Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері

Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері

2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до Національного природнього парку “Північне Поділля”, відома тим, що тут 6 вересня 1948р. з’явилася Матір Божа трьом дівчатам і юнаку. На місці з’яви Богородиці забило цілюще […]

2.07.24

3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь

Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до Національного природнього парку “Північне Поділля”, відома тим, що тут 6 вересня 1948р. з’явилася Матір Божа трьом дівчатам і юнаку. На місці з’яви Богородиці забило цілюще джерело, а поруч на камені з’явився слід від стопи Матері Божої. На цьому святому місці зараз діє Святогірський чоловічий монастир Положення ризи Пресвятої Богородиці ПЦУ. Чудова природа, цілюща вода та щира молитва після відвідин цього місця допоможуть Вам відновити сили та дадуть душевний спокій.
вартість – 600 грн.

План туру

7:30 Виїзд зі Львова
Підкамінь. Літургія -10:00 . Огляд монастиря, піднімання на вежу і похід до каменя-велетня . – Візитною карткою селища є гігантський камінь-останець, висотою 17 метрів, який належить до Вороняцьких гір і з нього видно на багато кілометрів довкола, аж до Почаєва. Неподалік каменя-велета є давні печери, а також каплиця Параскеви П’ятниці (1739р.). На рифі Медоборів красується величний комплекс монастиря Походження Древа Христа Господнього з костелом Вознесіння (1464р.), який в минулому був відомим на всю Галичину паломницьким центром.
Запрошуємо на молитву до підкамінського монастиря Походження древа хреста Господнього УГКЦ, прогулятися до каменя та піднятися на відреставровану сорокаметрову вежу-дзвіницю, щоб оглянути довколишні пейзажі і помилуватися чудовою природою.

Свята гора (огляд монастиря і набирання цілющої води) – Підгірці (огляд Василіанського монастиря і молебень до чудотворної ікони) – У селі Підгірці, окрім одного з найгарніших палаців Європи, слід відвідати чоловічий Благовіщенський монастир чину Святого Василія Великого УГКЦ. Обитель заснована у дуже мальовничому місці ще у ХІІІ ст. княжною Оленою. Через непросту історію до нас дійшла лише барокова церква Благовіщення Діви Марії (1726-1750рр.) із Пліснецькою (Підгорецькою) чудотворною іконою Божої Матері-Одигітрії (1692р.). Завдяки багатьом зціленням та чудам і врятуванню монастиря від набігів татар, ікона була коронована у 1754 році єпископом Левом Шептицьким. Як і в давнину так і тепер люди ідуть звідусіль, щоб помолитися в Пліснецькому монастирі до чудотворної ікони, насолодитися красивою природою та почути історію цього місця. А дізнатися є про що, бо монастир знаходиться поруч із давньоруським городищем “Давній Пліснецьк” (Х-ХІІІ ст.), яке було одним із найбільших міст тогочасної Європи і займало понад 160 гектарів.

Львів (повернення до 22:00).

У вартість туру входить

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.

У вартість не входять і додатково оплачуються:

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти
  • обіди.

Вежа монастиря в Підкамені: – піднімання на вежу монастиря в Підкамені: загальний, пенсіонери, студенти – 30 грн. (учнямпіднімання на вежу заборонено).

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Паломництво від Старуні до Погоні і Маняви
Відпустовий центр блаженного Симеона Лукача, монастир в Погоні, Манявський монастир, Блаженний камінь, карпатські панорами 29.06.24 програма Виїзд зі Львова (08:00) – Погоня (огляд монастиря, молитва до чудотворної ікони) – Старуня...