Білі ночі Балтики – тур вихідного дня

Білі ночі Балтики – тур вихідного дня

20-24/06/2024

Латвія, Естонія, Литва

Рига – Таллінн – Вільнюс

240€+200 грн

День 1. Ранній виїзд зі Львова з Приміського вокзалу до польського кордону. Перетин кордону, нічний переїзд до Риги.

День 2. Рига. Літургія, екскурсія, вільний час. 

Історичний центр Риги є живою ілюстрацією європейської історії. Протягом століть Рига була центром багатьох історичних подій і місцем зустрічі європейських народів, зуміла зберегти докази європейського впливу на свій історичний розвиток, кордони між Заходом і Сходом, перетину торговельних і культурних шляхів.

Рига ????: что это за город, в какой стране находится, особенности, история, как добраться, где остановиться и что посмотреть — Tripster.ruРига, яка була заснована як портове місто в 1201 році, була одним із ключових центрів Ганзейського союзу в Східній Європі з 13 по 15 століття. Міська структура його середньовічного ядра відображає процвітання тих часів, хоча більшість найдавніших будівель було перебудовано для реальних потреб або втрачено внаслідок пожежі чи війни. У 17 столітті Рига стала найбільшим провінційним містом Швеції. 

У 19 столітті вона пережила бурхливий промисловий розвиток. На початку 1900-х років Рига стала європейським містом з найбільшою концентрацією архітектури в стилі модерн. Історичний центр Риги складається з трьох різних міських ландшафтів – відносно добре збереженого середньовічного ядра, півкола бульварів XIX століття із зеленою смугою по обидва боки Міського каналу та колишніх приміських кварталів, що оточують бульвари.

Рига завжди відігравала важливу роль у культурному, науковому, соціальному, мистецькому, промисловому та освітньому розвитку регіону, будучи одним із найбільших портових міст і торгових центрів у регіоні Балтійського моря, а отже, забезпечуючи обмін досягненнями між Західною та Східною цивілізаціями. 

Переїзд до транзитного готелю.

День 3. Таллінн. Літургія, екскурсія, вільний час. 

Виникнення Таллінна сягає 13 століття, коли лицарі-хрестоносці Тевтонського ордену побудували тут замок. Він розвивався як головний центр Ганзейського союзу, і його багатство демонструє розкіш громадських будівель (зокрема церков) і домашня архітектура купецьких будинків, які вціліли до надзвичайної міри, незважаючи на руйнування вогонь і війна в минулі століття.

Історичний центр (Старе місто) Таллінна є винятково довершеним і добре збереженим середньовічним північноєвропейським торговим містом на узбережжі Балтійського моря. Місто розвивалося як значний центр Ганзейського союзу під час основного періоду діяльності цієї великої торговельної організації в 13-16 століттях.

Путеводитель по Таллинну | Visit EstoniaПоєднання верхнього міста на високому вапняковому пагорбі та нижнього міста біля його підніжжя з багатьма церковними шпилями утворює виразний горизонт, який видно на великій відстані як з суші, так і з моря.

Верхнє місто (Тоомпеа) із замком і собором завжди було адміністративним центром країни, тоді як нижнє місто значною мірою зберегло середньовічну міську структуру вузьких звивистих вулиць, багато з яких зберегли свої середньовічні назви, і чудові громадські та міщанські будівлі, зокрема міська стіна, ратуша, аптека, церкви, монастирі, купецькі та ремісничі гільдії, а також побутова архітектура купецьких будинків, які збереглися в значній мірі. Розподіл будівельних ділянок зберігся практично незмінним з 13-14 століть.

Переїзд до транзитного готелю.

День 4. Вільнюс. Літургія, екскурсія, вільний час. Переїзд до транзитного готелю. 

Гора Хрестів

Гора Хрестів – одна з найважливіших християнських пам’яток Литви, куди прагнуть паломники з усього світу. Пагорб обставлений хрестами різних розмірів, які у свою чергу обвішані більш маленьким розп’яттям і натільними хрестиками. Коли вітер дме в цей бік, по окрузі лунає незвичайний дзвін. Історія Гори Хрестів пов’язана з війнами та повстаннями. Існує багато легенд і оповідань, в яких йдеться про походження цього дивовижного і моторошного місця, але достеменно ніхто не знає про те, як воно з’явилося.

Гора Хрестів — ВікіпедіяВільнюс

Вільнюс, місто у внутрішній частині Балтії, знаходиться посеред регіону лісистих пагорбів і ярів. Він знаходиться в місці злиття річок Неріс і Вільня і займає їхні спільні тераси.

Територія трьох замків Вільнюса (верхнього, нижнього та кривого) є серцем історичного міста, яке також включає зону, яка колись була закрита його стінами, а також старіші суміжні квартали передмістя. Вузькі середньовічні вулички радіально розходяться назовні від центрального вузла, а пізніші площі, датовані XVI століттям, були інтегровані в ансамбль.

Місто рясніє пам’ятниками. Окрім Мідінінкайських воріт, які є єдиними збереженими воротами, міську тканину складають палаци, ратуша, новий арсенал і численні культові споруди, зокрема 20 католицьких церков, 4 православні церкви, лютеранська церква, Реформатська церква євангелістів, східно-католицька церква, численні синагоги та монастирі. Поєднання стилів – готики, ренесансу, класики, модерну та, особливо, бароко – надає цьому реконструйованому ландшафту багатого відчуття гармонії.

Достопримечательности Вильнюса — что посмотреть в столице Литвы

День 5. Нічний переїзд до Львова.

Прибуття до Львова у післяобідній час.

У вартість послуг включено:

  • проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
  • духовний супровід священика;
  • медичне страхування
  • 2 ночівлі у готелі (2-3 особи в номері);
  • 2 сніданки
  • екскурсія по Ризі, Таллінні та Вільнюсі

У вартість не включене:

  • особисті витрати;
  • вхідні квитки в музеї

 Телефон/вайбер: (096) 858-27-57

e-mail: palomncentr@gmail.com

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР  НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ, А ТАКОЖ ЗА НАДАНІ ПАЛОМНИКОМ ДОКУМЕНТИ ТА ДОСТОВІРНІСТЬ НАДАНОЇ ПАЛОМНИКОМ ІНФОРМАЦІЇ.

ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ В ПРОГРАМУ ТУРУ БЕЗ ЗМІНИ ЗАГАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ ПОСЛУГ.

У ЗВ’ЯЗКУ З НЕСТАБІЛЬНОЮ СИТУАЦІЄЮ У КРАЇІНІ – ПРОСИМО УТОЧНЮВАТИ ВАРТІСТЬ ТУРУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПЕРЕД ЙОГО БРОНЮВАННЯМ.

*Для людей, старших 60 р. страховка 400 грн

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн