Відгуки паломників щодо паломництва – Стежинами Святих Отців

Відгуки паломників щодо паломництва – Стежинами Святих Отців

ПЕРІОД: 26 квітня – 05 травня 2018 року Маршрут: Львів – Кошице – Трієст – Рим – Ватикан – Манопелло – Сан-Джованні Ротондо – Барі – о. Корфу – Меджугор’є – Макарска – Вепріц – Марія Повч – Львів *** Ана Поїздка чудова. Отримала величезне духовне збагачення. Раджу всім поїхати. Кращого відпочинку не існує. Це […]

ПЕРІОД: 26 квітня – 05 травня 2018 року

Маршрут: Львів – Кошице – Трієст – Рим – Ватикан – Манопелло – Сан-Джованні Ротондо – Барі – о. Корфу – Меджугор’є – Макарска – Вепріц – Марія Повч – Львів

***

Ана

Поїздка чудова. Отримала величезне духовне збагачення. Раджу всім поїхати. Кращого відпочинку не існує. Це паломництво четверте в моєму житті. Для тіла – це важко, але для душі – кращого відпочинку і спокою годі уявити. Величезне спасибі керівнику та духівнику. Ми ще не повернулись додому, а я вже чекаю наступну духовну подорож.

***

Оксана

Важке, виснажливе, проте, захоплююче, повчаюче, неймовірне паломництво. Раджу всім. Не пошкодуєте. Особлива подяка за професійність, витримку, толерантність отцю та керівнику. Христос воскрес!

***

Ірина

Дякую за цікаву, змістовну та духовно наповнену прощу. Дякую керівнику і Патріаршому паломницькому центру за гарно складений маршрут, а духівнику – за Святі Літургії та духовні настанови. Бажаю Божої благодаті всім паломникам і провідникам цієї подорожі.

***

Віталій

З 26.04 -05.05 завдяки Патріаршому паломницькому центру УГКЦ я здійснив паломницьку поїздку «Стежинами святих Отців Католицької Церкви та Богородиці». Коротко хочу підкреслити: програма надзвичайно насичена, організація на високому рівні, добре продуманий маршрут. Однозначно рекомендую поїздки від Паломницького центру людям будь-якого віку чи матеріального стану. Дякую щиро за поїздку!

***

Любов

Дуже насичена паломницька подорож: інформаційно, духовно, фізично. Дякую за маршрут! Любові, наснаги, нових доріг до Господніх храмів! Віри та терпіння!

***

Ольга

Моя сім’я вже вдруге подорожує з Патріаршим паломницьким центром. Всі екскурсії, всі подорожі добре продумані та сплановані. Духовний супровід, керівник групи роблять все можливе, щоб за короткий період різні люди добре познайомилися і подружилися. Дуже дякую Господу Богу і всім організаторам за такі прекрасні духовні подорожі.

***

Воротбит

Дякую за можливість відвідати такі унікальні місця як Сан Джовані Ротондо, Барі, о. Корфо.

***

Анна

Хто відчує смак паломництва, не зможе просто відпустити або забути ці емоції. На що це схоже особисто для мене? – На ті відчуття, які мали ранні християни, коли збиралися та подорожували разом, як заповідав Ісус, згадуючи події, описані вже пізніше в Євангелії.

З іншої сторони, продовж цих 5-10 днів стаються чудеса! Це час, в якому маємо можливість долучитися до тих подій, які пам’ятають ці святі місця, та досвідчити одночасно маленькі чудеса в своєму житті! Дякую за паломництво, за цікавий маршрут, за насичені інформативно, духовно екскурсії, розповіді, проповіді, слова, що торкають серце! Дякую за натхнення! З вами розумієш, що можливо ми на правильному шляху до пізнання любові та Божої милості. Паломництво вчить нас бути вдячними, цінувати, радіти. Паломництво проживаєш всім серцем, натхнення зберігається в душі ще довгий час після поїздки. Дякую за можливість молитися до св. Спиридона та св. Миколая Чудотворця. Вірю в силу спільної молитви. Маю намір в майбутньому відвідувати інші святині разом з Патріаршим паломницьким центром. Повертаючись додому, відчуваю легкість та радість в душі, якою хочу поділитися з батьками, з родиною. Прагну огорнути своїх рідних неймовірним потоком любові та радості, які як дарунки всі веземо додому. Якщо раніше я мала питання щодо змісту, якості життя, то прощі мене змінили, утвердили в одній дуже важливій речі – любові до життя, до ближнього, любові до Господа, відкрили Його велику любов і милосердя до нас.

***

Галина

В паломницький тур закордон я поїхала вперше. До цього часу відвідувала храми і була на прощах по Західній Україні. Проща надзвичайно сподобалась. Незважаючи на деякі фізичні незручності, втому, вона пройшла як на одному диханні, відбулась з надзвичайним духовним піднесенням,. Багато знань почерпнула з духовних наук та проповідей духівника – велика йому за це подяка. Велика подяка і керівнику групи за хорошу організацію цього туру. Бажаю подальшого процвітання Патріаршого паломницького центру, щоби що більше людей змогли побувати на прощах, духовно збагатитися і поділитися Божою ласкою з іншими людьми. Дякую Господу Богу за можливість помолитися в таких святих місцях за Україну і в своїх наміреннях.

***

Оксана

Дякую за поїздку. Маршрут організований дуже цікаво, оптимальний по цілі та часу, рекомендую. Дякую за дуже хорошого керівника.

***

Ярослава

Дякую Господу Богу за прекрасний, подарований час паломництва по святих місцях. Відвідавши велику кількість святинь, приклонивши коліна перед святими мощами, ми збагатилися духовно. Направду, серце кожного з нас перемінилося, я в це щиро вірю.

***

Світлана

Дякую за подорож. Обов’язково поїду ще.

***

Наталія

Дякую Патріаршому паломницькому центру за подорож до святинь. Я дуже сильно задоволена, вражена святими місцями, щоденними молитвами. Дякую всім за організацію, за керівнику за супровід, дякую священику та своїм батькам. Захоплюючий переїзд паромом до Греції. Я рада, що поїхала на цю святу прощу. Сподіваюсь, що це не остання подорож! Дякую Вам!!!

***

Ярослава

Це вже не перша моя поїздка з Патріаршим паломницьким центром. Кожна подорож особливо приємна і цікава, я довідалась багато нового. Духівник дуже розумний, обізнаний, міг нас багато навчити. Завдяки керівнику групи подорож не була надто важкою, незважаючи на нічні переїзди. Дякую!

***

Людмила

Їздимо з чоловіком вже не перший раз і не перший рік. Хочемо подякувати Вам за організацію прощ. Ми завжди задоволені. До нових зустрічей!

***

Юрій

Дуже задоволений прощею, нема слів. Це неможливо описати, це можна лише побачити і відчути духовно! Якщо є бажання і кошти, треба обов’язково поїхати! Дуже велика подяка духовному отцю та керівнику групи!

***

Тарас

Все нормально. Продумана програма.

***

Володимир

Гарно дякую за такий цікавий та насичений різноманітний паломницький тур. В майбутньому обов’язково скористаюся послугами патріаршого Паломницького центру! Дякую!!!

***

Лідія

Дякую Богу та всім організаторам прощі, що я могла відвідати святі місця, про які мріяла. Дуже багато цікавих вражень, душевного збагачення, хоч фізично трохи змучилася. Мрію по поїздку в Барселону. Завжди слідкую за сайтом Патріаршого паломницького центру. До наступної поїздки! Дякую!

***

Надія

Дуже рада, що взяла участь у цій прощі. Залишилися незабутні, просто неймовірні враження. Дякую усім організаторам, зокрема керівнику, який просто, спонтанно, усім доступно доносив нам інформацію. Очікую наступну подорож!

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...