Паломництво до Люрду з нагоди 160-річчя об’явлення Богородиці + 3 дні відпочинку на морі

Паломництво до Люрду з нагоди 160-річчя об’явлення Богородиці + 3 дні відпочинку на морі

ПЕРІОД: 27 червня – 06 липня (10 днів)
ПОЖЕРТВА: 390 €*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Сабб’ядоро – Верона – Савона – Вальрас Пляж – Люрд – Рокамадур – Невер – Париж – Прага –  Лагевніки – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

Паломницька подорож  до святинь  Італії, Франції, Іспанії, Португалії, Угорщини.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч. 
Відвідини базиліки Богородиці, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Нічний переїзд до Італії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Ліньяно-Сабб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі.
Самостійне ознайомлення з містечком, де знаходиться  перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де  з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого – хвойні ліси,  – найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками.
Переїзд до готелю.  Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Верони. Знайомство з містом.
Екскурсія по Вероні відкриє вам чудове аристократичне місто. Подорожуючи містом, ми побачимо Арену римського амфітеатру, безмовного свідка видовищних боїв гладіаторів, страждань християнських мучеників. Прогулянка по престижній вулиці Мацціні, у дворик Джульєтти і до будинків Монтеккі. Не залишимо поза увагою річку Адідже, Римський Кам’яний Міст, побудований дві тисячі років тому. Готичний Собор святої Анастасії, площа Синьйори, своєрідна площа Ербе – серце Верони, що зберегла свою мальовничість, середньовічний фонтан Мадонна.
Вільний час. Переїзд до Савони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного Моря. Нічний переїзд до Франції.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Вальрас Пляж. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Переїзд до підніжжя  Піренейських гір. Прибуття до  Люрду, поселення у готель.
В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-ти річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася ця “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей. Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників.   Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці та участь у  молитовній процесії вервиці  з свічками.
Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Божественна Літургія. Сніданок.  Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду.
Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.
Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Божественна Літургія в 7.00. Сніданок. Виселення з готелю.
Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Освячення речей релігійного вжитку. Переїзд у Рокамадур.
Знайомство з містом Ракамадур, яке називають «містом однієї вулиці», що вмістилося на майже прямовисній скелі. Як свідчить офіційна версія, на скелі, де нині стоїть містечко, колись жив відлюдник Святий Амадур , на честь якого і назвали місто. Амадур з горіхового дерева  вирізав  чорну статую Мадонни з немовлям, яка дійсно є чудотворною. Відома вона більше під назвою Нотр -Дам Рокамадура – «Чорна Мадонна».
Вільний час. Переїзд до готелю, поселення.  Ночівля.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Невер. Знайомство з містом.
Відвідаємо каплицю монастиря Сен-Жульдар, у якому покоїться нетлінне  тіло святої Бернардети Субіру. Невер місто високого мистецтва і скульптури. Чудова архітектура дихає столітньою історією: Герцогський палац (XII ст.), вежа Порті-дю-Круа (XIV ст.), кафедральний собор Сен-Сір-Сен-Жюлі, церква Сент-Етьєн, тріумфальна арка Порті-де-Парі. Церква Святої Бернадети разюче відрізняється від інших релігійних споруд.
Вільний час. Переїзд у Париж.
Прибуття у Париж. Автобусна екскурсія містом.
Відвідаємо  Лувр , який  впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Історія будівництва цього комплексу починається від Меровінгів і продовжується понині.  Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци , Стару Паризьку Оперу.
Відвідини УГКЦ Святого Володимира, Божественна літургія. Вільний час. Поселення у готель.  Ночівля.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у центральну частину Парижа.
Відвідаємо Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики. Всередині собору слід звернути увагу на дивовижний ансамбль вітражів, 14 різьблених дерев’яних стільців на хорах, на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх.
Вільний день  у Парижі.  Божественна літургія в УГКЦ Святого Володимира. Нічний переїзд до Чехії.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Праги. Оглядова екскурсія по Празі.
Почнемо прогулянку з Староміської площі – історичного центру Праги.  Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Виділяються на площі знамениті чеські куранти. Далі помандруємо лабіринтами середньовічних вуличок, пройдемось повз старовинні будинки з їх таємницями і легендами. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволить Вам побачити усі історичні об’єкти.
Поселення у готель.  Вільний час. 
Для бажаючих – романтична екскурсія корабликом:  2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25євро). 
Повернення до готелю.  Ночівля.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Польщі.
Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері. У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської.  Спільна молитва в українській каплиці УГКЦ Всіх Святих українського народу.
Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків;
osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була  безпечною та комфортною.

fragen

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua
  • м.Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а. 
  • м. Львів, вул. Руська 10

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...