Вихідні у Стамбулі

Вихідні у Стамбулі

ПЕРІОД: 15 – 18 лютого (4 днів)
ПЕРІОД: 11 – 14 березня  (4 днів)
ПЕРІОД: 15 – 18 квітня  (4 днів)

ВАРТІСТЬ: 325 €*
МАРШРУТ: Львів – Стамбул – Львів
ЗАМОВИТИ:Львів: (096) 858-27-57, (096) 330-96-79, (063) 075-00-30.

Столицею Візантії було місто Константинополь – сучасний Стамбул, засноване 330 р. римським імператором Костянтином Великим (звідси його давня назва Константинополь (або ще Царгород).
Стамбул – це древнє та насичене історією місто, де кожен знайде щось для себе.
Запрошуємо вас разом з нами у паломництво!

1 день – Переліт Львів – Стамбул
Переїзд у готель на нічліг.

За бажанням, можна прогулятись  нічним Стамбулом.

2 день – Стамбул
Літургія. Сніданок.
Факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом (вартість – 10 євро, за умови, що набереться група від 10 людей). Оглянемо історичну частину міста: Султанахмет. В цей день ми також побачимо Іподром, Базиліку Цистерна та Блакитну мечеть.
Ще одна зірка цього дня – Собор Святої Софії. Цей грандіозний за своїми розмірами храм із величезним куполом-шатром, що мав символізувати присутність Неба на землі, протягом тривалого часу вважався найбільшою спорудою в цілому світі. Прикрашений золотою мозаїкою і фресками, собор воістину являв собою велич Божої слави. Він став перлиною стародавньої візантійської архітектури, символом східного християнства. У соборі Святої Софії відбувався обряд помазання на царство візантійських імператорів. За давньою легендою, приголомшлива краса і маєстат Софійського собору настільки вразили посланців руського князя Володимира Великого, що він прийняв доленосне рішення про хрещення Київської Русі саме з рук Візантії. У ХV ст., коли Візантійська імперія впала під натиском Османів, у соборі Святого Софії була створена мечеть (Айя-Софія), про що сьогодні нагадують добудовані навколо неї мінарети. Та з 1934 р. Свята Софія не належить жодній релігії та жодній конфесії – сьогодні тут функціонує музей.

Після обіду ми прогуляємось човником по Босфору.

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

3 день – Стамбул
Літургія. Сніданок.
У цей день пропонуємо відвідати палац Долмабахче – палац османських султанів на Європейській стороні Босфору. Вважають, що саме з цього місця Мехмед II Фатіх звелів витягнути на берег свої кораблі і переправити їх у бухту Золотий Ріг під час взяття Константинополя. Новий палац будувався в 1842—1853 для султана Абдул-Меджида I, який став перейматися середньовічним палацовим комплексом Топкапи та бажав мати палац в стилі бароко, здатний змагатися у вишуканості з європейськими резиденціями XVIII століття.
Подорож на центральну площу Таксім. Та прогулянка Стамбульським Хрещатиком вулецею Істікляль. В цей день ми також відвідаєм рибний ринок, Галатський міст.

У вільний час рекомендуємо відвідати храм св. Георгія Побідоносця, резиденції Вселенського Патріарха на Фанарі, могилу Роксолани, Галатську вежу (панорама міста), Гранд-Базар, Музей Каріє, він же – церква Хора, Археологічний музей, в якому знаходиться гріб Олександра Македонського, відпочити на морі та інше.

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

4 день – Стамбул
Сніданок.

Цього дня ми будемо вирушати додому.
Трансфер в аеропорт. Переліт Стамбул – Львів.

До нових зустрічей!

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– авіаперельоти Львів-Стамбул, Стамбул-Львів з дозволеним багажем 1 валіза (20 кг.);

– трансфер (з аеропорту та назад);

– супровід керівника та духівника групи;

– факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом. Вартість – 10 євро, за умови, що набереться група від 10 людей;

– 3 ночей у Стамбулі зі сніданками;

– медичне страхування.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

– Вежа Галата вхід 4 Є;

– церква Каріе, вхід 13Є;

– Археологічний музей, вхід 6 Є;

– Палац Топкапі, вхід 22 Є;

– Палац Дольмабахче, вхід 10 Є;

– Музей мініатюр, вхід 13Є;

– Базиліка Цистерна, вхід 10Є;

– кораблик по Босфору, вхід 10Є ;

– додаткове страхування на випадок COVID19, вартість 311 грн.**;

– туристичний збір у готелях (city-tax);

– особисті витрати.

* Оплата за паломництво здійснюється у гривнях.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...