Запрошуємо Вас долучитися до паломництва на Святу Землю [1-8 вересня 2013]

Запрошуємо Вас долучитися до паломництва на Святу Землю [1-8 вересня 2013]

Патріарший паломницький центр з нагоди року Віри запрошує Вас долучитися до паломництва на Святу Землю, що відбудеться 1-8 вересня 2013 р. Б. Духовним провідником групи стане о. Олег Панчиняк (Київ).

Під час прощі паломники відвідають міста, де під час свого земного життя проповідував та творив чуда наш Спаситель – Ісус Христос: Назарет, Галилею, Вифлеєм та Єрусалим. Щодня священики відправлятимуть Святу Літургію для прочан у місцях, де творилася Історія Спасіння. До та під час Літургії можна буде приступити до Тайн Сповіді та Євхаристії.

На п’ятий день паломники відвідають ріку Йордан, де вони відновлять хресні обіти та омиються у водах Йордану, отримавши благословення священика. У Кані Галилейській подружні пари – паломники до Святої Землі – відновлять свої обітниці, що вони складали під час шлюбу. Це стане особливою духовною подією в їхньому житті та додасть наснаги щоразу вибирати одне одного, якою б складною не здавалася спільна стежка подружнього життя.

“Найперше я дякую Богу за те, що Він дає мені можливість відвідати Святу Землю, – ділиться о. Олег Панчиняк. – У рік Віри, простуючи дорогами Ісуса Христа, ми отримаємо змогу поглибити віру власну, відновити її. Згадуючи, що відбулося у Святій Землі 2000 років тому, ми переживатимемо ці події у своєму серці. Особливо радію, що подружжя, зможуть відновити свої обітниці у місті, де вчинив своє перше чудо Ісус Христос – Кані Галилейській.

Вірю, що ми повернемося іншими людьми – такими, котрі у паломництві зустріли живого Господа, що переобразив наше мислення та наші серця; і продовжує робити це надалі”, – сказав отець Олег Панчиняк.

З усіма деталями вересневого паломництва можна ознайомитися за посиланням: http://pilgrimage.in.ua/?p=36.

Прес-служба Патріаршого паломницького центру

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...