Паломництво до Святої Землі та Йорданії

Паломництво до Святої Землі та Йорданії

ПЕРІОД: уточнюється (8 днів) 
ПОЖЕРТВА: 995 $* + 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Вифлеєм – ріка Йордан – Єрихон – Амман – Петра – Мадоба – гора Небо – Назарет – Галілейське море – Кана – Капернаум – Мертве море – гора Тавор – Бейт-Сахур – Єрусалим – Яффо – Тель–Авів – Львів
ЗАМОВИТИ
:
 Київ: (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіа переліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл);
– 7 ночівель в готелях 3-4* (2-3 особи в номері).
– чайові в Ізраїлі та Йорданії водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом за 8 днів 30$ за час подорожі);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);
– усі вхідні квитки  на екскурсійні об`єкти  в Йорданії (разом 75$);
– виїзний податок з Ізраїлю 30 $;
– виїзний податок з Йорданії 15 $;
– особисті витрати.

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників у Львівському аеропорту о 12.30. Виліт в Ізраїль о 14.55. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) о 18.25. Вечірні молитви. Переїзд до Палестини, поселення в готель у м. Вифлеєм. Вечеря. Ночівля. 

2 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю.  Переїзд у Юдейську пустелю. Божественна Літургія о 8.30.
Ріка Йордан, чин відновлення хресних обітів паломників у її водах. Переїзд у Єрихон, який розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х.  Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом.
Переїзд на кордон Allenbi  до Йорданії. Проходження кордону. Переїзд у столицю Йорданії Амман. Екскурсія містом.
Захоплююча екскурсія по столиці Йорданії Аммана. Ви побачите старовинну цитадель, римський храм Геркулеса, візантійську церкву, палац Губернатора епохи Омейядів, археологічний музей і Римський амфітеатр.
Переїзд до готелю, поселення відпочинок. Вечеря. Ночівля. 

3 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Переїзд на Екскурсію в Петру.
Петра – найпопулярніша пам’ятка Йорданії серед паломників. Це унікальне місто було висічене набатейцями в скельному масиві понад 2000 років тому. які в залежності від часу доби забарвлюються в рожевий, темно-червоний або пурпурний колір. Головна визначна пам’ятка – це Скарбниця (Палац Ель Хазне), сотні висічених в скелях величних храмів, царських гробниць, водних каналів і культових споруд не залишать нікого байдужим і запам’ятаються на все життя. У стародавньому місті ви побачите театр на 3000 місць 1 століття н.е., Палац-надгробок в римському стилі і Каср аль-Бинт – єдина збережена окремо розташована будівля.
Вільний час. Повернення до готелю, відпочинок. Вечеря. Ночівля. 

 4 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.
Ви відвідаєте місто Мадаба або “місто мозаїк”, як ще його називають. У храмі Святого Георгія побачите візантійську мозаїчну карту Близького Сходу – найдавнішу з відомих на сьогоднішній день. Після переїзд до Гори Небо – місця поховання пророка Мойсея. У Вас буде унікальна можливість помилуватися видом на Мертве Море, юдейські Гори, долину річки Йордан.
Переїзд на кордон до Ізраїлю. Проходження кордону. Переїзд у Назарет.
Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії.
Вечірні молитви. Переїзд у готель, поселення. Вечеря. Ночівля.

 5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до підніжжя гори Тавор. Підйом на гору мікроавтобусами.
Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Переїзд у Кану. Невелике містечко  Кана-Галілейська, де Ісус здійснив перше чудо, перетворивши воду на вино.  Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві. Переїзд до Галілейського озера. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Саме у Галілеї прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.  Озеро Кінерет-Галилейське,  на березі якого  Христос знаходить собі учнів. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра.
Вечірні молитви. Переїзд до Палестини. Поселення у готель у Вифлеємі.  Вільний час, вечеря. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Бейт-Сахур.  Літургія о 8.00.  Відвідини поля пастушків.
Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря.
Преїзд у Вифлеєм. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот.
Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим.
 Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. Кармелітський монастир, церква Отче наш. Місце Вознесіння Господнього.  На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Панорама міста.  Також зайдемо у Гетсиманський сад, будемо молитись  Церкві Всіх Націй та в  гробниці Діви Марії. Божественна Літургія. Віа Долороза (Хресна дорога). Далі відвідаємо Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Стіна Плачу.
Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Божественна Літургія о 9.00.
Далі наш паломницький шлях пролягає до світлиці Таємної Вечері, що на горі Сіон. Ще багато дивного і сокровенного чекає на Вас в Єрусалимі:  Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Переїзд до Яффо – автобусна оглядова екскурсія по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і воскресив Тавиту. Вважається, що тут  Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.  Панорама Тель-Авіва.
Вільний час. Переїзд в  аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в  Україну о 19.25.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– переліт Львів – Тель Авів – Львів;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священника;
– супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– 7 ночівель у готелях 3-4*(2-3 особи в номері);
– 7 сніданків та вечер (шведський стіл);
– медичне страхування.

osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ  

– чайові в Ізраїлі та Йорданії водієві та гідові  в день (разом за 8 днів 30$);
– підйом на г. Тавор та вхідні квитки на екскурсійні об`єкти  в Ізраїлі (за час подорожі 25$);
– усі вхідні квитки  на екскурсійні об`єкти  в Йорданії (разом 75$);
– виїзний податок з Ізраїлю  30$;
– виїзний податок з Йорданії 15$.

osobluvi ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн