Відгуки паломників до поїздки “Паломництво до Люрду для військових та їх родин”

Відгуки паломників до поїздки “Паломництво до Люрду для військових та їх родин”

Відгуки паломників з поїздки ” Паломництво до Люрду для військових та їх родин” ПЕРІОД: 14 – 27 травня 2016р. Львів – Краків – Лагевніки – Величка – Берлін – Амстердам – Брюссель – Ватерлоо – Париж – Люрд – Марсель – Ніцца – Монако – Генуя – Зальцбург – Відень – Львів *** Ірина У […]

Відгуки паломників з поїздки ” Паломництво до Люрду для військових та їх родин”

ПЕРІОД: 14 – 27 травня 2016р.

Львів – Краків – Лагевніки – Величка – Берлін – Амстердам – Брюссель – Ватерлоо – Париж – Люрд – Марсель – Ніцца – Монако – Генуя – Зальцбург – Відень – Львів
***

Ірина

У паломництві до Лурду я вже вчетверте. Кожний раз їду з думкою зустріти Бога нашого. І, на мою думку, цього разу це чудо сталося. Його допомогу я відчувала весь час. Я отримала розраду та допомогу. Божа ласка була зі мною весь час.

Велика подяка Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за те, що я і мій чоловік змогли ще раз доторкнутись до всіх святинь і побувати у Лурді знову. Дякую!

***

Андрій і Любов

Ми перший раз їхали паломницьким маршрутом до Європи, завдяки  Патріаршому паломницькому центру. Хочемо подякувати від усього серця організаторам, особливо керівнику групи та священику, які їхали разом з нами та піклувалися про нас за їх турботу і людяність і дуже якісну підготовку і проведення цієї поїздки. Ми вже плануємо на наступний  рік знову поїхати до Лурду через паломницький центр і по приїзду додому розповімо про нашу поїздку всім нашим друзям і та знайомим. Ще раз дуже вдячні.

***

Людмила

Господи, Ісусе і Божа мати, дякую вам за те, що ви дали мені можливість святі міста відвідати.

Велика подяка організатору поїздки, що згуртував прочан в одну велику родину, за турботу братську, за доброту і увагу, духівнику за проникливі розмови і тлумачення Святого слова. Велике, велике дякую! Бажаю вам здоров’я, удачі, щирих прочан, і з надією до нових зустрічей.

Ця паломницька поїздка найкраща з поміж інших.

***

Софія

Завдяки подорожі до Лурду я дізналася багато про життя Ісуса поміж людей, вивчила гарні молитви і пісні. Дякую священику за першу мою сповідь, за можливість відкрити душу Господу та за перше причастя. Дякую Церкві, яка наштовхнула мене відвідати Святі місця та відчути милосердя Бога. Велика подяка водіям за нашу безпеку.

Бажаю успіхів та не втрачаю надії, що ми ще зустрінемося.

***

Геннадій

Шлях у моєму серці прокладений через Лурд. Це знову осмислення своїх вчинків та відношення, переосмислення реалій сьогодення. Є що порівняти та виправити у своїх далеко несправедливих діях до колег та рідних.

Супроводження делегації керівником відбулося на «відмінно». У прийнятті рішень та створенні на високому рівні умов для надання відпочинку між переїздами велика подяка.

Релігійне виховання та направлення до здійснення паломництва; особливо виділяю закріпленого за нами священика, котрий у молитві нас об’єднував на важких переходах. Я отримав на мої питання всі відповіді. Жалкую, що було мало часу, всього два тижні.

***

Роман

У паломницькій поїздці разом з Патріаршим паломницьким центром все сподобалося, все було дуже класно

***

Інна

Велика подяка Патріаршому паломницькому центру за таку чудову поїздку, зокрема, священику, керівнику та нашим водіям.

В таку поїздку я поїхала в перший раз. Дуже давно мріяла за таку паломницьку подорож, і от, нарешті, моя мрія здійснилася. Я зачарована красою міст, величчю храмів. Найбільше мені сподобалися: Амстердам, Брюссель, Париж, Лурд, Марсель, Ніцца, Генуя, Відень, Братислава.

