Відгуки паломників щодо подорожі «Паломництво до місць Об’явлень Богородиці у Фатімі, Люрді та святинь центральної Європи»

Відгуки паломників щодо подорожі «Паломництво до місць Об’явлень Богородиці у Фатімі, Люрді та святинь центральної Європи»

Відгуки паломників щодо подорожі «Паломництво до місць Об’явлень Богородиці у Фатімі, Люрді та святинь центральної Європи» Період: 01-14 серпня 2017 р. Б Маршрут: Львів – Ярослав – Ліньяно-Сабб’ядоро – Верона – Марсель – Барселона – Мадрид – Фатіма – Сантьяго-де-Компостела – Сaн-Себастьян – Люрд – Париж – Прага – Лагевніки – Львів *** Анна і […]

Відгуки паломників щодо подорожі «Паломництво до місць Об’явлень Богородиці у Фатімі, Люрді та святинь центральної Європи»

Період: 01-14 серпня 2017 р. Б

Маршрут: Львів – Ярослав – Ліньяно-Сабб’ядоро – Верона – Марсель – Барселона – Мадрид – Фатіма – Сантьяго-де-Компостела – Сaн-Себастьян – Люрд – Париж – Прага – Лагевніки – Львів

***

Анна і Марія

Паломницька подорож до святинь Італії, Франції, Іспанії, Португалії, Чехії і Польщі – проща про яку можна мріяти. Я дякую Богу, що дав мені таку можливість відвідати святині Європи разом із моєю дочкою. Я молилася за свою родину і всіх, хто просив про молитву. Море вражень та сліз від щастя. Особливе враження від молитви на Вервиці і процесії зі свічками у Фатімі та Люрді. Ми повертаємося додому щасливі, з Божою благодаттю – це саме краще, що ми отримали в житті. Дякуємо духівнику, який своїми молитвами підтримував і заохочував. Дякуємо за можливість щоденної Літургії та Пресвятої Євхаристії. Дякуємо керівнику групи за прекрасну організації і за його терпеливість й толерантність до кожного з нас. Окреме спасибі організаторам за турботу і допомогу. Нехай Бог благословить вас усіх за вашу нелегку працю!

***

Вікторія

Щиро дякую Патріаршому паломницькому центру за організацію чудової поїздки. Добре продумана програма подорожі дала змогу насолодитися красою багатьох величних міст, особливо сподобалися Париж, Прага та Сантьяго-де –Компостела, доторкнутися до європейських святинь, збагатитися духовно та віднайти внутрішню гармонію та спокій, познайомитися з хорошими людьми. Дуже б хотілося знову приїхати до Люрду на кілька днів. Це містечко сповнене великою Божою благодаттю. Також дякую духівнику за його щирість, простоту, і духовні науки.

***

Лариса

Дякую Богові і нашим керівником за те, що проводили нас по святих місцях цієї прощі. Особливо дякую керівникові групи за його довготерпеливість , християнське милосердя до мене. Хоч я маю чимало років, проте дізналися за час прощі багато, багато нового, особливо з християнського світу. Під час подорожі у нашому колективі людей панувала доброзичливість, добрий, лагідний гумор, запроваджені нашим духівником, який умів організувати нас на молитву, давав добру науку. А керівник групи зумів організувати чіткість і послідовність подорожі. Завдяки йому було запроваджено нашу слухняність та дисципліну. Бажаю усім вам многая і благая літ.

***

Кароліна

Велика подяка Богові та дорогим батькам за чудову можливість подорожувати. За ці чотирнадцять днів я вдруге переконалася, що паломницький тур відкриває все ширші та ширші простори цього дивовижного і загадкового світу. Протягом половини останнього місяця літа я не лише зустріла багатьох цікавих людей різних національностей та віросповідань, а й також поповнила свою скарбничку любові до Бога. Попри всі перешкоди на нашому шляху і непорозуміння між іншими паломниками нас завжди підбадьорював та веселив духівник. Керівник групи та менеджер завжди піклувалися про те, аби вся група мала змогу встигнути відвідати кожен величний собор та історичну пам’ятку кожного з міст. На кінець подорожі у мене залишилися яскраві спогади , якими я обов’язково поділюся з друзями та рідними.

***

Надія

Дякую Господу і Вам за цю чудову прощу. Незабутні враження залишилися після відвідин Фатіми, після проходження Вервиці зі свічками, Хресної дороги і доріжки, яку проходили на колінах. Хресна дорога у Люрді – це ні з чим незрівняна дорога. А вервичка зі свічками і з хворими на візочках – залишає неповторне і разом з тим великий жаль і співчуття до тих немічних людей. Це місця кличе до себе ще і ще раз. Грот – це особливе місце спокою, молитви, подяки і величі. Неможливе передати на папері всі ті почуття, які опановують нас у цьому святому місці. Верона, Барселона, Париж, Прага із своїми храмами, архітектурою і краєвидами залишили у моєму серці тільки позитив. Хочу відмітити хороші організаторські здібності керівника групи. І менеджер дуже гарно допомагала йому у роботі. Загалом все було пречудесно. Дякую.

***

Ірина

Люрд та Фатіма давно були для мене місцями мрії. Завдяки Патріаршому паломницькому центру моя мрія здійснилася. Щиро вдячна команді за цю чудову прощу, духівнику, керівникові групи, усім людям, що стали рідними за ці 14 днів. Дякую за духовне збагачення, цікаві екскурсії, дружбу та найкращий настрій! До нових зустрічей!

***

Степан

Ця подорож була для мене незабутньою. Ця мандрівка вразила мене як паломника, я отримав задоволення від побаченого, відразу хотів подякувати духівнику, керівнику групи за молитви, за хорошу прощу. Ця проща дала мені нові знайомства з різними людьми, багато нових місць у різних країнах , які я вперше побачив. Ще хотів би поїхати в такі святі місця. Дякую всім за спільну молитву. Хай Бог нам помагає.

***

Іванна

Я поїздкою задоволена, хоч звичайно важкувато. Вона мене збагатила духовно, заодно витривалісно. Дякую всім, хто організовує такі прощі. Я дуже щаслива, що поїхала у цю паломницьку поїздку. Я зрозуміла і побачила багато святих місць. Я дуже дякую Богові, що мала можливість поїхати.

***

Марія

Дякую Богові і всім вам за прекрасну паломницьку подорож по всіх святих місцях, які ми відвідали. Ця проща мене дуже багато збагатила. Вірю в силу молитви. Щиро, щиро дякую. Божого Вам благословення!

***

Любомир та Євгенія

Ми перший раз саме на такій прощі. Неможливо передати всі відчуття, які ми запам’ятаємо на все життя. Прекрасна організація поїздки, чудовий духівник зробили цю прощу незабутньою.

***

Ліда

Паломницька проща дала мені ще більше духовно збагатитися. Атмосфера в автобусі була дружня та спокійна. Керівник групи досвідчений та компетентний у всіх питаннях.

***

Надія

Дякую Богу, моя мрія збулася. Дякую духівнику – доброму і мудрому пастирю, великому патріоту України. Дякую менеджерові за теплу і щиру усмішку, підтримку та опіку. Дякую керівнику групи за за організацію та принциповість. Дякую водіям за уважну поведінку. Прийми Господи мою подяку і поблагослови усіх.

***

Марія

Щиро вдячна за паломницьку поїздку до святинь. Незабутні враження залишаються на довгу пам’ять. Зичу Патріаршому паломницькому центру УГКЦ, процвітання та хороших паломників. Особлива подяка керівнику групи, менеджерові та духівнику.

***

Наталія всім хочу подякувати за паломництво, а особливо Господу Богу і Матері Божій, за такі визначні місця, які довелося відвідати і помолитися. Маю велику надію на інші не менш цікаві місця, які можна буде ще відвідати з Патріаршим паломницьким центром.

***

Уляна

Я в цілому задоволена паломництвом, в якому я приймала участь, програма була насичена, цікава, продумана до дрібниць у місцях Об’явлень Діви Марії. Враження і відчуття незабутні залишаться у пам’яті до кінця життя. Хотіла б частіше приймати участь у подібних паломництвах, наскільки це можливо. Керівник групи – молодець, організатор від Бога, має велике терпіння до всіх поколінь прочан, особливо, старших. Дякую за організацію, за прощу.

***

Марія

За все тобі я дякую Ісусе, Спасе мій. І Матінці Божій Святій за її опіку. З повагою і шануванням, і великою вдячністю, хочу подякувати вам за таку велику місійну працю у Божому винограднику. Нехай усіх Господь Бог благословляє, а Матінка Божа бере під свій захистний Покров.

***

Лілія

Дуже задоволена паломництвом! Злагоджена організація, добрі екскурсоводи, гарно продуманий час відпочинку та екскурсій, добрий духівник, терпеливий розумний розважливий організатор. Все було чудово!за все щиро вдячна! Бажаю Божого благословіння на всіх путях!

***

Оксана

Дуже дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за чудово організоване паломництво до Фатіми та Люрду. Дуже б хотілося повторити таке паломництво.

***

Марія

Все сподобалося.

***

Ніна

Дякую за хорошу змістовну подорож. Все сподобалось.

***

Надія

Це перше проща у моєму житті. Завдяки їй я зміцніла свою віру та збагатила свій духовний світ. Програма складена добре, хоча і трошки важка. Все було добре, чітко і ясно організована. Дякую.

***

Стефанія

Я вже не перший раз їду у паломницьку поїздку з Патріаршим паломницьким центром, і хочеться подякувати за добру організацію поїздки, відношенню до людей керівника групи та менеджера. Був дуже добрий нанятий колектив водіїв. Духівник багато спілкувався з паломниками і навчав нас. В цілому задоволена, спільна молитва залагоджує все. Дякую.

***

Тамара

Велике дякую за це паломництво до Фатіми і Люрду, також велике дякую керівнику групи, духівнику, за їхнє розуміння, за їхню турботу, за організацію, яку проводили у автобусі(молитви, співані пісні і молитви вервичку).

***

Надія

Я була у поїздці перший раз, дуже сподобалось. В першу чергу, 1) місця святих, де ми побували; 2) Літургія з духівником; 3) пісні, які співали паломники у автобусі. Все це говорить, що зібралися люди, яким ця поїздка була цікава, потрібна і де організатори поїздки приклали багато зусиль, щоб поїздка відбулася у найкращому вигляді.

***

Юлія

Ця паломницька поїздка дала мені можливість переоцінити своє духовне бачення, дізнатись багато нового в плані духовного світу. Все сподобалось. Зі всіма паломниками були дружелюбні стосунки. В автобусі завжди панувала приємна атмосфера.

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...