Зарваниця та Тернопіль: духовно та душевно

Зарваниця та Тернопіль: духовно та душевно

Бажаєте відновитись духовно та провести час у неймовірній атмосфері, Вам з нами.

Літургія у Львові о 7:30. Прочани матимуть змогу посповідатись та прийняти Святе Причастя.

О 09:00 год. виїжджаємо зі Львова комфортабельним автобусом.
Об 12:00 орієнтовно приїзд у Зарваницю.

Перші згадки про Зарваницю датуються далеким 1240 роком. Рятуючись від навали орди хана Батия, який спопелив Київ, один з монахів втік на Галицько-Волинські землі, звідки був родом. Знесилений дорогою, вкритий болючими ранами, ледь живий монах заснув. Уві сні йому з`явилась Богородиця, яка простягла бідоласі свій омофор. Прокинувшись, чернець побачив перед собою чудотворний образ Божої Матері з маленьким Ісусиком на руках, що знаходився над джерелом. Промивши рани водою з джерела, він помітив, що рани дійсно загоїлись.

Тут біля чудотворного зарваницького джерела Ви почуєте детальну розповідь про дане відпустове місце. Після екскурсії, помолимось у соборі Зарваницької Божої Матері, тоді відвідаємо підземну церкву Пресвятої Трійці.

Зустрічаємось біля Пам’ятника мігрантам. Це металева постать маленької дівчинки, що плаче, тримаючи в руках ікону. Поруч з нею валіза з однієї сторони та вишитий рушник на камені з іншої.
Молимось Хресною Дорогою. Якщо Ви не мали змоги відвідати Єрусалим у Ізраїлі, то матимете нагоду побачити копію тільки у менших масштабах – Український Єрусалим. Тут у Вас буде час на приватну молитву та можливість зробити фото.
Після цього зустрічаємось біля чудотворного джерела. Обідаємо.
Зарваницю порівнюють з Марійним містом Люрдом, адже тут так само є оздоровчі купелі, як і у Люрді. Факультативно хто забажає може скупатись.
Далі вирушаємо до оригінальної чудотворної ікони Зарваницької Богоматері, що знаходиться у церкві Пресвятої Трійці. Молимось у своїх наміреннях.
Помолившись, прямуємо у вечірній Тернопіль.

Тернопіль

Тернопіль – одне з найцікавіших міст Західної України! Знаходячись у самісінькому її центрі, файне місто ввібрало неповторний колорит Галичини з австрійською архітектурою, красу Поділля та спокій Волині.

Вогні вечірнього міста, набережна, озеро… Все це створює свою неповторну атмосферу. Матимемо змогу прокататись корабликом, помилуватись найдовшим аераційним фонтаном, довжиною 210 метрів.
Тернопіль

Після такої водної атракції, вирушаємо додому.

22:30 орієнтовне повернення додому.

До нових зустрічей!

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

–  усі трансфери по маршруту
– духовний супровід священика;
– оглядові екскурсії;

– квиток на пароплав у Тернополі

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– особисті витрати.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...