміреннях.

***

Оксана

Дякую за поїздку. Маршрут організований дуже цікаво, оптимальний по цілі та часу, рекомендую. Дякую за дуже хорошого керівника.

***

Ярослава

Дякую Господу Богу за прекрасний, подарований час паломництва по святих місцях. Відвідавши велику кількість святинь, приклонивши коліна перед святими мощами, ми збагатилися духовно. Направду, серце кожного з нас перемінилося, я в це щиро вірю.

***

Світлана

Дякую за подорож. Обов’язково поїду ще.

***

Наталія

Дякую Патріаршому паломницькому центру за подорож до святинь. Я дуже сильно задоволена, вражена святими місцями, щоденними молитвами. Дякую всім за організацію, за керівнику за супровід, дякую священику та своїм батькам. Захоплюючий переїзд паромом до Греції. Я рада, що поїхала на цю святу прощу. Сподіваюсь, що це не остання подорож! Дякую Вам!!!

***

Ярослава

Це вже не перша моя поїздка з Патріаршим паломницьким центром. Кожна подорож особливо приємна і цікава, я довідалась багато нового. Духівник дуже розумний, обізнаний, міг нас багато навчити. Завдяки керівнику групи подорож не була надто важкою, незважаючи на нічні переїзди. Дякую!

***

Людмила

Їздимо з чоловіком вже не перший раз і не перший рік. Хочемо подякувати Вам за організацію прощ. Ми завжди задоволені. До нових зустрічей!

***

Юрій

Дуже задоволений прощею, нема слів. Це неможливо описати, це можна лише побачити і відчути духовно! Якщо є бажання і кошти, треба обов’язково поїхати! Дуже велика подяка духовному отцю та керівнику групи!

***

Тарас

Все нормально. Продумана програма.

***

Володимир

Гарно дякую за такий цікавий та насичений різноманітний паломницький тур. В майбутньому обов’язково скористаюся послугами патріаршого Паломницького центру! Дякую!!!

***

Лідія

Дякую Богу та всім організаторам прощі, що я могла відвідати святі місця, про які мріяла. Дуже багато цікавих вражень, душевного збагачення, хоч фізично трохи змучилася. Мрію по поїздку в Барселону. Завжди слідкую за сайтом Патріаршого паломницького центру. До наступної поїздки! Дякую!

***

Надія

Дуже рада, що взяла участь у цій прощі. Залишилися незабутні, просто неймовірні враження. Дякую усім організаторам, зокрема керівнику, який просто, спонтанно, усім доступно доносив нам інформацію. Очікую наступну подорож!

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...