Відгуки паломників до поїздки «Святині Європи – Люрд, Париж, Мілан»

Відгуки паломників до поїздки «Святині Європи – Люрд, Париж, Мілан»

Відгуки паломників до поїздки «Святині Європи – Люрд, Париж, Мілан»

ПЕРІОД: 20-29 липня 2016

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Сабб’ядоро – Падуя – Мілан – Нарбонн – Люрд – Шартр – Париж – Реймс – Страсбург – Прага –  Лагевніки – Львів

***

Марія

Велика подяка духівнику, керівнику групи та менеджеру з організаційних питань за усі їхні зусилля і старання зробити подорож вдалою і незабутньою… Сама подорож була незабутньою. Вирушаючи у паломницький тур слід пам’ятати, з якою метою ви туди вирушаєте і чого очікуєте від подорожі. Паломницький тур не є шоп-туром чи звичайним екскурсійним з метою максимально комфортно відпочити. Паломницький тур включає бажання познайомитися ближче зі святинями Європи, знайти в цьому духовне задоволення і збагачення. Враження якнайкращі!

***

Романа

Дякую за втілення мрії. Враження незабутні. Особлива подяка духівнику, який зробив цю поїздку духовною прощею. Поїздка по святих місцях – це не просто прогулянка, це поїздка, яка вимагає трохи смирення, терпіння та толерантності. Тому, хто збирається в такий тур за покупками, краще хай не їде. Дякую за поїздку. Бажаю вам успіхів. Сподіваюсь, що ми ще зустрінемось.

***

Ірина

Щиро вдячна за незабутню поїздку, переповнену лише позитивних вражень. Організація на високому рівні, швидке вирішення проблем. Гарно підібраний і різноманітний маршрут мандрівки. Щира подяка духівнику за духовний супровід, молитву, цікаві та повчальні розповіді. Подорожувати – це завжди чудово, але коли подорожує не тільки тіло, але й серце і душа – це надзвичайно. Рекомендую кожному відчути цю гармонію тіла, душі та думок.

***

Наталія

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за паломницьку мандрівку. Головне, що ми відвідали усі святі місця, а найперше – Люрд! Керівники групи і духівник нам допомагали на всьому шляху прощі. Дякую їм за все!..  Хай вам щастить!

***

Наталія

Дуже дякую за чудову паломницьку мандрівку! Все було добре, відвідання Люрду – справило неймовірне враження. Дякую ще раз! Все було гарно! Готелі – гарні.

***

Паломник

Дякувати Богові, мети – відвідання святого Люрду – досягнуто, не зважаючи на різні випробування, що траплялися нам. Дякую нашому духівнику, що так гарно давав науку і супровід у цьому паломництву. Дякую керівнику, що зумів усіх нас, таких різних, організувати і дати можливість духовно збагатитися і дізнатися багато нового кожному. Бажаю їм міцного здоров’я і багато сил на організацію ще багатьох паломництв.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...