Запрошуємо у вересневі паломництва до Святої Землі

Запрошуємо у вересневі паломництва до Святої Землі

Патріарший паломницький центр пропонує усім охочим долучитися до вересневого паломництва на Святу Землю ‒ унікального і неповторного місця Божого об’явлення і Божого народження. Саме тут розгорталася історія вибраного народу, коли Господь готував прихід на землю Свого Сина. Тут мешкали всі роди-предки Ісуса Христа, долі яких переплелися, творячи Його людську, земну історію. Тут Божий Син народився, […]

Патріарший паломницький центр пропонує усім охочим долучитися до вересневого паломництва на Святу Землю ‒ унікального і неповторного місця Божого об’явлення і Божого народження.

Саме тут розгорталася історія вибраного народу, коли Господь готував прихід на землю Свого Сина. Тут мешкали всі роди-предки Ісуса Христа, долі яких переплелися, творячи Його людську, земну історію. Тут Божий Син народився, виріс і ніс своє служіння аж до смерті на хресті і воскресіння. Тому Свята Земля дарує ні з чим не зрівняні переживання Божої присутності, ясне відчуття реальності Боговтілення в Христові і нашої, людської, причетності до Нього.

Маршрут паломництва пролягатиме через місця, описані у Святому Євангелії:Вифлеєм, де народився Ісус, Галілея, край, де Він жив та розпочав проповідувати, Кана Галілейська, місто першого Христового чуда, Єрихон, місце де росте дерево Закхея, символ людського навернення, Гора Тавор,гора Преображення Господнього, Єрусалим, місто останньої подій земного життя Ісуса Христа. Також відвідаємо Мертве море, де неподалік у печерах знайшли фрагменти Старого завіту.

Під час прощі паломники відвідають ріку Йордан, де вони зможуть відновити хресні обіти та омитися у водах Йордану, отримавши благословення священика. У Кані Галилейській подружні пари – паломники до Святої Землі – відновлять свої шлюбні обітниці.

Протягом паломництва священик відправлятиме Святу Літургію для прочан у храмах, що прославляють знаменні події та постаті святих, основоположників сучасного християнства. До та під час Літургії можна буде приступити до Тайн Сповіді та Євхаристії.

Групи паломників впродовж духовної мандрівки будуть супроводжувати:

отець Ігор Яців, керівник Департаменту інформації,

отець Никанор Лоїк, настоятель Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ,

отець Любомир Яворський, керівник Патріаршого паломницького центру УГКЦ, та заступник  керівника військового капеланства.

Паломницька програма на 8 днів (9-16 вересня) – лише 680 дол!

Деталі паломницьких поїздок за посиланням http://pilgrimage.in.ua/category/svyata-zemlya/, або за тел.:

Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;

Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Скористайтеся нагодою – у вересні найдешевше!

Бажаєте подорожувати безкоштовно або отримати знижку на поїздку? – Дізнайтеся про нашу програму лояльності за посиланнямhttp://pilgrimage.in.ua/prohrama-loyalnosti/

Патріарший паломницький центр УГКЦ
pilgrimage.in.ua

Related Blogs

“Ми даємо їм інструмент для розкриття їхніх можливостей”: підсумки дитячих таборів “Вільні діти”
Шість заїздів по 10 днів та 240 дітей з Херсонської та Донецької області, які, попри пережиті жахіття війни, розвинули свій потенціал - такими є підсумки таборів, які проводив Патріарший Паломницький...
Слідами Івана Павла ІІ
31/05/02024 - 3/06/2024 14/06/2024 – 17/06/2024 19/07/2024 – 22/07/2024 16/08/2024 – 19/08/2024 Польща Вадовіце, Кальварія-Зебжидовська, Краків, Лагевніки, Ченстоховак 110€ + 15€ (екскурсійний збір)
Posted by admin | 26.04.2018
Піша проща родин мігрантів-заробітчан із Самбора у Зарваницю
За благословенням Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви блаженнішого Святослава та Голови Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ преосвященного владики Йосифа (Міляна) ПМВ організовує чергову, ХIII Міжнародну пішу прощу мігрантів та їх родин...