Відгуки паломників щодо подорожі «Паломництво до місць Об’явлень Богородиці у Фатімі, Люрді та святинь центральної Європи»

Відгуки паломників щодо подорожі «Паломництво до місць Об’явлень Богородиці у Фатімі, Люрді та святинь центральної Європи»

*** О. Сергій Особисто дуже поїздкою, паломництвом задоволений. Вважаю, що організація була на високому рівні, починаючи від початку паломництва, порад, які отримав електроною поштою та смс-повідомлення із необхідною інформацією. Керівники – молодець, справився зі своїми обов’язками на відмінно. Дбаючи про комфорт для подорожуючих, наперед повідомляв про графік зупинок та планів, що давало змогу спланувати свій […]

***

О. Сергій

Особисто дуже поїздкою, паломництвом задоволений. Вважаю, що організація була на високому рівні, починаючи від початку паломництва, порад, які отримав електроною поштою та смс-повідомлення із необхідною інформацією. Керівники – молодець, справився зі своїми обов’язками на відмінно. Дбаючи про комфорт для подорожуючих, наперед повідомляв про графік зупинок та планів, що давало змогу спланувати свій особистий час. Також керівник розповів про відпустові місця, що було цікавим особливо для мене, оскільки не мав ще змоги бути ані у Фатімі, ані в Люрді. Автобус був комфортним, а водії ставилися з розумінням. Нехай Господь і Пречиста Богородиця віддасть сторицею жертводавцям та керівникові Патріаршого паломницького центру.

***

О. Ярослав

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру, а особливо керівнику групи за чудову можливість відбути паломництво до Фатіми та Люрду. Для мене це було нагодою краще пізнати Бога та відчути молитовний дух у цих місцях, познайомитися з багатьма цікавими людьми. Особливо зворушливим було бачити жертовність волонтерів, які піклувалися хворими у Люрді. Це свідчення великої любові до потребуючих у світі., який кричить про задоволення.

В організації прощі сподобалося все: готелі, маршрут, ставлення (досить  демократичне), керівник групи, спільні молитви.

***

О. Володимир

Завершуючи цю паломницьку подорож до Фатіми, та інших святих місць, ділюся враженнями. Перед виїздом керівник групи від імені ППЦ повідомив про маршрут, зупинку та те, що потрібно мати у дорозі. Впродовж паломництва ми мали цікаву насичену та молитовну програму. Побачили святині Падови, Барселони, Фатіми, Люрду, Праги. Програми кожного дня були добре продумані, давали можливість духовно збагатитися. Дякую ППц та особисто досвідченому керівнику групи за цю незабутню паломницьку мандрівку. хай Бог благословляє вашу працю.

***

О. Володимир

Дана поїздка до Фатіми, мені сподобалась не лише духовно, але й культурно. Вважаю, що організація поїздки була на високому рівні, порівняно з тими, у яких я вже брав участь. Все було сплановано до хвилини. Приємно, що керівник групи прислухався до побажань паломників, часто нагадував програму прощі. Дякую Патріаршому паломницькому центру за подорож з вами.

***

О. Микола

Дякую Патріаршому паломницькому центру за можливість відвідати святі місця Європи. А зокрема Фатіму, де відзначаємо століття Об’явлення. Я відчув себе частинкою Католицької Церкви, взявши участь у Святій Літургії 13 вересня. Сподіваюся на подальшу співпрацю з ППЦ.

***

Омелян

Перебуваючи у прощі до Фатіми і Люрду та інших європейських держав, отримав духовно-пізнавальну насолоду. У місцях Об’явлень духовно обновив своє серце, в якому відкрита вдячність до організаторів прощі. Висловлюю свої сподівання, що в подальшому зможу, як для себе, так і для парафіян, яким служу, скористатися послугами паломницького центру. Висловлюю подяку і сподівання у подальших зустрічах.

***

Роман

Хочеться подякувати вам за вашу витривалість. Паломництво було дуже насиченим, цікавим, а також духовно збагачуючим. Тому дякую вам й усім, хто долучився до організації паломництва.

***

Нестор

Дякуючи жертводавцям та ППЦ, я зміг побувати у багатьох мальовничих та паломницьких центрах Європи. Ця поїздка для мене є дуже унікальної та особливою, бо я в тому паломництва уперше. Я багато часу проводив молитовно, тому ця поїздка була для мене дуже корисною. Дякую паломницькому центру за організацію поїздки. Все пройшло добре і майже комфортно.

***

Андрій

Дуже дякую керівникові групи за чудову паломницьку подорож., що була сповнена багатьма духовними та пізнавальними заходами. Хочеться наголосити на великих здібностях керівника, котрий намагався спланувати цю подорож найбільш організовано.

***

Ярослав

Дякую Богові, всім жертводавцям та організаторам, керівникові нашої групи, за ці благословенні дні нашого паломництва. Щоденно ми молили Господата нашу небесну покровительку – Пречисту Діву Марію за мир і Боже благословення для України, за наших військових, за всіх страждаючих і потребуючих. З ласки Божої наша молитва відбулася у різних містах і святинях Європи, що дало нагоду зблизитися з Богом, утвердитися у вірі, а також нам, хору Львівської духовної семінарії Святого Духа, послужитися своїм співом для паломників у Фатімі та у Люрді й українцям порізних містах Європи. Думаю, що цей незабутній час принесе добрі плоди у житті кожного із нас.

***

Олег

Дякую Патріаршому паломницькому центру, жертводавцям за те, що ця поїздка змогла відбутися, керівнику групи – за професійний супровід і християнську витримку. Хай Господь благословить на подальший розвиток і добрі духовні плоди.

***

О. Юрій

Щиро вдячний Патріаршому паломницькому центру та керівнику групи за цю прощу. Паломництво було сповнене духовним та фізичним відпочинком. Все пройшло на високому рівні і ми зраділи, повернувшись додому. ДЯКУЮ!!! УСПІХІВ ВАМ!!!

***

Андрій

Ця проща була унікальною можливістю бути учасником молитовного дійства з нагоди 100-літнього ювілею Об’явлення Божої Матері у Фатімі, а також молитися в інших визначних місцях і святинях Європи. Враження позитивні, тому дякую керівнику хору , жертводавцям, Богу та всім, хто посприяв поїздці. Дякую!!!

***

Тарас

Час поїздки був для мене періодом реколекційним. Багато молитви, роздумів, перегляду фільмів… Все це було дуже будуючим. Автобус став другим домом із добрими співмешканцями та керівниками. Водночас засобом певної аскези на прощі, адже, попри комфорт єврокласу, часто давалися взнаки нічні переїзди. Хочу подякувати керівнику за прекрасні миті пізнання, досі незвіданих країн, міст, місцевостей, а також за його глибоку духовність та вирозуміння.

***

Павло

Щиро вдячний Богові за те, що покликав мене через Патріарший паломницький центр у паломництво до святих місць Об’явлень Пресвятої Богородиці. Щиро дякую жертводавцям, які пожертвували кошти для поїздки. Нехай Милостивий Господь і Пресвята Богородиця заопікується усіма, хто спричинився до поїздки.

***

Микола

Дякую Патріаршому паломницькому центру за те, що організував таку насичену поїздку, де ми мали можливість не тільки побувати в святих місцях і помолитися, але й відпочити на морі під тепленьким сонечком. Також вдячний за керівника нашої групи, який, незважаючи на різні перешкоди, сумлінно виконував своє призначення. Все пройшло на високому рівні. Всім задоволений я вперше за кордоном, і завдяки цій поїздці, в мене залишилось багато позитивних вражень. Дякую вам!

***

О. Назарій

Першим чином хочу подякувати організаторам Патріаршого паломницького центру за можливість взяти участь у прощі до християнських відпустових місць. Сама проща принесла мені нові враження духовного зросту, пізнання європейської культури. Варто відзначити організацію у спільній Святій Літургії 13 вересня у Фатімі. Всі очікування від паломницької подорожі справдилися. Тож очікю нових пропозицій для прощі.

***

Роман

Паломницька поздка пройшла дуже цікаво та молитовно. Відвідали багато святинь та вознесли багато молитов до Господа та Богородиці. Сподіваюсь, що наші молитви дійшли до неба, та вірю, що кожен з нас отримає відповідь на свої духовні та насушні потреби та запитання. Окрім своїх особистих потреб було багато молитов за мир у нашій Україні. Сподіваюся, що мир все-таки настане. Велика вдячність добродіям, завдяки яким я зміг побувати у цьому паломництві! Також вдячність керівнику нашої групи. Щільний та цікавий маршрут, який був спланований назавжди залишиться у нашій пам’яті!

***

Андрій

Дуже вдячний Патріаршому паломницькому центру за чудову поїздку. Їхали точно за графіком, зупинки були вчасними і корегувалися відповідно до потреб. Керівник – спеціаліст у своїй справі, цікаво проводить екскурсії та прислухається до потреб паломників. Дуже вдало вибрана дорога, дуже багато і цікова вибрано країни, що дуже класно. Дякую всім організаторам ППЦ за молитовно збагачену, цікаву, пригодницьку і просто відпочинкову прощу! Дякую!

***

Василь

Щиро вдячний Патріаршому паломницькому центру, організаторам, та тим, хто спричинився до цього паломництва. Те, що пережив залишило глибокі враження. Адже це було паломництво , в якому кожен мав можливість доторкнутись до всього багатства християнства, починаючи від святинь паломницьких місць до нерукотворних панорам Атлантичного океану. Дякую за глибокий духовний досвід, де я зміг познайомитися із західною Церквою та зрозуміти справді її вселенськість. Бажаю ППЦ розвиватися та знайомити всіх бажаючих зі святинями світу.

***

Наталія

Щиро вдячна Патріаршому паломницькому центру за незабутню подорож святинями Європи. Найперше керівнику групи, котрий проявив турботу й переживання за кожного учасника паломництва. Дуже гарна організація, добрий настрій та атмосфера. Дякую!

***

Любомир

В першу чергу, хотілося би висловити щирі слова подяки всім організаторам даної паломницької поїздки. Зокрема, Патріаршому паломницькому центру. У цьому паломництві мені сподобався маршрут, по якому ми відвідали різні святині, готелі, високопрофесійних водіїв та екскурсоводів. Єдиною трудністю були нічні переїзди автобусом. Щиро дякую за можливість молитви та пізнання!

***

Роман

Висловлюю щиросердечну подяку Патріаршому паломницькому центру і керівнику групиза чудово організовану та проведену поїздку. Всі ці 12 днів були сповнені для мене особисто новими враженнями від побаченого, частою молитвою та цікавими розповідями керівника. Надіюсь, що у майбутньому зможу подорожувати у різноманітні відпустові місця разом із ППЦ.

***

Маркіян

Дякую Патріаршому паломницькому центру за можливість відвідати та побувати у святинях Європи. Дякую за гарно складену програму, також дякую нашому керівнику за його відданість, відповідальність та наполегливу працю. Дякую за чудову поїздку, незабутні враження та гарні емоції!!!

***

Василь

Хоча дорога втомлює, ця втома є приємною. Хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру за таку чудову поїздку. Рівно ж хочу подякувати керівнику нашої групи, який був хорошим капітаном у цій непростій мандрівці. Все було чудово! Дякую.

***

О. Ярослав

Дякуємо Богові за прекрасно проведений час прощі. Найперше хочу відзначити великий досвід прощі з Патріаршим паломницьким центром, що простежується в організаційних процесах та вирішенні супутніх моментів для успішної прощі. Врочисто і ласкаво!

***

Михайло

Дякую всім організаторам та жертводавцям паломництва. За декілька днів відвідати стільки цікавих, визначних та святих місць справді є особливим подарунком. Дякую за чудовий молитовний настрій, розуміння у важких ситуаціях. Попри всі непорозуміння та негоди завжди могли знайти порозуміння в українській пісні. Дякую за ці два незабутні тижні.

***

Ярослав

Висловлюю щиру подяку Патріаршому паломницькому центру за організацію такої чудової прощі. Багато людей мріють про таку поїздку ціле життя, тому дуже радий, що отримав таку можливість. Дякую за чудову організацію нашому керівнику, який вже має хороший досвід в цій справі, через що нам було дуже комфортно. Святині, які ми відвідали, та в яких мали змогу молитися, є місцями духовної віднови для прочан, які їх відвідують, тому дякую за молитовний дух, який панував під час всієї нашої поїздки.

***

О. Степан

Сердечно дякую Патріаршому паломницькому центру за паломництво до Фатіми і бажаю вам розвитку.

***

О. Арсен

Наше паломництво було добре організоване і гарно поєднано як молитву, відвідування світових святинь, так і звичайний відпочинок. Щиро дякую за можливість взяти участь у цьому паломництві.

***

Маркіян

Дякую Патріаршому паломницькому центру за таку унікальну можливість відвідати святині Європи. Дякую керівнику нашої групи за відповідальну та наполегливу працю. Дякую за незабутні враження та гарні емоції!!!

***

Михайло

Вдячний організаторам за можливість взяти участь у прощі та приємне керівництво у ній, приємну атмосферу відношень.

***

О. Роман

Паломницькою подорожжю є задоволений. Правда, трохи важко дві доби перебувати в автобусі у час поїздки. Враження позитивні. Подяка, Патріаршому паломницькому центру.

***

О. Тарас

Найперше вдячний за організацію цієї поїздки по святих місцях. Особисто я відчув, що таке справжнє паломництво, наповнене молитвою та відпочинком. Щиро дякую!

***

О. Роман

Задоволений паломницькою поїздкою.

***

О. Микола

Організація поїздки паломницького центру була проведена на високому рівні. Щира подяка керівнику групи.

***

Ярослав

Складаю щиру подяку за можливість брати участь у паломництві до Фатіми та інших святих місцях, а також за гарно розпрацьований графік. Дякую керівнику групи. Хай Бог благословить ваше служіння.

***

О. Віктор

Дякую організаторам і фундаторам, все прекрасно.

***

Богдан

Паломництво мені дуже сильно сподобалося!

***

О. Володимир

Хочу висловити щиру подякуза чудову організацію паломницької прощі до Фатіми з нагоди 100-століття Об’явлення Матері Божої, усе було виконане на високому рівні, враховуючи і духовні послуги у дорозі.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...