З молитвою про Україну паломники подолали 6000 км

З молитвою про Україну паломники подолали 6000 км

Днями група прочан, які подорожували з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ, повернулась в Україну. Під час паломництва «Християнські реліквії Європи: Париж, Люрд» паломники подолали 6000 кілометрів, відвідавши основні християнські святині у Європі. Відповідно до маршруту, паломники відвідали зокрема Кальварію Забжидовську (Польща), де взяли участь у спільній Літургії  біля чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, молячись за померлих. У […]

Днями група прочан, які подорожували з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ, повернулась в Україну. Під час паломництва «Християнські реліквії Європи: Париж, Люрд» паломники подолали 6000 кілометрів, відвідавши основні християнські святині у Європі.

Відповідно до маршруту, паломники відвідали зокрема Кальварію Забжидовську (Польща), де взяли участь у спільній Літургії  біля чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, молячись за померлих. У Празі (Чехія) прочани відвідали багато храмів, вшанували чудотворну фігурку Ісуса та стали учасниками Божественної літургії у храмі Святого Климентія, де молиться українська діаспора.

Паломництво - Париж

Відвідавши Люксембург та Брюссель, прочани дісталась до містечка Брюгге (Бельгія), де у Капеллі Крові Ісуса Христа зберігається на вовні кров Спасителя, до якої прочани мали можливість прикластися, випрошуючи кращу долю для України.

Наступною зупинкою був Париж (Франція). Тут молились на Літургії в українському храмі святого Володимира, відвідали собор Паризької Богоматері, де зберігається Терновий Вінок Спасителя і взяли участь у молитовній процесії вшанування цієї реліквії,  приклавшись до неї.

Паломництво - Терновий вінок

У Шартрі духівник групи, разом з прочанами, відслужив молебень до Богородиці біля Омофору Діви Марії.

Прибувши до Люрду – місця об’явлення Богородиці, паломники взяли участь у Божественній Літургії в українській церкві святого Володимира, а також отримали благословення від владики Бориса(Гудзяка), який у цей час був на конференції у Люрді. У цьому святому місці група відвідала печеру Масабель, базиліку Непорочного зачаття, базиліку Вервиці, крипту та молились на Хресній дорозі, яку провадив духівник групи отець Дмитро Гриник – священник Львівської Архиєпархії .

Попрощавшись з Люрдом, група паломників відвідала Страсбург. Далі подорожували до Мюнхену (Німеччина). У Мюнхені на могилі Степана Бандери отець Дмитро відслужив Божественну літургію за померлих і панахиду за усіма загиблими за волю України.

Паломництво - Люрд

Далі паломницький шлях пролягав через Відень(Австрія) та Будапешт (Угорщина), де прочани також молились у найбільших святинях цих європейських столиць. Увесь паломницький маршрут прочан супроводжував керівник групи брат Юрій Дроф`як.

Повні вражень та духовного збагачення, прочани повернулись до своїх домівок з подякою Богу за цю духовну мандрівку.

Related Blogs

“Ми даємо їм інструмент для розкриття їхніх можливостей”: підсумки дитячих таборів “Вільні діти”
Шість заїздів по 10 днів та 240 дітей з Херсонської та Донецької області, які, попри пережиті жахіття війни, розвинули свій потенціал - такими є підсумки таборів, які проводив Патріарший Паломницький...
Слідами Івана Павла ІІ
31/05/02024 - 3/06/2024 14/06/2024 – 17/06/2024 19/07/2024 – 22/07/2024 16/08/2024 – 19/08/2024 Польща Вадовіце, Кальварія-Зебжидовська, Краків, Лагевніки, Ченстоховак 110€ + 15€ (екскурсійний збір)
Posted by admin | 26.04.2018
Піша проща родин мігрантів-заробітчан із Самбора у Зарваницю
За благословенням Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви блаженнішого Святослава та Голови Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ преосвященного владики Йосифа (Міляна) ПМВ організовує чергову, ХIII Міжнародну пішу прощу мігрантів та їх родин...