Відгуки – військове паломництво до Люрду

Відгуки – військове паломництво до Люрду

ПЕРІОД: 14-28 травня 2018 року МАРШРУТ: Львів – Нюрнберг –  Страсбург – Париж – Люрд – Ніцца – Монако – Сан-Ремо – Рим – Мілан – Цюріх – Вадуц (Ліхтенштейн) – Швангау (замок Баварського короля Нойшванштайн) – Прага – Львів *** Григорій Паломницька подорож була дуже цікавою. Разом з дружиною відвідали нові міста та святині, […]

ПЕРІОД: 14-28 травня 2018 року

МАРШРУТ: Львів – Нюрнберг –  Страсбург – Париж – Люрд – Ніцца – Монако – Сан-Ремо – Рим – Мілан – Цюріх – Вадуц (Ліхтенштейн) – Швангау (замок Баварського короля Нойшванштайн) – Прага – Львів

***

Григорій

Паломницька подорож була дуже цікавою. Разом з дружиною відвідали нові міста та святині, які там знаходяться. Дуже вразила аудієнція з Папою Франциском. Така подія може бути раз в житті. Надзвичайними є пам’ятки архітектури тих міст, де були вперше. Неперевершена природа Швейцарії, Альпи та альпійські озера. Незабутнє враження залишилось після відвідання Праги. Вдруге вдалося побувати у Парижі і вперше у Версалі і Нотр-Дам-Де-Парі. Особливі враження залишились після Люрду, де панує несамовита атмосфера, чого не має в інших місцях. Окремо хочеться подякувати нашому керівнику. Велика подяка духівнику, котрий зміг утримувати в колективі духовну атмосферу, любов до Бога.

***

Лариса

Це моя третя подорож і мабуть найкраща. Я розумію, що ми отримали багато світла і любові, як від святих місць, так і від людей які нас супроводжували. Кожен з нас переживав свій особистий катарсис і повертаючись додому відчували, що залишили в минулому свою темну частинку і стали більш врівноваженими і спокійними.

Всі обставини складались так, щоб заглянути в себе і побачити над чим ще варто працювати.

Все було прекрасним: місця, люди, готелі. В Люрді дуже сподобалось те, що нас супроводжував оркестр і хотілось звісно, щоб це стало традицією.

Любов

***

Я, мама загиблого в АТО, перший раз в паломницькій поїздці. Дякую організаторам за прекрасні екскурсії, позитивні емоції. Дякую духівнику і керівнику за чуйне відношення. Надіюсь, що це не остання моя паломницька поїздка. Дякую Богові за все.

***

Наталя

Дякую організаторам і керівникам поїздки за можливість доторкнутися до чуда об’явлення Богородиці, за можливість відчути себе маленькою частинкою своєї країни і народу серед інших народів світу, за почуття гордості за свій народ, за відчуття єдності з ним, за можливість гідно представити свою країну під час військового паломництва до Люрду. Дякую за можливість зануритись в атмосферу спокою, гармонії, віри, надії і любові, якими наповнене місце об’явлення Богородиці. За можливість наповнити душу світлом цих почуттів і забрати усе з собою додому.

Програма паломництва дуже насичена, багата інформаційно і емоційно. Готелі в яких довелось ночувати, зручні, комфортні. Особливо хочу подякувати керівнику та духівнику за мудрість, спокій, за постійне виявлення внутрішнього переконання, що все в руках Божих і Бог веде нас саме такою дорогою, яка нам потрібна. Дякую за терпіння, за постійних духовний супровід і науку, за прості й мудрі поради і настанови, за те що взяли на себе відповідальність за всіх нас, за постійну готовність допомогти, порадити, розрадити, заспокоїти, примирити. Дякую Богу за зустріч з Вами. Щиро сподіваюсь на можливість в подальшому подорожувати та спілкуватися разом з Вами.

***

Андрій

Поїздка вдалася на славу. Дуже гарно підібраний маршрут, перлина – замок Нойшванштайн і дуже вдало підібрали гідів в усіх містах.

***

Володимир

Подорож сподобалась. Дякую усім організаторам заходу. Здоров’я Вам!

***

Ніна

В паломницькій подорожі я вже вп’яте. І всі п’ять разів я їзджу до Люрду. Не можливо словами описати свої емоції, враження, духовне збагачення, які отримуєш кожен раз під час перебування в Люрді і взагалі в такій подорожі.

Не легкий шлях необхідно пройти паломнику під час подорожі. І в цьому вже другий раз нам допомагає подолати труднощі такої поїздки керівник групи та духівник. Щира подяка їм за їхню роботу, за вибраний маршрут та за опіку над кожним паломником під час всієї подорожі.

***

Павло

Все дуже сподобалось. Велика подяка всім хто долучився до організації даної поїздки.

***

Ірина та Геннадій

Ми дуже вдячні Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за надану можливість відчути ще раз Лурдівський вплив на нас, бо це місце дійсно впливає та залишається в серцях на все життя. По цій дорозі ми були 8 разів і знову будемо повертатися, тому що залишається в серцях на всі покоління нашої родини. Атмосфера неймовірна. Тут, не знаючи іноземних мов військових делегацій від всіх континентів, тиснуть руки і обіймають всі паломники. І це ми ніколи не забудемо. Все це в тяжкі часи на сході України, у військовому конфлікті – нас розуміють та хочуть нас підтримати.

Дуже вдячні владиці, духівнику та керівнику. Хочеться особливо відмітити участь оркестру, який дійсно на всіх заходах віддавався на повну і запалював публікою своєю грою. Зустріч з папою Франциском це окрема сторінка та завершальна і надзвичайна подія. Дякуємо за сприяння нам.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...