м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Владика Богдан (Дзюрах) подякував учасникам паломництва до Святої Землі

Всесвітліші і преподобні отці, преподобні сестри, дорогі брати і сестри у Христі! Щойно закінчилося наше спільне паломництво до Святої Землі, яке проходило від 29 вересня до 6 жовтня.

Усі ми, повні благодаті Божої і гарних споминів, повернулися до рідних осель. Мабуть, у серці кожного бринить одне-єдине слово, яке прагнемо нині сказати Господеві: «Дякую!». Справді, нехай буде подяка Богові за всі ті неповторні миті молитви, спільного крокування земними стежками нашого Спасителя, взаємної підтримки і радості, якими ми ділилися впродовж минулого тижня.

Наше паломництво було знаковим, тому що об’єднало нас, віруючих українців, які прибули на Святу Землю з різних куточків України, а також зі Сполучених Штатів Америки та Канади. Дві інших обставини робили це паломництво особливим: по-перше, відбувалося воно в Ювілейному році Божого милосердя, а по-друге – початок його дивним чином збігся з 110-ю річницею закінчення славного Паломництва до Святої землі греко-католиків Галичини, яке, під проводом праведного митрополита Андрея, відбулося 5-28 вересня 1906 року.

Від наших предків у вірі, які мандрували зі своїм Мойсеєм дорогами Святої Землі, ми неначе перейняли духовну естафету, заносячи молитви за нашу Батьківщину, за народ, за мир в Україні, за Божу милість для нас самих і для наших рідних та близьких. З особливим піднесенням ми відслужили спільну Божественну Літургію в храмі Усіх націй біля Гетсиманського городу, благаючи для українського народу миру і Божого благословення. А відтак у храмі Гробу Пречистої Діви Марії ми поновили Акт віддання українського народу під Покров Пресвятої Богородиці.

Озираючись на цей благодатний час, який ми спільно провели у Святій Землі, я прагну висловити вам усім – паломникам, провідникам, організаторам – слова сердечної подяки за той неповторний досвід людського і молитовного спілкування. Дякую вам за відкритість до Слова Божого, за терпеливість і щирість, за людську радість і зичливість, приклад яких ви дали і мені особисто, і одне одному. Дякую вам за те, що розділили зі мною мою особисту подячну молитву за 10-ліття єпископської хіротонії, 25-ліття священства і 25-ліття чернечого життя, які я святкую цього року. Нехай всемилостивий Господь сторицею винагородить вас за ваше свідчення віри і за вашу людську і християнську зрілість!

Бажаю вам і собі, щоб цей духовний досвід, який Господь подарував нам під час цьогорічного Паломництва, приніс щедрі плоди Святого Духа в нашому щоденному житті. Бажаю, щоб наші серця і наші домівки стали для нас самих і для наших ближніх Святою Землею – місцем присутності і діяння Христа Воскреслого! Нехай усіх вас береже під своїм материнським Покровом Пресвята Богородиця – Мати і Цариця українського краю!

Прохаючи вас про молитву за мене, запевняю вас про свою молитовну пам’ять і від усього серця благословляю!

+ Богдан Дзюрах,

Секретар Синоду Єпископів УГКЦ,
Адміністратор Патріаршої курії УГКЦ

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (34 голоси, середня оцінка 4.50 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: