Відпочинок у Греції з паломництвом до св.Спиридона [6-15 червня 2023]

Відпочинок у Греції з паломництвом до св.Спиридона [6-15 червня 2023]

06/06/2023 – 15/06/2023

8 днів на морі

Солоніки, Метеори, о.Корфу, г.Олімп

Вартість 415€+400₴

  • (сніданки та вечері включені у вартість)

1 день

Збір групи у м.Львів. Переїзд до Греції

2 день 

Прибуття у Грецію. Поселення в готель Hotel Xenios Theoxenia.

Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля.

3 день

Літургія. Сніданок. Вільний час.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Ночівля.

4 день

Літургія. Сніданок. Сьогодні матимемо можливість відвідати монастирі Метеори.

Повернення у готель відпочинок на морі.

Вечеря. Ночівля.

Дослівно назва монастирського комплексу Метеори перекладається дуже поетично «ті, що ширяють у хмарах». Причина такого одухотвореного імені досить проста, адже всі монастирі побудовані на верхівках скель на висоті 600м над рівнем моря. Перший монастир – скит Святого Духа був збудований відлюдником Варнавою у 950-970 роках.

На сьогоднішній день для відвідування відкриті 6 монастирів: 4 чоловічих («Варлаама», «Преображення Господнього», «Святого Миколая Анапавсаса», «Святої Трійці») і 2 жіночих ( «Русанів або монастир святої Варвари», «Святого Стефана»). Кожен з цих монастирів – це невеличкий шедевр зі своєю історією, унікальною архітектурою, неповторними розписами, фресками, мозаїками, іконостасами, древніми рукописами та іконами. Нерідко тури в Халкідіки купують лише для того, щоб потрапити сюди.

Варто знати, що в монастирі пропускають в певні дні та години. Ваш одяг має бути повністю закритим (ноги і руки до зап’ясть), жодних шортів, майок або коротких спідниць. На території монастирів не можна знімати і фотографувати.

Для зручності підйому на території комплексу обладнані сходи, а між деякими монастирями перекинуті надійні мостики.

5 день

Літургія. Сніданок. Вільний час.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Ночівля.

6 день

Літургія. Сніданок. Вільний час. По бажанню є можливість поїхати на екскурсію у місто Салоніки та екскурсія корабликом навколо гори Афон.

Повернення в готель. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля.

Салоніки вважаються культурною столицею Греції. Місто славиться яскравим і насиченим культурним життям. Також тут розташований найбільший університет на Балканах, що приваблює багато молоді. Салоніки — місто з давньою і багатою історією. Вигляд старого міста був сформований древніми греками, римлянами, візантійцями та османами. Тому тут можна побачити як стародавні монументи античного періоду, так і набагато більш сучасні споруди.

7 день

Літургія. Сніданок. Вільний час. При бажанні можна відвідати о.Корфу.

Відпочинок на морі.

Переїзд у м. Корфу Таун. Піша екскурсія старим містом. Відвідування храму св. Спиридона, храму св. Феодори, храму св. Іоанна Предтечі. Автобусна екскурсія по святиням о. Корфу: монастир Пресвятої Богородиці Касіопітри, монастир св. Параскивії Римської, монастиир Пресвятої Богородиці Влахернської.

Нічне повернення в готель.

Відпочинок на морі. Вечеря.

8 день

Літургія. Сніданок. Сьогодні матимемо можливість поїхати на екскурсію до г.Олімп.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Ночівля.

Гора Олімп – найвища гора Греції, розташована неподалік від Егейського моря та відома на весь світ. Згідно міфології, тут жили давньогрецькі боги під керівництвом могутнього Зевса. Простим смертним вхід на вершину гори був закритий, оскільки його охороняли богині.
Олімп відомий також і своєю неймовірною природою, оскільки на цій території знаходиться більше ніж 1700 видів рослин та близько 200 різноманітних представників фауни.
Гора Олімп вже давно стала одним із символів Греції, куди щодня приїжджають тисячі туристів з усього світу.

9 день

Літургія. Сніданок. Вільний час.

Відпочинок на морі. Виселення з готелю. Переїзд до України.

10 день

Прибуття до Львова.

До зустрічі!

Деталі бронювання (096) 858 27 27

У вартість входить: переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту; супровід духівника і керівника групи; ночівлі у готелях (2-3 особи в номері) зі сніданками та вечерями;  базове медичне страхування.

У вартість не входить: особисті витрати; city-tax( 1є в день); екскурсії згідно програми (вхідні квитки на Метеори, паромна переправа на о. Корфу в обидві сторони, екскурсія Салоніки та г.Афон) – 20-50€ одна екскурсія.

 

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...