Паломництво до Святої Землі та Йорданії

Паломництво до Святої Землі та Йорданії

ПЕРІОД: уточнюється (8 днів) 
ПОЖЕРТВА: 995 $* + 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Вифлеєм – ріка Йордан – Єрихон – Амман – Петра – Мадоба – гора Небо – Назарет – Галілейське море – Кана – Капернаум – Мертве море – гора Тавор – Бейт-Сахур – Єрусалим – Яффо – Тель–Авів – Львів
ЗАМОВИТИ
:
 Київ: (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіа переліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл);
– 7 ночівель в готелях 3-4* (2-3 особи в номері).
– чайові в Ізраїлі та Йорданії водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом за 8 днів 30$ за час подорожі);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);
– усі вхідні квитки  на екскурсійні об`єкти  в Йорданії (разом 75$);
– виїзний податок з Ізраїлю 30 $;
– виїзний податок з Йорданії 15 $;
– особисті витрати.

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників у Львівському аеропорту о 12.30. Виліт в Ізраїль о 14.55. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) о 18.25. Вечірні молитви. Переїзд до Палестини, поселення в готель у м. Вифлеєм. Вечеря. Ночівля. 

2 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю.  Переїзд у Юдейську пустелю. Божественна Літургія о 8.30.
Ріка Йордан, чин відновлення хресних обітів паломників у її водах. Переїзд у Єрихон, який розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х.  Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом.
Переїзд на кордон Allenbi  до Йорданії. Проходження кордону. Переїзд у столицю Йорданії Амман. Екскурсія містом.
Захоплююча екскурсія по столиці Йорданії Аммана. Ви побачите старовинну цитадель, римський храм Геркулеса, візантійську церкву, палац Губернатора епохи Омейядів, археологічний музей і Римський амфітеатр.
Переїзд до готелю, поселення відпочинок. Вечеря. Ночівля. 

3 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Переїзд на Екскурсію в Петру.
Петра – найпопулярніша пам’ятка Йорданії серед паломників. Це унікальне місто було висічене набатейцями в скельному масиві понад 2000 років тому. які в залежності від часу доби забарвлюються в рожевий, темно-червоний або пурпурний колір. Головна визначна пам’ятка – це Скарбниця (Палац Ель Хазне), сотні висічених в скелях величних храмів, царських гробниць, водних каналів і культових споруд не залишать нікого байдужим і запам’ятаються на все життя. У стародавньому місті ви побачите театр на 3000 місць 1 століття н.е., Палац-надгробок в римському стилі і Каср аль-Бинт – єдина збережена окремо розташована будівля.
Вільний час. Повернення до готелю, відпочинок. Вечеря. Ночівля. 

 4 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.
Ви відвідаєте місто Мадаба або “місто мозаїк”, як ще його називають. У храмі Святого Георгія побачите візантійську мозаїчну карту Близького Сходу – найдавнішу з відомих на сьогоднішній день. Після переїзд до Гори Небо – місця поховання пророка Мойсея. У Вас буде унікальна можливість помилуватися видом на Мертве Море, юдейські Гори, долину річки Йордан.
Переїзд на кордон до Ізраїлю. Проходження кордону. Переїзд у Назарет.
Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії.
Вечірні молитви. Переїзд у готель, поселення. Вечеря. Ночівля.

 5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до підніжжя гори Тавор. Підйом на гору мікроавтобусами.
Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Переїзд у Кану. Невелике містечко  Кана-Галілейська, де Ісус здійснив перше чудо, перетворивши воду на вино.  Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві. Переїзд до Галілейського озера. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Саме у Галілеї прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.  Озеро Кінерет-Галилейське,  на березі якого  Христос знаходить собі учнів. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра.
Вечірні молитви. Переїзд до Палестини. Поселення у готель у Вифлеємі.  Вільний час, вечеря. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Бейт-Сахур.  Літургія о 8.00.  Відвідини поля пастушків.
Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря.
Преїзд у Вифлеєм. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот.
Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим.
 Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. Кармелітський монастир, церква Отче наш. Місце Вознесіння Господнього.  На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Панорама міста.  Також зайдемо у Гетсиманський сад, будемо молитись  Церкві Всіх Націй та в  гробниці Діви Марії. Божественна Літургія. Віа Долороза (Хресна дорога). Далі відвідаємо Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Стіна Плачу.
Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Божественна Літургія о 9.00.
Далі наш паломницький шлях пролягає до світлиці Таємної Вечері, що на горі Сіон. Ще багато дивного і сокровенного чекає на Вас в Єрусалимі:  Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Переїзд до Яффо – автобусна оглядова екскурсія по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і воскресив Тавиту. Вважається, що тут  Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.  Панорама Тель-Авіва.
Вільний час. Переїзд в  аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в  Україну о 19.25.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– переліт Львів – Тель Авів – Львів;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священника;
– супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– 7 ночівель у готелях 3-4*(2-3 особи в номері);
– 7 сніданків та вечер (шведський стіл);
– медичне страхування.

osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ  

– чайові в Ізраїлі та Йорданії водієві та гідові  в день (разом за 8 днів 30$);
– підйом на г. Тавор та вхідні квитки на екскурсійні об`єкти  в Ізраїлі (за час подорожі 25$);
– усі вхідні квитки  на екскурсійні об`єкти  в Йорданії (разом 75$);
– виїзний податок з Ізраїлю  30$;
– виїзний податок з Йорданії 15$.

osobluvi ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...