Європейське Різдво: тур вихідного дня

Європейське Різдво: тур вихідного дня

08/12/2023 – 11/12/2023

Чехія, Австрія

Прага, Відень

140€+10€

Мріяли потрапити в казку з тисячею вогнів і різдвяних передзвонів? А пережити народження Христа всім своїм серцем? Тоді цей тур саме для вас

1 день:

19.00 Виїзд зі Львова. Нічний переїзд у Прагу.

 

2 день:

Прибуття у Прагу. Екскурсія включена у вартість. І без того чарівний центр Праги у різдвяний період перетворюється на справжню казку. Участь у ній беруть як туристи, так і пражани- ялинка прикрашена, різдвяний ярмарок відкрито, ілюмінації , величні храми, передзвін різдвяних дзвіночків –  дух свята витає у повітрі. Пропонуємо  Вам пройтись лабіринтами маленьких вуличок та поринути у святкову атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, собор Св. Віта, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання- МИРУ та БЛАГОПОЛУЧЧЯ для України.
Екскурсія завершиться спільною Літургією у греко-католицькому храмі св. Климентія (історичний центр міста).
Вільний час. Гуляємо містом, купуємо сувеніри на ярмарку, їмо смаколики та робимо багато красивих фото – адже у Празі безліч розкішних локацій.

Переїзд у транзитний готель.  Поселення. Нічліг.

3 день

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень (екскурсія включена у вартість). Пишна краса цього міста-перлини Європи, нагадує про його величне минуле центру Австро-Угорської імперії. З тих часів у Відні залишись імперські храми, королівська резиденція та розкішні палаци. А ще Відень- це місто з ароматом кави – кав”ярні  Відня та торт Захер знамениті на увесь світ. А ще – Відень- місто музики , місто Віденського вальсу, місто Шопена, Моцарта, Штрауса …. Ви будете зачаровані. Під час екскурсії містом Ви побачите: Собор Святого Стефана, площу Грабен і Чумну колону, вулицю Кольмаркт, колишню королівську резиденцію Гофбург та Віденську оперу. Різдвяна атмосфера спонукає до світлих та радісних думок, які налаштують Вас на спільну Літургію. Божественна Літургія у храмі св. Варвари УГКЦ, каплиця св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами св. Варвари та св. Йосафата Кунцевича.

Вільний час. Фотографуємось, купуємо сувеніри, дякуємо Богові за можливість отримати задоволення для очей та душі та .

Збір групи. Переїзд у Львів. Повернення до дому

 

4 день

Прибуття до Львова.

У вартість послуг включено:

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;

– 1 ночівля у готелі (2-3 особи в номері);
– 1 сніданок

–  екскурсія по Празі та Відню

У вартість не включене:

  • особисті витрати;
  • медичне страхування
  • вхідні квитки в музеї

 Телефон/вайбер: (096) 858-27-57

e-mail: palomncentr@gmail.com

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн