Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Ватикану та Барі – Скарби християнства»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Ватикану та Барі – Скарби християнства»

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Ватикану та Барі – Скарби християнства» ПЕРІОД: 21-30 червня 2016 Маршрут: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Сабб’ядоро – Падуя – Венеція – Рим – Ватикан – Барі – Матера – Сан-Джованні-Ротондо – Монте Сан-Анджело – Манфредонія – Лончано – Лорето – Відень – Братислава – Лагевніки – Львів *** Галина Дякую Патріаршому паломницькому центру, а особливо керівникам груп за неповторні моменти духовного піднесення, які […]

Відгуки паломників до поїздки «Паломництво до Ватикану та Барі – Скарби християнства»

ПЕРІОД: 21-30 червня 2016

Маршрут: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Сабб’ядоро – Падуя – Венеція – Рим – Ватикан – Барі – Матера – Сан-Джованні-Ротондо – Монте Сан-Анджело – Манфредонія – Лончано – Лорето – Відень – Братислава – Лагевніки – Львів

***

Галина

Дякую Патріаршому паломницькому центру, а особливо керівникам груп за неповторні моменти духовного піднесення, які я відчула під час відвідин християнських святинь.
Мрії збуваються, бо довгий час не було можливості вирушити саме у цю прощу. Вдячна Богу за всі фізичні випробування під час поїздки. А найважливіше – це світло надії, віри та любові, яке випромінює кожна святиня християнства, яку нам довелось відвідати.
Пізнавайте, читайте, подорожуйте, бо без цього людина повільно вмирає.

***

Романія

За поїздку вдячна. Духовно збагатилась. Особливо запали у душу проповіді духівника, які дуже доповнюють побачене та пережите. З найкращими побажаннями та вдячністю.

***

Марта

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за чудову поїздку та неймовірні відчуття, які залишаться на все життя. Окрему вдячність хочеться висловити керівнику групи за професійність у його роботі та духівнику за духовний супровід.

***

Леся та Тарас

Нам паломницька подорож дуже сподобалась. В подорожі відвідали багато святинь та визначних християнських місць. Особливо сподобалося у Сан Джованні Ротондо та мощі св. о. Піо. Окрема вдячність духівнику за гарні проповіді та молитви.
Дякуємо за паломницьку подорож.

***

Стефанія

Дуже дякую Патріаршому паломницькому центру за організацію чудової поїздки, а особливо керівникові групи та духівнику. Все, що я хотіла отримати від паломницької поїздки, я отримала: благодать Божу через поклоніння святиням, сумлінну молитву, сповідь, причастя. Повертаюсь додому з відчуттям гармонії у всьому, з почуттям віри, любові та надії на краще майбутнє і сьогодення.

***

Ірина

Проща у святі місця допомогла більше пізнати, полюбити і повірити у Бога. Завдяки духівнику краще зрозуміла історію і суть християнства. Ця поїздка не тільки допомогла збагатити духовний світогляд. Багато дізнатися про історію Відня, Венеції, Братислави. Найбільше вразив Ватикан, мощі св. о. Піо. Є приклад справжнього християнства: сміливості, мудрості, смирення, любові. Є чого навчитися у святих Католицької Церкви.

Паломництво – це ще один крок назустріч Богу через мощі святих. Святі сходи, Ланчіянське Євхаристійне чудо. Дякую Богові, що пройшли цей паломницький шлях з Богом і його допомогою. Паломництво – це відвідини святих місць, молитва, прийняття причастя, а також жертва перед Господом. Мені все сподобалось у цьому паломництві. Я багато чого пізнала для себе нового. Це було моє четверте паломництво. Надіюся, що не останнє.

***

Іванна

Мені дуже сподобалась ця поїздка. Це паломництво було для мене вперше і думаю, що не востаннє. Для себе я відкрила дуже багато нового. Дуже хороша організація. Наш керівник групи дуже гарно все організував. Завжди він був коректний, зібраний. Наш керівник – спеціаліст своєї справи. Велике йому спасибі, а також духівник, який давав нам свої мудрі поради.

***

Юлія

Мені дуже сподобалося це паломництво. Всі місця і всі храми, які ми відвідували. Особливо сподобалося у Сан Джованні Ротондо біля св. о. Піо. Дуже цікаві історичні екскурсії. Також я задоволена, що ми були 4 дні на морі. Я дякую Богові, що познайомилися з чудовою людиною – духівником, який дуже мудро розказував нам проповіді. Дякую керівнику за терпіння з нами-прочанами.

***

Алла

Я дуже вдячна Патріаршому паломницькому центру за надану паломницьку поїздкупо святим місцям. Я получила масу позитивних відчуттів до святинь, які ми відвідали. Відвідавши європейські столиці, яке получили масу цікавої інформації про історичні події, про їхній розвиток, як держави.
Кожен раз відвідуючи нову святиню моє серце наповнювалося радістю, любов’ю, безмежним бажанням доторкнутися до стародавньої історії і бути часточкою тих подій, які відбулися у минулому.
Дякую за надану можливість в один тур відвідати так багато святинь.

Хай Бог благословляє вас усіх, хто долучається до організації і проведення цих прощ.

***
Паломниця

Це вже моя сьома паломницька мандрівка з Патріаршим паломницьким центром. Мені подобається гарна організація, продумані маршрути, організовані таким чином, щоб охопити найбільше християнських святинь.
Завжди повертаюся духовно збагаченою хоч і втомленою, але в той же час і відновленою. Хочу подякувати керівникові, з яким почувалася безпечною і захищеною; та безперечно духівникові – за духовні науки, його жертовність для нас.
Хай Бог благословить вас усіх, хто долучається до організації і проведенню цих прощ.

***

Віталій

Насамперед дякую Богу за паломництво, яке я здійснив.
Мене переповнює море емоцій. Я дуже багато побачив цікавого. Дізнався нове про Ісуса Христа, про життя святих, про важку і легку дорогу до Бога. І я хочу бути все своє життя близьким до Бога.

***

Іван

В кожної людини своя дорога до Бога. Завжди вона була тернистою навіть для святих і священномучеників. Вдячний Богові, що Він мене покликав у цю далеку дорогу, щоб побачити тисячолітній зв’язок людини з Богом, і помолитися на нетлінних останках святих і духовно збагатитися для спасіння своєї душі.

***

Сніжана

Мені дуже сподобалася ця поїздка. Я щаслива, що у своїй 10 років так багато побачила. Я усвідомила дуже багато нового про Ісуса Христа, Його учнів і святих. Дякую Господу, що батьки взяли мене у цю подорож.

***

Інна

Даний тур залишив у моєму житті незабутні враження. Важко описати ці емоції, які я пережила, будучи у тій чи іншій святині. Але перейти усі Святі двері, побачити Тіло і Кров Ісуса Христа, помолитися біля тих святих, які загинули за христову віру – це велике Боже благословення. Святий о. Піо виглядає ніби спить і його тіло, як живе. В такому турі ти розумієш, що ти піщинка у Божих руках, і жити потрібно, так як вчить Христова Церква.

***

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн