Відгуки паломників щодо подорожі «Паломництво Святої Землі»

Відгуки паломників щодо подорожі «Паломництво Святої Землі»

*** Наталія та Владислав Ми разом з моїм чоловіком перебували на Святій Землі вперше. Ми дуже задоволені організацією цієї чудової подорожі! Хочемо подякувати нашим організаторам: духівникові, керівникові групи, менеджеру та гідові за професіоналізм, турботу, опіку, пильну відповідальність, щире бажання внести для нас, паломників, в цю подорож як найбільше цінної інформації про життя Господа нашого Ісуса […]

***

Наталія та Владислав

Ми разом з моїм чоловіком перебували на Святій Землі вперше. Ми дуже задоволені організацією цієї чудової подорожі! Хочемо подякувати нашим організаторам: духівникові, керівникові групи, менеджеру та гідові за професіоналізм, турботу, опіку, пильну відповідальність, щире бажання внести для нас, паломників, в цю подорож як найбільше цінної інформації про життя Господа нашого Ісуса Христа, Матінки Божої Марії, св. Апостолів, і разом з тим – дати нам можливість побувати в цих куточках, місцях, де відбувалися найважливіші події життя й шляху Божої любовіІсуса, Пресвятої Марії. Але найважливіше це те, що вам вдалося допомогти нам зрозуміти, відчути і правдиво пережити всі події важкого шляху Господа нашого Ісуса Христа до звільнення нас від гріха, та наповнення наших сердецьвірою та Божою любов’ю! І все це – завдяки вам! Духівник та керівник групи – добрі пастирі та духовні наставники: піклувалися щоденно, щовечірньо за наші душі, відкривали наші серця до Господа! Менеджер піклувалася за адаптацію, комфортне перебування , влаштування нас у всіх місцях нашої подорожі: у готелях, храмах, у дорозі, у відпочинку на Мертвому та Середземному морях. Гід – це екскурсовод-професіонал, має великий досвід роботи, дужу відповідальність, багате знання історії Святої Землі і сакральних споруд, завдяки гідові ми встигли відвідати більше храмів і пам’ятних місць, чим було заплановано програмою, до того ж вона наша землячка – тому так тонко відчувала, що саме для нас буде найцікавіше. Щиро від всієї душі дякуємо вам усім за те, що ми відчули себе у нашій групі, як у рідній сім’ї, і всі ми разом з нашим водієм-професіоналом відчували себе безпечно та спокійно при переїздах.

***

Оксана

Дякую, що перебувала на Святій Землі. Це була далека заповітна мрія (думала, що не здійсненна). Дякую духівнику, бо саме через нього я звернулася до Патріаршого паломницького центру. Подорож була дуже насичена, цікава, збурювала у душі найглибші почуття, доторкала до самого серця, сльози лились самовільно, ніби очищували мене. Група наша була особлива, бо зібрались прочани з різних міст України, а також Польщі, Канади, Америки, – і це також внесло свою «родзинку». Керівник, гід, духівник – були професіоналами.

***

Магдалина

Всі дні проведені на Святій Землі ми, люди з різних крайочків нашої неньки України прожили однією духовною країною. Керівник групи разом із духівником та гідом продумали кожен наш крок. Ми, з маленьким Ісусом народилися, на Хресну дорогу пройшли зі Спасителем. Мелодійні пісні будуть у наших серцях до наступного паломництва.

***

Ядвіга

Хочу подякувати паломницькому центру за організовану паломницьку поїздку до Святої Земл, де я змогла відвідати святі місця, вклонитися святиням і духовно збагатитися. Особлива подяка керівнику, духівнику та гіду. Бажаю в майбутньому організовувати такі ж насичені паломницькі поїздки до святих місць.

***

Марія

Щиро вдячна за можливість відвідати святі місця, доторкнутися до них, пройти і відчути ту землю, яка дала нам Ісуса Христа. Велика подяка духівнику, керівнику, гіду. Хай Бог вам допомагає якомога більшій кількості прочан доторкнутись до святих місць.

***

Мар’яна

Я вдячна за організацію цієї поїздки Ппц, особливо вдячна керівнику та духівнику, які створили чудову атмосферу під час подорожі. Гарна продумана організація кожного дня перебування на Святій Землі, за такий короткий час змогли відвідати таку велику кількість храмів. Позитивні емоції переповнюють.

***

Ольга

Надзвичайно цікава і змістовна подорож до Святої Землі, назавжди залишила слід у душі. Дуже вдячна керівнику та духівнику за хорошу організацію подорожі.

***

Надія

Враження чудесні. Емоції переповнюють душу. Дякую за все…

***

Уляна

Я дякую Богові за таку чудову нагоду побувати на Святій Землі . адже збулась одна з моїх мрій. Словами передати ті відчуття, які я тут пережила неможливо. Тут відчувається Божа благодать , тут я почерпнула багато інформації, тут я збагатилася духовно , дуже багато зрозуміла зі Святого Письма. За це велике спасибі гіду, нашим духівникам. Також в нас зібралася дуже гарна група паломників: всі люди різні, але такі рідні. Мені дуже сподобалось наше паломництво. Дякую за проведений тиждень!

***

Надія та Василь

Тиждень минув як один день. Інформації надзвичайно багато, задоволення море, піднесення духовне надзвичайно велике. Хочеться висловити надзвичайну велику подяку абсолютно всім, хто причетний до організації цієї поїздки, як духівникам, які нас їхали з нами, так і тим, хто зустрів нас тут і супроводжував всю дорогу. Надзвичайно добрі, толерантні, грамотні люди, які опікувалися нами, паломниками, цілих сім днів. Ми отримали надзвичайно багато корисної, повчальної інформації – науки, як від священиків, так від гіда. Дивуєшся наскільки обізнані люди. А ще дуже терплячі, за цілий тиждень жодних зауважень. Приклоняюся перед ними, хай Бог їх береже і опікується ними та їхніми сім’ями. Вони були для нас хорошими наставниками і духовними пастирями, а ще простими хорошими друзями. Дякуємо всім разом і кожному зокрема, не можливо відділити когось окремо, вони всі молодці.

***

Марія

Дякую Богу і Матері Божій, а також Ппц, що я змогла відбути це паломництво. Багато переживань, вражень, надзвичайно цікаво. Дуже маю надію, що всі ті наміри, про які молилася на цій Святій Землі, збудуться. Велика подяка духівникам, всій групі, гідові і всім, хто спричинився до цього паломництва. Тішу себе думкою, що це не остання моя поїздка. Що Милосердний Бог ще колись хоч раз покличе мене сюди разом зі сім’єю. Дуже вдячна і ще раз велике спасибі. Хай вам Бог допомагає!

***

Неоніла

Дякую Ппц за можливість пройти місцями, по яких ходив Христос. Ці враження на все життя. Особлива подяка талановитому керівнику групи, який турбувався про нас, як про своїх дітей, і зробив все, щоб ми відчули себе дітьми Божими та захотіли стати достойними Божої любові. Дай Боже йому здоров’я, щастя та нових паломницьких поїздок, оскільки він вміє показати людям шлях до Божого милосердя.

***

Сергій

Надзвичайно задоволений паломницькою поїздкою. Завдяки старанням та настановам керівника та гіда отримав масу позитивних вражень і збагатився духовно. Високо оцінюю ступінь організації подорожі, в чому велика заслуга, на мою думку, керівника та гіда, що зробило подорож комфортною та помогло паломникам більше зосередитись на духовному. Велика вдячність духівникам за їхню духовну роботу у цій мандрівці.

***

Василь

Складаю щиру подяку організаторам поїздки, керівнику, духівникам за проведені Святі Літургії та розповіді. Особливо хочу відзначити і подякувати гіду, яка професійно на найвищому рівні змогла викласти всю програму поїздки і вселити у наші серця дух всіх святинь цього місця. Дякую всім паломникам за спільну молитву на протязі поїздки і за прекрасні дні разом з вами.

***

Світлана

Я вдячна Богу, що дозволив мені відвідати Святу Землю. Тут я збагатилася духовно, відчула душевний спокій. Дякую священикам за чудові проповіді та настанови. Завдяки нашому гіду я дізналася багато цікавого про історію ізраїлю, Єрусалиму та багато іншого.

***

Сім’я Бойко

Слава Богу за можливість відвідати Святу Землю! Прекрасна організація, цікава і розумна пані гід, віртуозний водій, та мудрі, віддані і щирі священики збагатили духовно нашу сім’ю. Святі місця, молитви і проповіді назавжди оселились у наших серцях. Ми із чоловіком отримали двох похресниць, які вирішили охрестилися у Йордані. Маємо велике бажання прилетіти додому і розповідати усім друзям та родичам про неймовірну енергетику та благодать Святої Землі!

***

Валентина

Паломництво до Святої землі пройшло добре. Організація туру була добре спланована. Керівник групи та духівники провели місію добре. Гід – прекрасна, добре обізнана у своїй справі людина. Всім їм дуже вдячна. Дякую Богу і Святій Землі за цю подорож. Все супер!!!

***

Ганна

За час паломництва по Святій Землі я побачила багато цікавих подій і відчула як Бог любить мене. Дуже дякую наставникам духовним, керівнику та духівникам. Вони нас вели дорогою Ісуса Христа. Щоденно проводилися Святі Літургії у різних храмах, різні розважання та науки, що мене духовно збагатили. Я щаслива, що побувала на Святій Землі. Це було мрією мого життя.

***

Ганна

Прощею по святих місцях Єрусалима задоволена. Велике спасибі нашим священикам за їхній талант проведення Святих Літургій, організацію людей. В захоплені від гіда, її мудрістю знанням релігійної історії святих місць, умінню вийти із складної ситуації, та її особистістю.

***

Ганна

Щиро дякую Господу Богу і всім організаторам цього паломницького туру! Нехай Господь відплатить всім сторицею, а Господня благодать буде повсякчас із вами.

***

Ярослав

Відвіданням Святої Землі задоволений. Організація подорожі, проведення екскурсій по святих місцях і перевезення людей проведено на високому рівні.

***

Василь

Керівники та гід – молодці. Поїздкою задоволений.

***

Розалія

Я дуже задоволена, дякую організаторам, керівнику та духівникам, гіду. Все було Чудово! Дякую Богу!

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн