м. Київ, вул. Михайлівська 17/2 оф. 2А
тел.: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво – Терновий вінок та святині країн Бенілюксу

ПЕРІОД:  03-11 квітня (9 днів)
ПОЖЕРТВА: 385 €*
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Відень – Зальцбург – Страсбург – Реймс – Париж – Брюссель – Амстердам – Ахен – Люксембург – Прага – Кальварія-Зебжидовска – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до святинь Угорщини,  Австрії, Німеччини, Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу, Чехії,  Польщі

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 €*;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 € (за весь період подорожі);
– медичне страхування 100 – 300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові о 7.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття до центральної частини Будапешту. 
 Оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв.
Вільний час.  Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Нічліг.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії.  Прибуття до Відня.
Відвідини УГКЦ Святої Варвари, спільна молитва. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Бароко.
Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд у готель. Нічліг.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Зальцбургу. Екскурсія містом.
Оглянемо старовинні барокові квартали, які зберегли в своїх бронзових та позеленілих куполах дух імперії.  Місто розміщене на берегах річки Зальц, біля північного підніжжя Альпійських гір.  Гірський пейзаж на півдні контрастує з рівнинним на півночі. Найближча альпійська гора Унтерсберг (висота 1972 метри), розміщена на віддалі декількох кілометрів від центру міста. Старе місто в стилі бароко, численні церкви та фортеця Гогензальцбург розміщені на лівому березі Зальцаха.
Вільний час. Переїзд до Франції. Поселення у готель. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Страсбург. Екскурсія містом. 
Під час знайомства з містом  ми відвідаємо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Вартий уваги квартал Маленька Франція, розділений мережею каналів з унікальною архітектурою. Відвідаємо Собор Нотр-Дам. Вільний час.
Переїзд у Реймс. Знайомство з містом.

Реймський кафедральний собор – один із зразків класичного готичного стилю, місце коронації практично всіх королів Франції. Собор прикрашений величезною кількістю статуй, найвідоміша з яких – знаменитий Усміхнений Ангел. Коронаційний палац, розташований поруч з собором, у якому проходили банкети після коронації. Абатство Святого Ремігія, де покоїться покровитель міста – Святий Ремігій, який за переказами хрестив в Реймсі короля Хлодвіга в 496-му році. Вільний час.
Переїзд  у готель. Нічліг.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття у Париж. Екскурсія містом. Божественна Літургія.
Екскурсія дасть Вам можливість познайомитися з основними пам’ятками Парижу. Лувр – один з найбагатших музеїв світу. Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, Стару Паризьку Оперу. Відвідини храму Святого Володимира УГКЦ. Нотр-дам-де-Парі (Паризької Божої Матері) – один з найбільших витворів ранньої готики 1163-1345. Всередині собору слід звернути увагу на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх, зокрема Терновий Вінок.
Церемонія вшанування Тернового Вінка Господнього. Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у центр Брюсселю. Божественна Літургія. Знайомство з мстом.
Під час пішої прогулянки по центру Брюсселя, ви побачите головні пам’ятки міста: Велику площу, закладений в 1225 році в стилі готики, Катедральний Собор. Храм святих Михайла і Гудули є національною церквою королівства Бельгії. Варті уваги Королівський палац, величезний палац правосуддя і багато інших місць.
Переїзд у Амстердам. Пішохідна  оглядова екскурсія центральною частиною міста.
Під час цієї екскурсії ми відвідаємо історичний центр міста, побачимо Королівський палац, Дворик Бегінок, Квітковий ринок, будинок Рембрандта, Західну церкву, Музейну площу і багато іншого. Ви спробуєте знамениту оселедець «Харинг» і почуєте розповідь про давнє і сучасне місто.
Вільний час. Переїзд  у готель. Нічліг.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до НімеччиниПрибуття в Ахен.
Відвідини катедрального собору Ахена де знаходиться  реліквія, яка перебуває з часів Карла Великого в Двірцевій Капелі  собору. Це туніка (плаття) Діви Марії (за переказами вона була на Божої Матері в Святу ніч). Побачимо унікальну Ратушу, що вражає своєю гармонійністю та є блискучим зразком фламандської готики. У місті,  знаходиться величезна кількість фонтанів, багато з яких просто відполіровані руками численних туристів. Вільний час.
Переїзд  у Люксембург.  Оглядова екскурсія центральною частиною міста.

Люксембург – не лише столиця Великого Герцогства Люксембург, але також одна з трьох столиць Євросоюзу. Старе місто, з його крихітними вулицями, заповнене крамничками, повними сувенірів. Відвідаємо Собор Нотр-Дам де Люксембург та багато інших цікавих споруд. Вільний час.
Нічний переїзд у Чехію.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Праги. Божественна Літургія. Знайомство з містом.
Ми почнемо прогулянку з Староміської площі,  історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Серцем і центром Праги є неперевершений Катедральний собор святого Віта.  Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. Вільний час.
Переїзд до  готелю.Нічліг.

9 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у  Польщу. Відвідини  містечка Кальварія-Зебжидовска. Божественна Літургія.
Серед затишних мальовничих пагорбів знаходиться один з найпопулярніших центрів паломництва у Польщі – Кальварія-Зебжидовска. Це монастирський комплекс, який уособлює своїми спорудами хресну дорогу Ісуса Христа. Неповторність кожного окремого будинку, велич базиліки Діви Марії, замок у стилі бароко. Базиліка Діви Марії – центральна будівля цього ансамблю. У ньому розташована чудотворна ікона, яку називають «Кальварійською Богродицею». Поруч знаходиться цісторіанскій монастир, а безпосередньо до нього прилягає добудований пізніше замок сім’єю Чарторижских. Біля входу в базиліку стоїть пам’ятник Івану Павлу II.  Він відвідував комплекс у статусі папи Римського. Вільний час.
Переїзд на кордон. Прибуття у Львів ввечері.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків .

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– візовий збір 35 € та послуги візового центру 20 €*;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;
– медичне страхування 100 – 300 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням.

  osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для записуу Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові:(096) 858-27-57;  (063) 07 500 30.
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (39 голоси, середня оцінка 4.56 із 5)
Loading...Loading...