Зарваниця та Тернопіль: духовно та душевно

Бажаєте відновитись духовно та провести час у неймовірній атмосфері, Вам з нами.

Літургія у Львові о 7:30. Прочани матимуть змогу посповідатись та прийняти Святе Причастя.

О 09:00 год. виїжджаємо зі Львова комфортабельним автобусом.
Об 12:00 орієнтовно приїзд у Зарваницю.

Перші згадки про Зарваницю датуються далеким 1240 роком. Рятуючись від навали орди хана Батия, який спопелив Київ, один з монахів втік на Галицько-Волинські землі, звідки був родом. Знесилений дорогою, вкритий болючими ранами, ледь живий монах заснув. Уві сні йому з`явилась Богородиця, яка простягла бідоласі свій омофор. Прокинувшись, чернець побачив перед собою чудотворний образ Божої Матері з маленьким Ісусиком на руках, що знаходився над джерелом. Промивши рани водою з джерела, він помітив, що рани дійсно загоїлись.

Тут біля чудотворного зарваницького джерела Ви почуєте детальну розповідь про дане відпустове місце. Після екскурсії, помолимось у соборі Зарваницької Божої Матері, тоді відвідаємо підземну церкву Пресвятої Трійці.

Зустрічаємось біля Пам’ятника мігрантам. Це металева постать маленької дівчинки, що плаче, тримаючи в руках ікону. Поруч з нею валіза з однієї сторони та вишитий рушник на камені з іншої.
Молимось Хресною Дорогою. Якщо Ви не мали змоги відвідати Єрусалим у Ізраїлі, то матимете нагоду побачити копію тільки у менших масштабах – Український Єрусалим. Тут у Вас буде час на приватну молитву та можливість зробити фото.
Після цього зустрічаємось біля чудотворного джерела. Обідаємо.
Зарваницю порівнюють з Марійним містом Люрдом, адже тут так само є оздоровчі купелі, як і у Люрді. Факультативно хто забажає може скупатись.
Далі вирушаємо до оригінальної чудотворної ікони Зарваницької Богоматері, що знаходиться у церкві Пресвятої Трійці. Молимось у своїх наміреннях.
Помолившись, прямуємо у вечірній Тернопіль.

Тернопіль

Тернопіль – одне з найцікавіших міст Західної України! Знаходячись у самісінькому її центрі, файне місто ввібрало неповторний колорит Галичини з австрійською архітектурою, красу Поділля та спокій Волині.

Вогні вечірнього міста, набережна, озеро… Все це створює свою неповторну атмосферу. Матимемо змогу прокататись корабликом, помилуватись найдовшим аераційним фонтаном, довжиною 210 метрів.
Тернопіль

Після такої водної атракції, вирушаємо додому.

22:30 орієнтовне повернення додому.

До нових зустрічей!

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

–  усі трансфери по маршруту
– духовний супровід священика;
– оглядові екскурсії;

– квиток на пароплав у Тернополі

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– особисті витрати.

Радимо переглянути

09.06.2022
Паломництво до Зарваниці для внутрішньопереміщених осіб, які проживають у Львові [11 червня 2022]
У цей непростий час Патріарший паломницький центр УГКЦ підтримує людей, які опинились далеко від свого дому, і які є виснажені, зневірені та демотивовані. Ми пропонуємо безкоштовні поїздки святинями України у...
04.08.2021
Вихідні у Меджугор’є
ПЕРІОД: 01 - 04 жовтня  (4 днів) ВАРТІСТЬ: 129є + 200грн МАРШРУТ: Львів – Меджугор'є  – водоспад Кравіца – Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79
02.08.2021
Шляхом Авраама
ПЕРІОД:  08 - 14 квітня ( +/- 3 дні) (8 днів) ВАРТІСТЬ: 950$ МАРШРУТ: Догубеязит - Ван - острів Акдамар - Озеро Ван - Бітліс - Мідьят - Мардін - Дара -...