Дуже шкода, що не було змоги походити по Монако. Дякую за те, що ми взамін відвідали Братиславу: цікаво було послухати гіда, цікаве місто. Також цікаво проводились екскурсії в Амстердамі, Парижі, Брюсселі та Відні. В Генуї дуже сподобався відпочинок на Середземному морі, хоч море було прохолодне, але все одно ми там дуже гарно відпочили. Звичайно бракувало часу подивитися місто.

Я дуже рада, що все вийшло. Дякую за терпіння керівнику групи і священику. Ваша праця неоціненна. Хай Бог вас благословить і Пречиста Діва Марія в усьому вам допомагає.

***

Микола

Хочу відзначити добре підібрану команду супроводжуючих: керівника та духівника. Завдяки керівникові, наша подорож була насичена відвіданням святих місць, храмів, соборів, екскурсії по містах, де ми знаходились завжди проводили гіди-професіонали і нам було цікаво. Дорога теж не викликала труднощів, бо були гарно сплановані стоянки в дорозі і готелі були з усіма зручностями, а ночівлі розраховані так, щоб був час на відпочинок. Також керівник давав поради щодо того, де краще поїсти, що подивитись у місті під час вільного проведення часу.

***

Олег

Все було чудово. Було б добре вирушити у подібне паломництво з своїми родичами.

***

Олександр

Я вже в шостий раз беру участь у паломництві до Лурду, в основному, як організатор групи офіцерів запасу Збройних Сил України.

З усією відповідальністю можу засвідчити, що ця паломницька подорож організована ідеально. Я брав участь у складанні плану, і тому уявляю собі, що наш, дуже амбітний план, і наш скромний, плану бюджету, реалізувати з успіхом майже нереально. Але це зумів зробити Патріарший паломницький центр, досвідченими руками керівника групи. Вся програма була виконана легко і з великим натхненням. Був прекрасний автобус, авторитетні цікаві гіди в містах перебування. Більше того – ми вмонтувалися в Лурдівську програму перебування, а вона, по суті військова. Шостий раз, а враження як у малої дитини. І ще з нами їхав найкращий священик УКГЦ. Дякую священику та керівникові групи.

***

Степан

Все дуже сподобалося, особливо, Люрд. Побачив військовослужбовців більше 40 країн світу, дізнався про їхні звичаї.

***

Лариса

Подорож до Лурду – це моя перша паломницька поїздка. Всю подорож було відчуття, що нас захищає та підтримує благословення Господнє.

Молитись за Україну – це дуже відповідальна місія, і ми, вражені подіями, які відбулися під час подорожі, як із прочанами з нашого колективу, так і з подіями в Україні.

Дуже велика подяка керівнику групи за цікаві екскурсії та бездоганний супровід. Велика подяка священику за ту духовну підтримку, яка супроводжувала нас весь час. Водії показали високий професіоналізм та людяність.

Цієї любові, тепла та віри, здобутої під час подорожі, я сподіваюся, мені вистачить до майбутньої подорожі.

***

Микола

У поїздці все сподобалося. Дуже багато вражень. Дякую Патріаршому паломницькому центру за подорож та всьому колективу, що був з нами в дорозі.

***

Марія

Щира вдячність Патріаршому Паломницькому центру УГКЦ за дуже хорошу організацію паломницької поїздки, а особливо керівнику групи.

Молитви, проповіді, розмови священика захоплюють. Втягують в атмосферу духовного піднесення, розуміння і бажання ще більшого очищення. Відчуття Божого благословення і заступництва Лурдівської Пречистої Діви Марії супроводжувало нас протягом усієї подорожі.

Щира вдячність священику. А ще хочеться щиро подякувати водіям, які бездоганно виконували свою роботу. Божого милосердя, і опіки материнської Пречистої Діви Марії всім вам.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн